loading...
ویژه اخبار استانی هفته دوم اسفند - آکا

تبیان ایلام

رزمایش گردانهای عاشورا و الزهرا با حضور سرپرست اداره تبلیغات اسلامی آبدانان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی ایلام: حجت الاسلام فتاحی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی آبدانان و مسئول کمیته فرهنگی رزمایش گفت: در این رزمایش که تعداد 4 گردان عاشورا و الزهرا حضور داشتند ، نیروهای بسیجی به مدت 3 شبانه روز آموزش های نظامی و عقیدتی با موفقیت طی نمودند.

ایشان برگزاری نمازهای جماعت ، کلاسهای عقیدتی ، سیاسی ، فرهنگی ، مذهبی و نظامی ، ادعیه های مختلف و اجرای رزمایش نظامی را از جمله برنامه های مراسم برشمرد.

وی حضور همکاران اداره تبلیغات اسلامی را در رزمایش بسیار موثر و ارزنده توصیف نمود و از زحمات آنان قدردانی کردند.

تبیان خوزستان

مراسم هفتمین روز شهادت عماد مغنیه در اهواز ۱۳۸۶ پنجم اسفند

مراسم هفتمین روز شهادت عماد مغنیه در مسجد آیت الله شفیعی اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان: مراسم هفتمین روز شهادت سردار رشید اسلام شهید عماد مغنیه از فرماندهان حزب الله لبنان در مسجد آیت الله شفیعی اهواز برگزار شد.

در این مراسم سردار کاظمینی فرمانده لشکر 7 ولی عصر(عج) طی سخنانی به رشادتهای این فرمانده در جنگ 33 روزه لبنان اشاره کرد و شهادت را برای این افراد نقطه کمال معرفی نمود.

در پایان این مراسم حاج صادق آهنگران به مداحی و مرثیه سرایی پرداخت.

تبیان قم

همایش تجلیل از اقشار تا ثیرگذار فرهنگی در قم برگزار شد

همایش تجلیل ازاقشار تاثیرگذار فرهنگی چهارشنبه شب درسالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی استان قم :مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی قم دراین همایش گفت: امروز بیش از هر زمانی نسل های نو در خطر تهاجم فرهنگی قرار دارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین ایرانی افزود: غرب بعد از جنگ جهانی دوم قدرت ستبری بوجود آورد و یک توطئه عظیم جهانی را سامان داد و جنگ فرهنگی را علیه اسلام آغاز کرد.

وی گفت: نوک پیکان این تهاجم فرهنگی به سوی خانواده‌ها مخصوصا جوانان کشور است.

وی بااشاره به گسترش تهاجم فرهنگی وهابیت گفت:امروز رسانه‌ها و سایت- های مختلف با هدف نفی اسلام و مکتب جعفری قصد براندازی نظام را از طریق هجمه فرهنگی دارند.

ایرانی افزود: دشمن با حمله فرهنگی در تلاش است تا هویت دینی و ملی را از ما بگیرد و در نتیجه ملت را به هر سو منحرف کند.

وی ادامه داد: باید با عبرت گیری از عاشورا، خانواده‌ها و جوانان را در برابر حمله فرهنگی غرب مصون کرد.

وی ادامه داد: پیروزی انقلاب بر همگان ثابت کرد که اسلام نه تنها توانایی مدیریت اجتماعی را دارد بلکه مدعی جهان شمولی و حاکمیت بر سراسر جهان است.

ایرانی یکی از اهداف برگزاری این همایش را شناسایی نیروهای موثر در نشر فرهنگ دینی برشمرد و گفت: آسیب شناسی فرهنگ دینی با استفاده از نظریات اقشار تاثیرگذار فرهنگی و توسعه روحیه خدمت گذاری دینی در همه اقشار از دیگر اهداف همایش است.

دراین همایش از ‪۲۵۰‬نفر از فعالان فرهنگی استان که در زمینه های توسعه اخبار فرهنگی، خطبه خوانی، تبلیغ و سایر رشته های فرهنگی در میان نهادهای دولتی وغیر دولتی به عنوان چهره های شاخص شناخته شده اند، تقدیر شد.

منبع : tebyan.netتبلیغات