,توسعه گردشگری نیازمند تبلیغات است توسعه,گردشگری,تبلیغات,توصیه های سفر

توسعه گردشگری داخلی نیازمند تبلیغات و معرفی جاذبه‌ها و مناطق کمتر شناخته شده است.
ارسلان فتحی‌پور - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی - در گفت و گو با میراث‌آریا، ضمن بیان این مطلب افزود: آنچه امروزه در حوزه سفر شاهد هستیم بیانگر بهبود گردشگری و افزایش تمایل مردم برای انجام سفر در کشور است.
وی تصریح کرد: خوشبختانه ایران کشوری غنی از نظر برخورداری از جاذبه‌ها و منابع گردشگری است و در جای جای آن ظرفیت‌های بالایی برای ورود گردشگر وجود دارد.
نماینده مردم کلیبر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند رو به توسعه گردشگری کشور گفت: انتظارات بیش از این است و لازمه رسیدن به این مهم سوق دادن مردم به سمت مناطق گردشگری است.
وی با تاکید بر ضرورت افزایش تبلیغات در راستای معرفی مناطق گردشگری به ویژه در استان‌هایی که از حجم کمتر مسافر برخوردار هستند، متذکر شد: برگزاری تورهای گردشگری در مناطق کمتر شناخته شده نیز به معرفی مناطق گردشگری کمک می‌کند.
فتحی‌پور همچنین از فراهم‌آوردن زیرساخت‌ها و امکانات به عنوان مهمترین راهکار جذب مردم به سفر یاد کرد و گفت: چنانچه مردم بدانند امکانات رفاهی و خدماتی مورد نیاز آنان در سفر فراهم است به طور قطع به انجام سفر ترغیب می‌شوند.

منبع : MBAnews.ir

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تبلیغات