loading...

آکاایران: بازار تجریش یکی از بازارهای قدیمی تهران است که در مجاورت میدان تجریش و امام زاده صالح قرار دارد. این جا یکی از مراکز خرید قدیمی شمیران است.

دیدنی تهران

آکاایران: جاهای دیدنی تهران/ بازار تجریش

  

دیدنی تهران

به گزارش آکاایران: بازار تجریش یکی از بازارهای قدیمی تهران است که در مجاورت میدان تجریش و امام زاده صالح قرار دارد. این جا یکی از مراکز خرید قدیمی شمیران است. نام مغازه های بازار تجریش با کاشی به نمایش درآمده است.

بازار تجریش در رده سیزدهم جاهای دیدنی تهران در سایت تریپ ادوایزر قرار دارد. یکی از گردشگران هلندی درباره اش نوشته است: «تجریش یکی از خاکی ترین بازارهایی است که تا حالا دیده ایم. جایی که افراد محلی می آیند و خریدشان را انجام می دهند. هیچ چیز تجملی ای ندارد. بهترین آب میوه ها را می توان این جا خرید.»

 

دیدنی تهران

یک کاربر جمهوری چک نوشته است: «یکی از بهترین جاها برای حس نبض شهر و دیدن رنگ های تهران است. آن جا مغازه ها، کافه ها و رستوران های زیادی هستند. فضا عالی است و هوا تمیزتر است (که به این دلیل است که نزدیک تر به توچال است)».

یان اوتنبورگ هم نوشته است: «بازار شلوغی است، به ویژه در عصرها. اما با گردشگرها خیلی دوستانه رفتار می شود. اگر در این محل هستید به همه توصیه می کنم بازدیدی سریع از این محل داشته باشید.»

یک کاربر اهل اندونزی نوشته: «اگر می خواهید یادگاری بخرید به بازار تجریش بروید، نه به بازار بزرگ تهران. بازار بزرگ فوق العاده بزرگ است و مغازه های خیلی زیادی دارد و باعث می شود گیج شوید. تجریش بازار ساده تری برای پیدا کردن چیزهایی است که می خواهید بخرید.»

 

دیدنی تهران

کاربر دیگری هم این جا را با بازار تهران مقایسه کرده است و رفتن به این بازار را توصیه کرده است: «کوچک تر از بازار بزرگ است اما چیزهای زیادی برای عرضه دارد و رفتن به این بازار و پارک کردن خودرو در آن آسان تر است. گردش در آن جذاب است. من گیوه های دستباف را از همان فردی خریدم که سه سال پیش از او خرید کرده بودم. من روسری های ابریشمی و پنبه ای خریدم و کیف ها و کوله پشتی های دست ساز هم خریدم. اگر اهل جواهرآلات هستید جایی عالی برای خریدشان است.»

####6751-7231###%

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

کبابی های بازار تجریش , گردشگری اطراف تجریش , مراکز تفریحی تجریشتبلیغات