بوشهر

ایران در روز پرشکوه حضور(2) - آکا

فریادهاى ضداستکبارى مرگ بر آمریکا و اسرائیل راهپیمایان 22 بهمن در بنادر گناوه، دیلم، ریگ و امام حسن استان بوشهر طنین انداز شد.

اقشار مختلف مردم این بنادر که با عزمى راسخ و گام هایى استوار براى پشتیبانى از انقلاب و نظام جمهورى اسلامى به راهپیمایى یوم الله 22 بهمن آمده بودند، با شعارهاى انقلابى خود بار دیگر به جهانخواران شرق و غرب اعلام کردند که ملت ایران در دفاع از ارزش هاى دینى و ملى مقتدر و مصمم است.

راهپیمایان این خطه از ایران اسلامى با شعارهاى وحدت آفرین، نفرت از استکبار جهانى و اطاعت خود از ولى امر مسلمین را اعلام کردند.

مازندران

مردم شهرهاى استان مازندران همزمان با سراسر کشور در بیست و نهمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامى، یک بار دیگر حماسه حضور بى نظیرى را خلق کردند.

راهپیمایان 22 بهمن از ساعت اولیه صبح دیروز با حضور در خیابان ها و میدان ها، آمادگى خود را براى شرکت در راهپیمایى پرشور 22 بهمن اعلام کردند. شرکت کنندگان با آغاز راهپیمایى، در این حماسه مردمى با سر دادن شعارهاى «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» خشم و انزجار خود را از استکبار و استعمار دنیا به گوش جهانیان رساندند. مردم سلحشور مرکز استان مازندران در بخش دیگرى از شعارهاى انقلابى خود، شعار در جبهه هاى دانش «نه تسلیم، نه سازش» را سر دادند. مسیرهاى راهپیمایى در سارى از خیابان قدس آغاز و به میدان شهداى سارى ختم شد.

گلستان

همزمان با سالروز پیروزى انقلاب اسلامى مردم شهرها و روستاهاى استان گلستان با حضور در راهپیمایى 22 بهمن حماسه دیگرى را رقم زدند.

مردم با حضور در این مراسم ضمن بیعت مجدد با آرمان هاى بنیانگذار جمهورى اسلامى و محکوم کردن تجاوزهاى رژیم صهیونیستى در فلسطین، استفاده از انرژى صلح آمیز هسته اى را حق خود خواندند. در گرگان مرکز استان گلستان، این مراسم با حضور خیل عظیم مردم همیشه در صحنه در مسیر میدان مازندران تا میدان وحدت از ساعت 10 صبح آغاز شد.

راهپیمایان در این مراسم با سردادن شعارهاى «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر انگلیس» بار دیگر خشم و نفرت خود را از آمریکاى جنایتکار و هم پیمانانش اعلام کردند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایى با سردادن شعار «انرژى هسته اى حق مسلم ماست»، «هیهات من الذله، شعار ملت ماست»، «حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست»، با درخواست استفاده از انرژى صلح آمیز هسته اى، بار دیگر با شعار امام حسین علیه السلام در روز عاشورا (هیهات من الذله) یاد و خاطره حماسه عاشورا را زنده کردند.

سمنان

در یوم الله 22 بهمن هزاران نفر از مردم استان سمنان با شرکت در یک راهپیمایى باشکوه و گسترده بار دیگر عزم و اراده خود را در پاسدارى از انقلاب اسلامى و دستاوردهاى آن به رخ جهانیان کشیدند.

خیابان هاى شهرهاى مختلف استان سمنان دیروز حال و هواى دیگرى داشت و حضور گرم و پرشور مردم، سرماى سوزان کویرى این استان را به هواى لطیف بهارى تبدیل کرد.

مردم استان سمنان از پیر و جوان، کارگر و کارمند، همه و همه آمدند تا بار دیگر به جهانیان بگویند در دفاع از انقلاب اسلامى و بیعت با رهبرى ثابت قدم و استوار هستند. مردم همیشه در صحنه سمنان به همراه نماینده ولى فقیه در استان و امام جمعه سمنان، روحانیان، مسئولان و پرسنل نیروهاى مسلح با حرکت در خیابان سعدى این شهر بار دیگر وفادارى خود را به اسلام و انقلاب اسلامى به نمایش گذاشتند. راهپیمایان با سر دادن فریادهاى کوبنده مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل، 22 بهمن یوم الله یوم الله، ما اهل کوفه نیستیم امام تنها بماند، انرژى هسته اى حق مسلم ماست با تقدیر از تلاش هاى دانشمندان ایرانى در دستیابى به موفقیت هاى علمى در زمینه هاى مختلف، برخوردارى از دانش صلح آمیز هسته اى را حق مسلم ملت ایران دانستند.

