loading...

آکاایران: پیست اسکی دیزین مهم ترین پیست دیزی خاورمیانه است که از بازدید از آن پشیمان نخواهید شد! این پیست در 74 کیلومتری شهر کرج واقع شده و اولین پیست اسکی بین المللی ایران است.

دیدنی تهران

آکاایران: جاهای دیدنی تهران/ دیزین

دیدنی تهران

به گزارش آکاایران: پیست اسکی دیزین مهم ترین پیست دیزی خاورمیانه است که از بازدید از آن پشیمان نخواهید شد! این پیست در 74 کیلومتری شهر کرج واقع شده و اولین پیست اسکی بین المللی ایران است.

در دیزین 23 پیست اسکی وجود دارد و از اوایل آذرماه تا اواخر اردیبهشت ، فصل اسکی است. در تابستان هم اسکی روی چمن در این پیست انجام می شود. دیزین یکی از بزرگ ترین پیست های اسکی دنیا است و در سایت تریپ ادوایزر در رتبه بیستم جاهای دیدنی تهران قرار گرفته است، هرچند که عملا این پیست دیگر در تهران نیست و در استان البرز واقع شده است.

یک گردشگر اهل ویگان انگلیس نوشته: «بازدید از دیزین تجربه ای دوست داشتنی بود. در اوج کوه های این پیست اسکی دوست داشتنی، یک هتل سنتی هست که نمایی عالی از پیست به شما می دهد. وقتی ما رفتیم برف کمی کم عمق بود اما تصور کنید که در زمستان این جا چقدر دلپذیر می شود.»

سسیلیا از امارات هم نوشته: «اگر اسکی باز حرفه ای هستید باید به این جا بروید! این جا یکی از 10 پیست اسکی برتر دنیاست. اما تنها یک هتل دارد (دو ساختمان) و انتخابتان کم است. استانداردش هم پایین است. در بالکن بسته نمی شد، توالت خراب بود، دوش آب می داد، در کمد آویزی نبود. اما آدم ها خیلی دوستانه رفتار می کردند!»

دیدنی تهران

یک گردشگر هلندی هم نوشته است: «برف عالی. مردمی که دوستانه رفتار می کنند. قیمت غذا و نوشیدنی تقریبا قیمت در اروپا است و تله کابین ها سریع نیستند. اما پیست خیلی دلپذیر است و این دو عیب را برطرف می کند. قطعا دوباره بازدید خواهم کرد.»

میراندا از سوئد که چند تصویر هم منتشر کرده نوشته است: «من و خانواده ام تجربه ای عالی در پنج روز اسکی در دیزین داشتیم. هوا شگفت انگیز بود، مردم خوش رفتار بودند، غذا و خدمات خوب بود، اسکی در همه جا بود، نما فوق العاده بود، و من واقعا دیزین را برای سفر اسکی با خانواده توصیه می کنم. پشیمان نخواهید شد.»

.

منبع :تبلیغات