مرتفع‌ترین هتل کشور در چالوس - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مرتفع‌ترین هتل کشور در چالوس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ایرانگردی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چالوس گفت: ساخت مرتفع‌ترین هتل کشور رو به اتمام است و تا بهمن سال به بهره‌برداری می‌رسد.

سید علی اصغر موسوی با بیان این که پروژه ساخت هتل صادقیان در منطقه هچیرود چالوس تاکنون 65درصد پیشرفت داشته است،به خبرگزاری فارس گفت: این هتل چهار ستاره و دارای زیر بنای 13هزار و 781 متر مربع است که در 18 طبقه ساخته و دارای 134 واحد است.

 

هتل صادقیان هچیرود، با اعتباری معادل 30 میلیارد تومان در حال ساخت است

 که در آن دو رستوران با غذای ایرانی و خارجی، استخر و سونا،

سالن کنفرانس، سالن ورزشی، اتاق و سوئیت دو خوابه و سه خوابه

و دو فروشگاه در همکف در نظر گرفته شده است

 

هتل صادقیان هچیرود، با اعتباری معادل 30 میلیارد تومان در حال ساخت است که در آن دو رستوران با غذای ایرانی و خارجی، استخر و سونا، سالن کنفرانس، سالن ورزشی، اتاق و سوئیت دو خوابه و سه خوابه و دو فروشگاه در همکف در نظر گرفته شده است.

مرتفع‌ترین هتل کشور در چالوس,هتل صادقیان,هتل درویشی,شهرهای استان مازندران- دیدنی های استان مازندران

به گفته موسوی این هتل تنها هتلی است که در کشور چنین ارتفاعی دارد و بر دریا و جنگل مسلط است. این در حالی است که مرتفع ترین هتل دنیا، برج العرب، با ارتفاعی معادل 321متر در یک جزیره مصنوعی در دبی قرار دارد.

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان چالوس همچنین در مورد هتل چهارستاره زرنگار در نمک آبرود گفت: این هتل 10 طبقه دارای 22 هزار متر مربع زیربنا بوده و 114 سوئیت و 107 اتاق در آن تعبیه شده است. همچنین امکاناتی مثل استخر، فروشگاه و سالن ورزشی در این هتل وجود خواهد داشت.

 

 

 


گروه گردشگری تبیان

گردآوری ایران شناسی آکاایران
مرتفع‌ترین هتل کشور در چالوس گردآوری توسط بخش شهرهای استان مازندران- دیدنی های استان مازندران سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات