آکاایران: پارک ملت یکی از جاهای پرطرفدار تهران است و افراد بسیاری در طول روزهای هفته به آن جا می روند. همچنین گردشگران خارجی هم به سراغ این بوستان می روند.

دیدنی تهران

آکاایران: جاهای دیدنی تهران/ پارک ملت

دیدنی تهران

به گزارش آکاایران: پارک ملت از دید کاربران سایت تریپ ادوایزر در رده نوزدهم دیدنی ترین جاهای تهران قرار گرفته است. این پارک در خیابان ولی عصر واقع شده و از جنوب به بزرگ راه نیایش، از شمال به ساختمان صدا و سیما و از غرب به مجموعه ورزشی انقلاب می رسد. پارک ملت که در سال 1345 تاسیس شده است، در ابتدا بیابان بود.

دیدنی تهران

پارک ملت یکی از جاهای پرطرفدار تهران است و افراد بسیاری در طول روزهای هفته به آن جا می روند. همچنین گردشگران خارجی هم به سراغ این بوستان می روند. یکی از کاربران بلژیکی سایت تریپ ادوایزر در این باره نوشته: «از این پارک عالی نگه داری می شود و برای قدم زدن خوب است. حتی با کودکتان. یک باغ وحش کوچک و یک زمین بازی برای کودکان در نظر گرفته شده است. ما از تماشای منظره کوه ها لذت بردیم.»

یک گردشگر انگلیسی نوشته است: «محل اقامت ما جایی بود که تا این پارک می شد پیاده آمد. پس زیاد به آن جا می رفتیم. صبح ها برنامه ورزش همگانی در پارک برقرار است و می توانید مردم را ببینید که دور پارک راه می روند. اگر می خواهید تندرست بمانید دنبالشان بروید و تا جایی که دوست دارید راه بروید. در عصر تابستان به این پارک نروید. شب هم خیلی شلوغ است و خانواده ها و افراد جوان در پارک هستند. بدمینتون فوق العاده محبوب است و اگر زمین های بدمینتون پر باشد بازیکنان در هر جایی که بتوانند بازی می کنند؛ پس همه جا انتظار داشته باشید توپ بدمینتون از کنار شما رد شود. فروشندگان زیادی هستند که بلال را روی منقل زغالی کباب می کنند و می فروشند. بسیاری از شب ها فروشندگان صنایع دستی می آیند که می توانید خرید های ارزانی از آنها داشته باشید. یک زمین اسکیت هم هست که در شب ها خیلی محبوب است. زیاد شطرنج بازی می کنند و میزهای زیادی هم هست که وقت شب برای قدم زدن می رفتیم پر بودند.»

دیدنی تهران

یک گردشگر هندی هم نوشته: «پارک خوبی برای رفتن است و افراد می توانند از تجهیزات فضای باز آنجا در میان ترافیک شدید تهران استفاده کنند! پارک یک کافه و جاهایی برای نوشیدنی دارد. این پارک همچنین بخشی از یک زمین گلف و یک باشگاه ورزشی است.»

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

پارک ورزشی تهران

تبلیغات