در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مجمع الجزایر سیشل، بهشت روی زمین - ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته توصیه های سفر از سایت ایرانگردی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مجمع‌الجزایر «سیشل»، بهشت روی زمین، در اقیانوس هند قرار دارد و زیباترین جزیره آفریقا است. تاکنون اشخاص زیادی مانند جرج و آمال کلونی، شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون، تعطیلات و ماه عسل خود را در این جزایر گذرانده‌اند.

مقاله های مرتبط:

  • جزیره‌ تاشیروجیما در ژاپن، بهشتی برای دوستداران گربه
  • ۱۲ ساحل منحصر به فرد دلپذیر
  • سانتاکروز دل ایسلوته کلمبیا؛ پرجمعیت ترین جزیره دنیا

اگر می‌خواهید تعطیلات خود را در جایی بگذرانید که احساس کنید در گوشه‌ای از بهشت هستید، مجمع‌الجزایر «سیشل» (the Seychelles) را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این جزیره دارای حیات وحش و طبیعت بکری است که باعث تمایز آن از سایر جزایر می‌شود. تاکنون افراد مشهور زیادی تعطیلات و ماه‌عسل خود را در این جزایر گذرانده‌اند.

یکی از خوانندگان سایت سفر و تفریح، درباره «سیشل» (the Seychelles)، مجمع‌الجزایری متشکل از ۱۱۵ جزیره در اقیانوس هند، گفت: «بودن در اینجا مانند بودن در بهشت است.»

آنچه که باعث برتری و تمایز این مجمع‌الجزایر با سایر جزایر می‌شود، گیاهان و حیات‌وحش مرموز آن، مانند طوطی سیاه بومی و نخل‌های بلند است. تعجب‌آور نیست که چرا اکثر مسافران، آنجا را به عنوان برترین ساحل و جاذبه طبیعی می‌دانند.

مجمع الجزایر سیشل، بهشت روی زمین -
,افریقا,اقیانوس هند,مجمع الجزایر سیشل

آکاایران: مجمع الجزایر سیشل، بهشت روی زمین

بسیاری از مناطق بکر و دست نخورده آن فقط از طریق کشتی قابل دسترسی هستند.

مسافران عوامل زیادی از قبیل فعالیت‌های رایج، مناظر، غذاها، مهمان‌نوازی و بسیاری از ارزش‌های کلی را هنگام رای دادن به بهترین جزیره دنیا، در نظرسنجی سالانه «بهترین جوایز جهانی» (World"s Best Awards)، مد نظر قرار می‌دهند.

سفر افراد مشهور به مجمع‌الجزایر سیشل، تعجب بسیاری از افراد را برانگیخت. برای مثال «شاهزاده ویلیام» (Prince William) و همسرش «کیت میدلتون» (Kate Middleton)، و همچنین «جرج و آمال کلونی» (Georgr and Amal Clooney)، ماه‌عسل خود را در این مجمع‌الجزایر گذرانده‌اند. 

,افریقا,اقیانوس هند,مجمع الجزایر سیشل

بهبود وضعیت ۳۰ ویلای عظیم در «سیکس سنسز زیل پاسیون» (Six Senses Zil Pasyon) که همگی دارای استخرهای شخصی هستند یا تفرجگاه‌های نوین چهار فصلی با سوئیت‌ها و ویلاهای ساحلی در جزیره بکر «دسروچز» (Desroches)، کار آسانی نیست. 

.

منبع : kojaro.com

مجمع الجزایر سیشل، بهشت روی زمین - گردآوری توسط بخش توصیه های سفر، توصیه سفر، توصیه های سفر به سایت آکاایران
تبلیغات