جاهای دیدنی تهران/ پل طبیعت

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جاهای دیدنی تهران/ پل طبیعت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ایرانگردی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پل طبیعت تبدیل به یکی از نمادهای شهر تهران شده است. این پل سه طبقه دارد و برای عبور پیاده ها مورد استفاده قرار می گیرد. 

,تهران-گردی, پل-طبیعت, بوستان-طالقانی,[categoriy]

آکاایران: جاهای دیدنی تهران/ پل طبیعت

 

,تهران-گردی, پل-طبیعت, بوستان-طالقانی,[categoriy]

به گزارش آکاایران: مخاطبان سایت تریپ ادوایزر، یعنی گردشگران بین المللی، پل طبیعت را به عنوان دومین جاذبه توریستی تهران انتخاب کرده اند. این پل تبدیل به یکی از نمادهای شهر تهران شده است. این پل سه طبقه دارد و برای عبور پیاده ها مورد استفاده قرار می گیرد. پل طبیعت از روی بزرگ راه مدرس عبور می کند و در سمت شرق آن بوستان طالقانی قرار دارد و در سمت راست آن بوستان آب و آتش. این پل به این ترتیب این دو بوستان را به هم وصل می کند.

لیلا عراقیان طراحی و معماری این پل را به عهده داشته است. او مدرک لیسانس معماری را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده و کارشناسی ارشدش را در دانشگاه بریتیش کلمبیا گذرانده است. او در سال 1387 و در 25سالگی در مسابقه طراحی پل طبیعت شرکت کرد و طرحش برگزیده شد. افتتاح این پل در 20 مهر سال 1393 بود. بزرگ راه های مهم تهران، مانند مدرس، همت، حقانی و رسالت از بالای این پل قابل دیدن هستند.

 

,تهران-گردی, پل-طبیعت, بوستان-طالقانی,[categoriy]

یکی از کاربران یونانی سایت تریپ ادوایزر درباره این پل نوشته است: «این پل از روی یک بزرگ راه عبور می کند و روی آن پر از افرادی است که ورزش می کنند، به پیک نیک آمده اند یا این که بیرون آمده اند. همچنین چند کافه و رستوران هست که می توانید در آنها استراحت کنید و غذایی مصرف کنید یا چای ایرانی بنوشید. معماری این پل بسیار جذاب است.»

یک کاربر فنلاندی هم نوشته است: «این جا مانند اتاق پذیرایی بسیاری از تهرانی هاست. اگر چهره تان خارجی است آماده آن باشید که با برخی از تهرانی ها گپ و گفتی داشته باشید. این پل دو لایه دارد و اگر فرصتش را دارید، حتما پس از غروب آفتاب به آن جا بروید.»

یک کاربر انگلیسی اما نظری منفی دارد: «این جا جایی برای راه رفتن است. هیچ چیز خاصی ندارد. تنها می توانید شهر را ببینید که از برج میلاد هم می توانید این کار را بکنید. معماری اش بسیار ضعیف است و فلزات بسیار زیادی در آن به کار رفته که زمانی که می خواهید عکس بگیرید دیدتان را می گیرد. فاصله آن تا ایستگاه مترو هم بسیار دور است.»

.

منبع :

جاهای دیدنی تهران/ پل طبیعت گردآوری توسط بخش توصیه های سفر، توصیه سفر، توصیه های سفر به سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات