در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد وزات سلامت سنگاپور : اولین مورد ابتلا به زیکا مشاهده شد | ویروس زیکا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته توصیه های سفر از سایت ایرانگردی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

وزات سلامت سنگاپور : اولین مورد ابتلا به زیکا مشاهده شد | ویروس زیکا
وزات سلامت سنگاپور : اولین مورد ابتلا به زیکا مشاهده شد | ویروس زیکا -آکا

آکاایران: وزات سلامت سنگاپور : اولین مورد ابتلا به زیکا مشاهده شد | ویروس زیکا

<>
آکاایران: پشه ویروس زیکا

 

وزارت سلامت سنگاپور اعلام کرد: اولین مورد از ابتلا به ویروس زیکا در این کشور مشاهده شده است.

به گزارش آکاایران: طبق اعلام وزارت سلامت سنگاپور آزمایش انجام شده روی این بیمار ۴۸ ساله حاکی از آلوده شدن او به ویروس زیکا است.

این بیمار به ایالت سائوپائولوی برزیل سفر داشته و پس از بازگشت به دلیل تب و دیگر علائم مشابه با عفونت ناشی از ویروس زیکا در بیمارستان تحت کنترل قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری شینهوا، طبق اعلام منابع بیمارستانی سنگاپور، این مرد با تایید آلوده شدن به ویروس زیکا به قرنطینه فرستاده شده تا از پخش ویروس جلوگیری شود.

همانطور که قبلا در مقاله های پزشکی در سفر اشاره کردیم برای مسافرت به کشورهایی که مشکوک به شیوع ویروس زیکا هستند احتیاط کنید مخصوصا خانم های باردار باید از مسافرت به کشورهایی که ویروس زیکا در انجا شایع هست خودداری کنند.

در مقاله اینفوگرافی ویروس زیکا علائم ، مناطق آلوده ، پیشگیری و درمان ، بصورت کامل با مناطق آلوده آشنا شوید.

سلامت دات لایف راهنمای زندگی سالم

.

منبع : سلامت دات لایف

وزات سلامت سنگاپور : اولین مورد ابتلا به زیکا مشاهده شد | ویروس زیکا گردآوری توسط بخش توصیه های سفر، توصیه سفر، توصیه های سفر به سایت آکاایران
تبلیغات