خوزستان

ایران در روز پرشکوه حضور(2) - آکا

مردم مرزنشین خطه جنوب خورستان در یوم الله 22 بهمن با انجام راهپیمایى باشکوهى بار دیگر پشتیبانى خود را از نظام مقدس جمهورى اسلامى اعلام داشتند.

مردم همیشه در صحنه شهرهاى آبادان، خرمشهر، اروندکنار و مینوشهر امروز با سر دادن شعارهاى «مرگ بر آمریکا»، «مرک بر اسرائیل» و «مرگ بر ضدولایت فقیه» با راهپیمایى از مسیرهاى تعیین شده نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانى اعلام داشتند.

مسجد سلیمان

مردم شهرهاى مسجد سلیمان، لالى، هفتگل و اندیکا همراه و همگام با مردم سایر مناطق کشور در یوم الله 22 بهمن حضور همیشگى خود در دفاع از نظام و کشور را به نمایش گذاشتند. راهپیمایان که در صفوف گسترده و با مشت هاى گره کرده حرکت مى کردند با محکوم کردن جنایت هاى آمریکا در عراق، فلسطین، افغانستان، از دستاوردهاى غرور آفرین ملى حمایت کردند و حجت الاسلام شیخ محمد صادق امینى امام جمعه مسجد سلیمان در این مراسم با شکوه با اعلام این مطلب که عشایر غیور بختیارى در صحنه هاى مختلف انقلاب با حضورى گسترده از نظام حمایت کرده اند گفت: در زمستان سرد امسال شاهد به وقوع پیوستن 3 رویداد مهم عاشوراى حسینى، یوم الله 22 بهمن و انتخابات مجلس شوراى اسلامى هستیم.

وى با تأکید بر حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس شوراى اسلامى اشاره کرد و گفت: به کسانى رأى بدهید که آگاه، عالم، پیرو ولایت فقیه و همواره در کنار مردم باشند.

ایلام

شرکت پرشور در راهپیمایى 22 بهمن حاکى از اتحاد ملى و انسجام اسلامى ملت هوشیار ایران اسلامى است.

محمدنقى لطفى، نماینده ولى فقیه در استان و امام جمعه ایلام، گفت: حضور پرشور در صحنه هاى مختلف انقلاب اسلامى یکى از ویژگى هاى بارز ملت ایران اسلامى بوده که نظیر آن در هیچ یک از انقلاب هاى دنیا وجود ندارد. وى ادامه داد: این حضور پررنگ و ارزشمند نشانه وفادارى ملت ایران اسلامى به آرمان هاى بلند امام راحل و انقلاب اسلامى ایران است.

این مسئول اضافه کرد: دشمنان اسلام با دیدن حضور گسترده راهپیمایان شکست بزرگى خواهند خورد که در طول تاریخ ماندگار بماند. لطفى تصریح کرد: البته ملت ایران اسلامى همواره توطئه هاى دشمنان را خنثى کرده و آنان از این موضوع بشدت نگران هستند.

کرمان

مردم پرشور و همیشه در صحنه کرمان در سالروز 22 بهمن، همزمان با سراسر کشور یک صدا فریاد آزادى سردادند.

صدها نفر از زنان، مردان و جوانان کرمانى دیروز پس از تجمع در محل میدان ولیعصر کرمان وارد مسیر راهپیمایى روز 22 بهمن شدند.

راهپیمایان در طول مسیر راهپیمایى با سر دادن شعارهاى مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از سیاست هاى استکبار جهانى در قبال کشور ایران و ملت هاى مظلوم دنیا اعلام داشتند. راهپیمایان در شعارهاى خود همچنین با تأکید بر این که انرژى هسته اى حق مسلم ماست یکبار دیگر به دنیا اعلام کردند که بر حقوق مسلم و منافع خود در بحث انرژى هسته اى و علوم جدید پایبند هستند. راهپیمایان پس از پایان مسیر راهپیمایى جهت استماع سخنرانى وزیر کشور و شرکت در مراسم نماز جماعت ظهر و عصر در محل مصلاى کرمان حضور یافتند.

سیستان و بلوچستان

راهپیمایى باشکوه 22 بهمن با حضور آحاد مردم شیعه و سنى در زاهدان برگزار شد.

مردم شیعه و سنى استان سیستان و بلوچستان با شکوهى خاص بیست و نهمین سالگرد پیروزى شکوهمند انقلاب اسلامى را در زاهدان و سایر شهرهاى استان برگزار کردند.

امسال این راهپیمایى سرنوشت ساز با حضور توده هاى مختلف مردم و با شکوه تر از سال هاى قبل در زاهدان انجام شد و مردم شیعه و سنى استان در صفوفى به هم پیوسته و دوش به دوش یکدیگر یک بار دیگر با آرمان هاى مقدس نظام جمهورى اسلامى، بنیانگذار انقلاب اسلامى حضرت امام خمینى (ره) و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کرده و وفادارى خود را به این نظام ابراز داشتند.

منبع : tebyan.net

تبلیغات