در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با لوکس ترین هتل های شمال ایران آشنا شوید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته توصیه های سفر از سایت ایرانگردی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: با لوکس ترین هتل های شمال ایران آشنا شوید

اقامت یک شبه در هتل های گران قیمت و لوکس ایران برای هر کسی قابل پرداخت نخواهد بود زیرا گران قیمت هستند و در بهترین مکان ها نیز قرار دارند.در شمال هتل هایی وجود دارند که امکاناتی فراتر از یک ویلا را در اختیارتان قرار میدهند و خودشان میتــوانند یک جاذبه توریستی باشند. از این گذشته باتوجه به اینکه در برخی از مواقع سال مثل تابستان و نوروز، تعداد مسافران شمال گاهی از مرز یک میلیون نفر میگذرد، همیشه نمیتــوان روی گرفتن خانه و ویلا حساب کرد و بایــد راه هتل را در پیش گرفت.

برخی هم دوست دارند روزهای ویژه زندگی شان مثل ماه عسل یا تولد عزیزی را در یک هتل خاص بگذرانند. به این دلایل ما در اینجا تعدادی از بهترین هتل های شمال ایران را معرفی کرده ایم.

بهترین هتل های شمال ایران:

— هتل پارسیان رامسر، قیمت اتاق دو تخته این هتل ۳۰۰ هزار تومان است.

— هتل ونوس پلاس چالوس، قیمت اتاق دو تخته دابل رو به دریا ۴۰۹ هزار تومان است.

— هتل نارنجستان ایزدشهر، قیمت اتاق چهانفره رو به دریا ۶۴۳ هزار تومان است.

هتل آپارتمان وستا تنکابن

هتل های شمال

آکاایران: با لوکس ترین هتل های شمال ایران آشنا شوید

برای عاشقان ویلا گرفتن در شمال هتل آپارتمان وستا هم میتــواند یکی از انتخاب ها باشد، چراکه اولین هتل ویلای کشور است. ویلاهای این هتل همگی حیاط، بالکن و استخر مخصوص دارند و استخر روباز هتل که امکان شنا در فصل های مختلف را فراهم میکند، هتل وستا را متفاوت از بقیه رقبا میکند.

دو رستوران هتل که یکی چشم اندازی رو به جنگل دارد و دیگری در کنار استخر روباز هتل واقع شده، از وستا هتلی لوکس ساخته و امکانات تفریحی هتل نیز اقامت در آن را به یادماندنی تر میکند. مثلا چه امکاناتی؟

امکانات:

سینمای مخصوص، سالن بدنسازی و بیلیارد، کلوپ بازی کودک و کافی شاپ است.

قیمت :

بهای سوئیت دو تخته هتل وستا ۳۵۷ هزار تومان است.

هتل سالار دره ساری

هتل های شمال

آمیزش رودخانه و جنگل در کنار یک هتل تصویری خواستنی را میسازد و هتل سالاردره با وجود این ویژگی یکی از بهترین هتل های شمال ایران به حساب میآیــد. ۲ هکتار فضای سبز و چشم انداز اتاق های هتل به این فضا باعث میشود هر وقت پنجره اتاق تان را باز کنیــد، تازگی و بوی چوب و زمین باران خورده نصیبتان شود. هتل سالارده در ۱۲ کیلومتری جنوب ساری قرار گرفته.

امکانات:

سفره خانه سنتی، اتاق بازی، رستوران و سالن همایش با امکانات تصویربرداری، استخر و سونا، سرویس به مرکز شهر

قیمت:

اتاق یک تخته این هتل ۱۹۹ هزار تومان است.

هتل پارسیان خزر چالوس

هتل های شمال

هتل پارسیان که قدیم ها اسمش هایت بوده، نزدیک ۵۰ سالش است و زمانی که در هتل قدم میزنیــد متوجه اصالش هم میشویــد، چون بعضی قسمت ها مثل رستوران را به حال سابقش گذاشته اند. در سایت هتل پارسیان خزر نوشته : نمایی استثنایی از جنگل و دریا با هم و بایــد به آن باشکوه و حیرت آور را هم اضافه کرد.

۱۷۴ اتاق هتل، در بال غربی و شرقی اش قرار گرفته اند و اتاق های بال غربی نونوار تر از بال شرقی اند. در تراس اتاقها که بایستیــد دریا و موج هایش خودنمایی میکند و هروقت که بخواهیــد میتــوانیــد در کنار دریا باشیــد ، با دوچرخه دوری در اطراف هتل بزنیــد و ۵ دقیقه که با ماشین از هتل دور شویــد به تله کابین نمک آبرود برسیــد.

امکانات:

ساحل و پلاژ مخصوص همراه با تفریح های آبی شامل قایق موتوری، پدالو، چتر پاراسل، جت اسکی و …، سالن کنفرانس، خشک شویی، پیست دوچرخه سواری ساحلی، ۳ رستوران، کافی شاپ، مجموعه ورزشی شامل استخر روباز (قابل استفاده در تابستان)، سونا و جکوزی، مسیر پیاده روی، پارک کودکان، گیم نت و تالارهای چند منظوره.

قیمت:

اتاق یک تخته رو به جنگل شبی ۳۶۰ هزار تومان

هتل بام سبز رامسر

هتل های شمال

۷۰۰ متر ارتفاع از سطح دریا و ماندن در کلبه های جنگلی که برای رسیــدن به آنها بایــد سوار تله کابین شویــد و زمانی که روی تراس بایستیــد، دریا و آسمان یکی شده اند، هتل بام سبز رامسر را در رده دل پذیرترین هتل های ایران قرار میدهد. هتل بام سبز دو سایت دارد. در سایت شمالی اش کلبه ها و بهای سوئیت ها قرار گرفته اند.

و در سایت پایینی رستوران و چندین کافه و مجموعه تفریحی و واحدهای تجاری جا خوش کرده اند. شما بسته به سلیقه تان میتــوانیــد ماندن در اتاق های متنوع را انتخاب و برای رفت و آمد بین کلبه ها و ساختمان اصلی روی ماشین های محوطه حساب کنیــد.

امکانات:

شهربازی، رستوران و کافی شاپ، جت اسکی، قایق سواری، موج سواری و ماساژ

قیمت:

بهای سوئیت یک خوابه دو تخته ۳۵۰ هزار تومان

.

منبع : niksho.com

با لوکس ترین هتل های شمال ایران آشنا شوید گردآوری توسط بخش توصیه های سفر، توصیه سفر، توصیه های سفر به سایت آکاایران
تبلیغات