loading...
گول تخفیف تن ماهی را نخورید -آکا

آکاایران: گول تخفیف تن ماهی را نخورید

<>
گول تخفیف تن ماهی را نخورید -آکا
آکاایران: تن ماهی تخفیف دار نخرید

کنسرو تن ماهی هایی که برندهای شناخته شده در ایران زیاد هستند، و تاریخ اعتبار زیر یکسال و تخفیف در قیمت روی کنسرو، در آنها موجود نیست.

به گزارش آکاایران: سید محمد رزمی رضوی دبیر انجمن صنایع کنسرو ایران ، در رابطه با تخفیف کنسروهای تن ماهی گفت: کارکنانی که عضو انجمن کنسروسازان هستند بیش از ۵۰ سال در کارخانه تن ماهی سابقه دارند و با کیفیت کارهای خودشان را انجام می دهند، همه تن های ماهی دارای مهر استاندارد، مهر بهداشت و با کیفیت بسیار مطلوب در کارخانه تولید می شوند و تاریخ مصرف آنها کمتر از یکسال نیست.
 
وی با بیان اینکه تاریخ اعتبار مصرف تن ماهی ۵ ماه باشد ، اصلا موجود نیست ، تصریح کرد: تاریخ اعتبار تن ماهی کمتر از یکسال اصلا موجود نیست که بعضی از تن های ماهی تاریخ مصرف آنها ۵ ماه خورده است، برندهایی که شناخته شده است اصلا تاریخ اعتبار بالا در آنها موجود نیست و امکان  تخفیف در کنسروهای تن ماهی و بقیه کنسروها موجود نیست مگر اینکه متفرقه باشند و ما روی کنسروهای متفرقه هیچ کنترلی روی واحدها نداریم، واحدهایی که عضو انجمن و سندیکای صنایع کنسرو ایران نیستند، نمی توانیم هیچگونه اظهار نظری بر روی آنها داشته باشیم.
 
دبیر سندیکا و انجمن کنسرو ایران اظهار داشت: ما با مشورتی که با مسئولین انجام داده بودیم. مبنای آن این شد که واحدهایی که به آنها پروانه ساخت می دهند و می خواهند تولیدات کنسرو را انجام دهند ابتدا باید کارت عضویت سندیکا را با خود دارا باشند ولی اگر این کار برخلاف این قضیه انجام شد به یک مشکل و تخلفی دچار هستند و اگر تاریخ مصرف دارد تاریخ مصرف مشکلی برای ماده غذایی پیش نمی آورد.
 
رزمی رضوی بیان کرد: ماده غذایی کنسروی که تاریخ مصرف در آن تعیین شده است و مصرف آن تاریخ هیچ گونه مشکلی پیش نمی آید ، اگر هم مشکلی در آنها ایجاد شد چون روی بسته ها نشان تولید کارخانه ، تلفن ، آدرس ، مهر استاندارد ذکر می شود ، در این صورت مسئولین ، مسئول آن واحد تولیدی خواهند بود.
 
وی خاطر نشان کرد: جنس حلب هایی که در قوطی های کنسرو در صنایع بسته بندی استفاده می شود همه آنها مهر استاندارد دارند و لاک های داخل این قوطی ها هم لاک های استاندارد هستند و هیچ مشکلی نخواهند داشت، مگر اینکه از تاریخ مصرف این گونه کنسروها گذشته باشد و تاریخ مصرف اگر نگذشته باشد هیچ گونه مشکلی پیش نخواهد آمد.

سلامت دات لایف راهنمای زندگی سالم

.

منبع : سلامت دات لایفتبلیغات