مرتفع‌ترین هتل کشور در چالوس - آکا

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چالوس گفت: ساخت مرتفع‌ترین هتل کشور رو به اتمام است و تا بهمن سال به بهره‌برداری می‌رسد.

سید علی اصغر موسوی با بیان این که پروژه ساخت هتل صادقیان در منطقه هچیرود چالوس تاکنون 65درصد پیشرفت داشته است،به خبرگزاری فارس گفت: این هتل چهار ستاره و دارای زیر بنای 13هزار و 781 متر مربع است که در 18 طبقه ساخته و دارای 134 واحد است.

هتل صادقیان هچیرود، با اعتباری معادل 30 میلیارد تومان در حال ساخت است

 که در آن دو رستوران با غذای ایرانی و خارجی، استخر و سونا،

سالن کنفرانس، سالن ورزشی، اتاق و سوئیت دو خوابه و سه خوابه

و دو فروشگاه در همکف در نظر گرفته شده است

هتل صادقیان هچیرود، با اعتباری معادل 30 میلیارد تومان در حال ساخت است که در آن دو رستوران با غذای ایرانی و خارجی، استخر و سونا، سالن کنفرانس، سالن ورزشی، اتاق و سوئیت دو خوابه و سه خوابه و دو فروشگاه در همکف در نظر گرفته شده است.

مرتفع‌ترین هتل کشور در چالوس - آکا

به گفته موسوی این هتل تنها هتلی است که در کشور چنین ارتفاعی دارد و بر دریا و جنگل مسلط است. این در حالی است که مرتفع ترین هتل دنیا، برج العرب، با ارتفاعی معادل 321متر در یک جزیره مصنوعی در دبی قرار دارد.

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان چالوس همچنین در مورد هتل چهارستاره زرنگار در نمک آبرود گفت: این هتل 10 طبقه دارای 22 هزار متر مربع زیربنا بوده و 114 سوئیت و 107 اتاق در آن تعبیه شده است. همچنین امکاناتی مثل استخر، فروشگاه و سالن ورزشی در این هتل وجود خواهد داشت.


گروه گردشگری تبیان

گردآوری ایران شناسی آکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

معرفی هتل های شمال ایران , جدیدترین هتل های شمال , مرتفع ترین جای رامسر , هتل های شمال , شیزار هتل

تبلیغات