بازدید رئیس جمهور از روستای دهنو

رئیس جمهور امروز در ادامه سفر به استان چهارمحال و بختیاری به صورت سرزده از روستای دهنو از توابع شهرستان بروجن بازدید کرد.

محمود احمدی نژاد و هیئت همراه در بدو ورود به این روستا که در فاصله 45 کیلومتری شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری واقع است با حضور در منرل شهید مهراب ربیعی از شهدای جنگ تحمیلی با خانواده این شهید دیدار و گفت وگو کرد.

بر اساس این گزارش، رئیس جمهور سپس در اجتماع مردم این روستا که دو هزار نفر جمعیت را در خود جای داده است در سخنانی گفت: ای کاش شرایط جهانی اجازه می‌داد تا نیمی از وقتم را صرف حضور در روستاها می‌کردم.

وی افزود: اگر شرایط اجازه می‌داد همراه مدیران در جمع مردم روستاها حاضر می‌شدیم و مشکلات مردم را از نزدیک بررسی و برای حل آن چاره اندیشی می‌کردیم.

احمدی‌نژاد از مردم این روستا به عنوان مردمی شهید پرور، مومن و پاک یاد کرد و گفت: تلاش برای دستیابی به زندگی سعادتمند و برقراری حکومت صالحان وظیفه اجتماعی و مأموریت امروز ماست.

رئیس جمهور برای تحقق این مأموریت رعایت سه اصل خداپرستی، عدالت و حاکمیت انسان‌های صالح را ضروری دانست و تصریح کرد: همه انبیا برای برقراری حکومت صالح حضرت ولی عصر(عج) آمده‌اند و تمام توان طاغوتیان نیز در جهت مقابله با این تفکر صرف شده است.

احمدی نژاد افزود: طاغوتیان امروز نیز با ترویج فساد، استعمار، زور، دروغ و تبلیغات شیطانی تلاش می‌کنند تا دل مردم نسبت به انسان صالح، عدالت و خداپرستی گرایش پیدا نکند. تمام مشکلات امروز دنیا ناشی از دوری از همین سه اصل است.

رئیس جمهور همچنین خطاب به زورگویان و فرصت طلبان گفت: هر فریادی که دارید برنید و هر کاری که می‌توانید انجام بدهید، اما ملت ایران یکدل و متحد ایستاده و تا تحقق همه آرمان‌های امام خمینی و زدودن ظلم و فساد از پای نخواهد نشست.

احمدی نژاد همچنین در ادامه، نسبت به اجرای طرح هادی این روستا، آسفالت خیابان و کوچه‌ها، جمع آوری زباله‌ها، صدور سند برای منازل، احداث یک باب دبیرستان و بکارگیری جوانان این روستا در کارخانه سیمان شهرکرد قول مساعد داد.

منبع : tebyan.net


تبلیغات