سیتی سنتر اصفهان و سرمایه گذاران این مجموعه بزرگ (عکس)

آکاایران: سیتی سنتر اصفهان و سرمایه گذاران این مجموعه بزرگ (عکس)

آکاایران: با بزرگترین مجموعه تجاری، تفریحی و … دیدنی اصفهان سیتی سنتر بیشتر آشنا شوید.

اولین پروژه اجرایی شرکت پرستیژ لند ایران با مالکیت مسعود صرامی؛ مرکز تجاری ، تفریحی ، و توریستی اصفهان سیتی سنتر است که بزرگ ترین مرکز خرید ایران و پنجمین مرکز خرید بزرگ دنیا می باشد. هدف از احداث این مجموعه ایجاد تسهیلات جهت تامین نیازهای زندگی روزمره شهروندان در زیر یک سقف است .

مجموعه اصفهان سیتی سنتر کلاً شامل 7 طبقه می باشد که دو طبقه به صورت پارکینگ مسقف با ظرفیت 5500 اتومبیل، سه طبقه شامل مرکز خرید (Hyper Star) و واحدهای تجاری است و دو طبقه آخر شامل مجموعه سینمائی، سالن چند منظوره، فود کورت و سالن های مختلف است.

سیتی سنتر اصفهان و سرمایه گذاران این مجموعه بزرگ (عکس)

امکانات مجموعه سیتی سنتر اصفهان:

مجتمع تجاری در 3 طبقه شامل 750 واحد و دارای فروشگاه های برندهای ایرانی و خارجی، رستوران های ملل، دفاتر هواپیمایی، شعب بانکی، نمازخانه و …

هتل بین المللی 5 ستاره در 29 طبقه و شامل 400 اتاق و سالن های ورزشی، آمفی تئاتر، سوئیت های مخصوص، اتاق های یک و دو نفره، سوئیت های ویژه V.I.P، سالن های جلسات و کنفرانس ، جایگاه مخصوص فرود بالگرد و …

هایپر مارکت در 1 طبقه شامل مراکز فروش بزرگ (فروشگاه های زنجیره ای)

مجتمع تفریحی و سینمایی در 2 طبقه و دارای 10 سالن سینما، سالن های بازی کودکان و بازی های کامپیوتری، شهر اسباب بازی ها و …

فضای سبز، آب نماهای بزرگ، رقص نور وآب و …

پارکینگ مسقف در 2 طبقه با ظرفیت 5500 تایی، تاسیسات، انباری ها ، سرویس نگهداری اتومبیل V.I.P

سیتی سنتر اصفهان و سرمایه گذاران این مجموعه بزرگ (عکس)

از ویژگی های حائز اهمیت این مجموعه :

     مجاورت با شهرک های اقماری و پر جمعیت سپاهان شهر – بهارستان و شهید کشوری
    فاصله 4 دقیقه ای تا زیباترین ورودی شهر اصفهان (میدان آزادی)
     فاصله 400 متری تا ایستگاه مترو(قطار شهری)
    فاصله 300 متری تا ایستگاه مسافربری راه آهن

    دسترسی آسان از مناطق مختلف شهرستان های اطراف و هر نقطه از شهر اصفهان فاقد نیاز به عبور از ترافیک
    یکی دیگر و شاید مهم ترین ویژگی حائز اهمیت این مجموعه ، جذب سرمایه گذاران خارجی جهت تأمین سرمایه اولیه و ایجاد انگیزه جهت به وجود آوردن دیگر امکانات عمرانی از طریق ارزش افزوده سرمایه گذاری فوق می باشد.

درکل در این مجموعه 12 کیلومتر خیابان امنیت داراجتماعی که در فصل زمستان گرم و در فصل تابستان سرد است وجوددارد که مردم می توانند راهپیمایی و یا تفریح خود را همراه با خرید در این مجموعه داشته باشند. به تعبیردیگر به این مکان ها وان استپ (ONE STOP) می گویند یعنی مکانی که شما با یک توقف می توانید همه نیازهای تان را به دست بیاورید.

فازهای دیگر سیتی سنتر اسفهان:

هتل 5 ستاره
هتلی 5 ستاره با ویژگی های 7 ستاره ویژه سران که توسط گروه روتانا مدیریت می گردد و با چشم اندازی دلپذیر از کوه صفه، شاه کوه و دشت جنوبی زاینده رود احاطه شده است.معماری این هتل با الهام از معماری اصفهان نظیر برج کبوتر، میدان نقش جهان ، عالی قاپو، چهلستون و چهارباغ به گونه ای طراحی شده که توجه هر بازدیدکننده ای را به خود جلب می نماید.

مرکز مبادلات مالی- تجاری (Gateway)
این مجموعه دارای دو برج عظیم مالی و تجاری و یک برج مسکونی است که در آنها شعبات بانک ها ، سازمان بورس، کارگزاران بورس ، موسسات بیمه ، شعباتی از ادارات دولتی ، سالن های کنفرانس ، همایش و دفاتر مجهز اداری جهت برگزاری جلسات کاری به همرا کلیه خدمات یک مرکز اداری قرار گرفته است.

تأسیس شهرک سلامت در سال 1391
ایجاد حرکتی نو و الگویی نوین در نحوه ارائه خدمات درمانی و بهداشتی در ایران می باشد که هدف از ایجاد آن توجه به نیاز مردم، تغییرات در حال شکل گیری در سبک زندگی ، شخصیت و خصوصیات رفتاری و نگرش آنها می باشد .

درکل در این مرکز سعی شده است که از آخرین تکنولوژی بکار برده در جهان مانند روش CARE MORE و زنده نمودن سبک صحیح زندگی و ارتقاء بهداشت و سلامت شهروندان استفاده شود .

سیتی سنتر اصفهان و سرمایه گذاران این مجموعه بزرگ (عکس)
سیتی سنتر اصفهان و سرمایه گذاران این مجموعه بزرگ (عکس)
سیتی سنتر اصفهان و سرمایه گذاران این مجموعه بزرگ (عکس)

سرمایه گذاران داخلی و خارجی این شرکت به ترتیب عبارتند از:

شرکت راکین Rakeenامارات: این شرکت سازنده و مجری طرح های جزایر مرجان و دانا و بسیاری پروژه های ساختمانی دیگر در امارات می باشد. همچنین این شرکت در کشورهای گرجستان ، سنگاپور،اندونزی، کنگو، نپال و ایران نیز پروژه های متفاوتی اجرا کرده است.

شرکت راک سرامیک Rak Ceramics امارات: تولید کننده سرامیک با بیش از 12 کارخانه در سراسر دنیا
شرکت خورشید سپاهان ایران
دکتر خاطر مسعد، کارآفرین بین المللی
شرکت آی کت ICAT امارات: مجری طرح های ساختمانی در امارات


.

منبع : nazweb.ir


تبلیغات