نخستین جشنواره آب کشور در نوروز ‪ ۱۳۸۷ - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نخستین جشنواره آب کشور در نوروز ‪ ۱۳۸۷ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ایرانگردی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نخستین جشنواره آب کشور در نوروز ‪ ۱۳۸۷
,شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران

مدیرعامل شرکت‌آب منطقه‌ای استان بوشهرگفت:مقدمات برگزاری نخستین جشنواره آب کشور در نوروز سال ‪ ۱۳۸۷‬در این استان فراهم شده است.

جعفر زیراهی افزود: این جشنواره به مدت هفت روز در کنار سد رییسعلی دلواری در بخش شبانکاره شهرستان دشتستان برگزار خواهد شد.

وی اظهارداشت: سد رییسعلی دلواری با همه عظمتی که در رونق کشاورزی این منطقه دارد حتی در استان بوشهر نیز به مردم معرفی نشده است.

زیراهی گفت: باتوجه به اینکه یکی از مصوبات دور دوم سفرهای استانی رییس جمهوری معرفی سد رییسعلی دلواری به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری است برنامه‌ریزی شده‌است تا در قالب جشنواره آب، زمینه بازدید ‪ ۳۰۰‬هزار نفر از مردم استان بوشهر و مسافران نوروزی از این سد فراهم شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهرگفت: در حاشیه این جشنواره قهوه خانه‌سنتی، پارک بادی، ایستگاه قایق رانی، نمایشگاه‌های کالای همراه ملوان و نقاشی، اسب سواری، کارگاه سفال، ایستگاه کودک، نمایشگاه عکس‌های مربوط به‌آب، ماهیگیری، غرفه فروش محصولات کشاورزی، غرفه مطبوعات و غذاهای سنتی پیش بینی شده‌است.

وی اجرای موسیقی محلی، شعر خوانی، رصد ستارگان، نمایش‌های آیینی، آیین گلاب ریزان و بازی‌های محلی را از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده در جشنواره آب استان بوشهر اعلام کرد.

 

منبع : tebyan.net

نخستین جشنواره آب کشور در نوروز ‪ ۱۳۸۷ گردآوری توسط بخش شهرهای استان تهران- دیدنی های استان تهران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات