در این مقاله از سایت آکا ایران شما را با فواید دارویی و درمانی عسل و دارچین آشنا میکنیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

معجزه عسل و دارچین

سلام . دوستان عزیزم چطورند.خوبی خوب خدا را شکر راستی یه مطلبی را پیدا کردم جالب به نظرم رسید گفتم شاید برای شما هم جالب باشه البته بازم میرسیم به قضیه گرمی و سردی(گرمی) با درمان چندی امراض البته نمی دانم درسته یا نه شاید مسخره باشد یا...بهتره خودتان نیز قضاوت کنین

عسل و دارچین برای پوست

مخلوط عسل و دارچین درمان کننده بسیاری از بیماری ها در زمان قدیم و حال می باشد.
مجله معروفی در کانادا به نام (Weekly World)تعداد نوع بیماری که توسط عسل و دارچین درمان شده اند را نام برده است
در این مقاله با عسل و دارچین، درمان کننده بسیاری از بیماری ها آشنا می شویم
ورم مفاصل
- یک قسمت عسل را در 2 قسمت آب گرم حل کرده و به آن 1 قاشق چای خوری پودر دارچین بیافزایید. خمیر حاصله را روی محل درد به آرامی بمالید. درد بعد از 15 دقیقه از بین خواهد رفت.
- همچنین بیماران دچار ورم مفاصل می توانند، 1 فنجان آب داغ را با 2 قاشق عسل و 1 قاشق چای خوری پودر دارچین مخلوط کرده و بنوشند. این عمل را هر روز باید انجام دهند تا بیماری شان معالجه شود.
- مطالعات انجام شده روی این بیماران نشان داده است که، اگر این بیماران قبل از صبحانه مخلوط 1 قاشق غذاخوری عسل با 4/1 قاشق چای خوری پودر دارچین را میل کنند، درد آنها بعد از 1 ماه از بین خواهد رفت. بیماران مورد مطالعه نمی توانستد راه بروند اما بعد از استفاده از این روش، توانستند به راحتی شروع به راه رفتن بدون درد کنند.

Huhجلوگیری از ریزش مو
- قبل از حمام کردن، 1 قاشق غذاخوری عسل به همراه با 1 قاشق چای خوری پودر دارچین مخلوط کرده و روی سر خود بمالید و 5-15 دقیقه صبر کنید و سپس موهای خود را بشوئید.

عفونت مثانه
- 2 قاشق غذاخوری عسل به همراه با 1 قاشق چای خوری پودر دارچین را در 1 لیوان آب گرم حل کرده و آن را بنوشید. این روش باعث می شود که میکروب های مثانه را از بین برود.

icon_cryدرد دندان
- 5 قاشق چایخوری عسل به همراه با 1 قاشق چای خوری پودر دارچین مخلوط کرده و خمیر حاصله را روی دندان خراب بمالید. این عمل را 3 بار در روز انجام دهید تا دندان خراب و دردناک درمان شود
کلسترول
- 2 قاشق غذاخوری عسل به همراه با 3 قاشق چای خوری پودر دارچین را در مقداری برابر 2 لیوان چای حل کرده و آن را بنوشید. بدین وسیله بعد از 2 ساعت کلسترول خون به اندازه 10درصد پایین می آید.
- تحقیقات اخیر نشان داده است که مصرف عسل خالص در درمان بیماران مبتلا به کلسترول بسیار مفید است.


سرماخوردگی
- به مدت 3 روز از مخلوط 1 قاشق غذاخوری عسل گرم با 4/1 قاشق چایخوری پودر دارچین استفاده کنید. این روش برای درمان سرفه مزمن، سرماخوردگی و سینوزیت به کار می رود.


ناباروری
- مردان 2 قاشق غذاخوری عسل را قبل از خواب میل کنند تا این مشکل برطرف شود.
- زنان می توانند از پودر دارچین برای باردار شدن استفاده کنند.
- زنان نابارور مقداری پودر دارچین را با 2/1قاشق چای خوری عسل مخلوط کرده و آن را به طور مرتب در روز روی لثه یا دهان خود قرار دهند. این کار باعث می شود که مخلوط حاصل از طریق بزاق وارد بدن شود.
- در مریلند (شهری در آمریکا) برای مدت 14 سال هیچ نوزادی متولد نمی شد. تا اینکه زنان و مردان شروع به خوردن عسل و دارچین کردند و بعد از مدت کوتاهی زنان باردار شدند.

معده درد
- مخلوط عسل و پودر دارچین ، درمان کننده درد معده، زخم معده و نفخ می باشد.


