در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گول تخفیف تن ماهی را نخورید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته توصیه های سفر از سایت ایرانگردی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

گول تخفیف تن ماهی را نخورید
گول تخفیف تن ماهی را نخورید -آکا

آکاایران: گول تخفیف تن ماهی را نخورید

<>
گول تخفیف تن ماهی را نخورید -آکا
آکاایران: تن ماهی تخفیف دار نخرید

کنسرو تن ماهی هایی که برندهای شناخته شده در ایران زیاد هستند، و تاریخ اعتبار زیر یکسال و تخفیف در قیمت روی کنسرو، در آنها موجود نیست.

به گزارش آکاایران: سید محمد رزمی رضوی دبیر انجمن صنایع کنسرو ایران ، در رابطه با تخفیف کنسروهای تن ماهی گفت: کارکنانی که عضو انجمن کنسروسازان هستند بیش از ۵۰ سال در کارخانه تن ماهی سابقه دارند و با کیفیت کارهای خودشان را انجام می دهند، همه تن های ماهی دارای مهر استاندارد، مهر بهداشت و با کیفیت بسیار مطلوب در کارخانه تولید می شوند و تاریخ مصرف آنها کمتر از یکسال نیست.
 
وی با بیان اینکه تاریخ اعتبار مصرف تن ماهی ۵ ماه باشد ، اصلا موجود نیست ، تصریح کرد: تاریخ اعتبار تن ماهی کمتر از یکسال اصلا موجود نیست که بعضی از تن های ماهی تاریخ مصرف آنها ۵ ماه خورده است، برندهایی که شناخته شده است اصلا تاریخ اعتبار بالا در آنها موجود نیست و امکان  تخفیف در کنسروهای تن ماهی و بقیه کنسروها موجود نیست مگر اینکه متفرقه باشند و ما روی کنسروهای متفرقه هیچ کنترلی روی واحدها نداریم، واحدهایی که عضو انجمن و سندیکای صنایع کنسرو ایران نیستند، نمی توانیم هیچگونه اظهار نظری بر روی آنها داشته باشیم.
 
دبیر سندیکا و انجمن کنسرو ایران اظهار داشت: ما با مشورتی که با مسئولین انجام داده بودیم. مبنای آن این شد که واحدهایی که به آنها پروانه ساخت می دهند و می خواهند تولیدات کنسرو را انجام دهند ابتدا باید کارت عضویت سندیکا را با خود دارا باشند ولی اگر این کار برخلاف این قضیه انجام شد به یک مشکل و تخلفی دچار هستند و اگر تاریخ مصرف دارد تاریخ مصرف مشکلی برای ماده غذایی پیش نمی آورد.
 
رزمی رضوی بیان کرد: ماده غذایی کنسروی که تاریخ مصرف در آن تعیین شده است و مصرف آن تاریخ هیچ گونه مشکلی پیش نمی آید ، اگر هم مشکلی در آنها ایجاد شد چون روی بسته ها نشان تولید کارخانه ، تلفن ، آدرس ، مهر استاندارد ذکر می شود ، در این صورت مسئولین ، مسئول آن واحد تولیدی خواهند بود.
 
وی خاطر نشان کرد: جنس حلب هایی که در قوطی های کنسرو در صنایع بسته بندی استفاده می شود همه آنها مهر استاندارد دارند و لاک های داخل این قوطی ها هم لاک های استاندارد هستند و هیچ مشکلی نخواهند داشت، مگر اینکه از تاریخ مصرف این گونه کنسروها گذشته باشد و تاریخ مصرف اگر نگذشته باشد هیچ گونه مشکلی پیش نخواهد آمد.

سلامت دات لایف راهنمای زندگی سالم

.

منبع : سلامت دات لایف

گول تخفیف تن ماهی را نخورید گردآوری توسط بخش توصیه های سفر، توصیه سفر، توصیه های سفر به سایت آکاایران
تبلیغات