در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تصاویر: آبشار پیران در کرمانشاه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ایرانگردی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: لیلا چهری – مجله مراحم؛ این آبشار پر ابهت در دره ای زیبا قرار دارد که سرسبزی اش را مدیون آب این آبشار است . آب آبشار از منطقه ای به نام ریجاب ( از شهرهای استان کرمانشاه ) سرچشمه می گیرد . آب پس از عبور از روستای ژالکه و سقوطش از آبشار در میان دره ی هونه جاری می شود و در آخر به روستای پیران می رسد .
 
ارتفاع

آبشار پیران

در نقطه بالا و پایین طبقه سوم، نزدیک به ۱۸۰ متر است.
 باغ های انجیر، زردآلو ، انار و همچنین درختان با شکوه چنار ، تبریزی و گردو دردره ی پیران جلوه ای خاص به طبیعت این منطقه بخشیده اند.
در فاصله ی ۴۰۰ متری آبشار پارکینگی برای پارک ماشین ها وجود دارد . سرویس های بهداشتی و آلاچیق ها در فاصله ی ۳۰۰ متری آبشار ایجاد شده اند . مسیر پارکینگ تا پای آبشار نیز سنگفرش و برای دسترسی از پای آبشار  به طبقه ی میانی راه پله ای ایجاد شده است .
 
 
آبشار پیران

آکاایران: تصاویر: آبشار پیران در کرمانشاه

عکس آبشار پیران در کرمانشاه
آبشار پیران
عکس آبشار پیران در ریجاب
آبشار پیران
عکس آبشار پیران در ریجاب کرمانشاه
آبشار پیران
آبشار های کرمانشاه
آبشار پیران
عکس آبشار پیران در کرمانشاه

 

آبشار پیران

 

تصاویر ارسالی از لیلا چهری از کرمانشاه

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله تصاویر: آبشار پیران در کرمانشاه شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تصاویر: آبشار پیران در کرمانشاه گردآوری توسط بخش توصیه های سفر، توصیه سفر، توصیه های سفر به سایت آکاایران
تبلیغات