بیماری قلبی
- خمیر عسل و پودر دارچین را تهیه کنید و آن را بر روی نان به جای مربا قرار دهید. این روش را به طور مرتب به عنوان صبحانه میل کنید.
- این روش باعث پایین آوردن کلسترول، کاهش ضربان قلب، به راحتی نفس کشیدن، بهتر شدن جریان خون و جلوگیری از بیماری قلبی می شود.

icon_cryWinkبهبود سیستم ایمنی
- استفاده روزانه از عسل و دارچین باعث حفاظت بدن از باکتری و ویروس می شود.
- عسل، محتوی مقدار زیادی ویتامین و آهن می باشد و بدن را مقاوم می کند.
- استفاده روزانه از عسل، باعث عملکرد بهتر گلبول های سفید خون می شود و درنتیجه بهتر با ویروس ها و باکتری های وارد شده به بدن می جنگد.


سوء هاضمه
- قبل از هر وعده غذا، پودر دارچین را روی 2 قاشق غذاخوری عسل بریزید. این کار باعث می شود که اسید معده ترشح شود و غذای وارده به معده را هضم کند و از سوء هاضمه جلوگیری کند.


آنفلوآنزا
- عسل محتوی مواد مفید طبیعی است و به این ترتیب از آنفلوآنزا و سرماخوردگی جلوگیری می کند.


افزایش طول عمر
- نوشیدن چای با عسل و پودر دارچین از بین برنده پیری زودرس می شود.
- 4 قاشق غذاخوری عسل و 1 قاشق پودر دارچین را در 3 فنجان آب حل کرده و بجوشانید و مانند چای میل کنید. 4-3 بار در روز به مقدار 4/1 فنجان بنوشید تا پوستی لطیف و نرم داشته باشید.


تاول
- 3 قاشق غذاخوری عسل با 1 قاشق غذاخوری پودر دارچین مخلوط کرده و قبل از خواب، روی تاول بگذارید و صبح مخلوط مالیده شده بر روی تاول را با آب گرم بشویید. اگر این کار را به مدت 2 هفته هر روز انجام دهید، تاول را از ریشه از بین خواهید برد.


عفونت پوستی
- تمام عفونت های پوستی و اگزما با استفاده از عسل و پودر دارچین درمان می شوند.

کاهش وزن
- 1 فنجان آب،عسل و پودر دارچین را هر روز و قبل از صبحانه با معده خالی بنوشید.
- اگر مخلوط گفته شده را هر روز بنوشید، از تجمع چربی در بدن جلوگیری کرده و باعث کاهش وزن می گردد.


سرطان
- عسل و دارچین، درمان کننده سرطان های معده و استخوان شناخته شده است.
- برای 1 ماه و 3 بار در روز، 1 قاشق غذاخوری عسل با 1 قاشق چای خوری پودر دارچین را برای جلوگیری از سرطان مصرف کنید.


گرسنگی
- مطالعات اخیر نشان دهنده این است که شکر عسل نه تنها مضر نیست، بلکه بسیار مفید می باشد.
- مقدار مساوی از عسل و دارچین جلوی گرسنگی را می گیرد.
- 2/1 قاشق غذاخوری عسل در 1 لیوان آب و مقدار کمی پودر دارچین، باعث می شود که سرزنده تر و دارای انرژی بیشتر باشید.


تنفس بد
- صبح ها 1 قاشق چای خوری عسل و دارچین را با آب گرم مخلوط کرده و بنوشید. این روش باعث راحت نفس کشیدن می شود.


کم شنوایی
- مصرف مقدار مساوی، عسل و دارچین باعث بهبود شنوایی می شود.

این مطالب خواص بسیار کمی از دو ماده غذایی طبیعی، عسل و دارچین بود. با توجه به اینکه این دو غذای طبیعی در سرتاسر دنیا یافت می شود، پس بهتر است از آنها استفاده کنیم تا سلامتی خود را تضمین نماییم .

ویرایش و تلخیص:آکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تاثیر دارچین اب ولرم و عسل بر لاغری , اعجاز لیموترش برای دیابت و فشارخون , فواید عسل و دارچین برای پوست صورت , فواید سرکه و اب جوش و دارچین عسل , خواص ترکیب روغن دارچین وزنجبیل , دارچین برای سرماخوردگی خوب است , خوردن عسل و دارچین در بارداری , شربت عسل و دارچین برای لاغری , خوردن اب عسل در روز چند بار , خوردن دارچین و زنجبیل با هم , ماسک عسل و دارچین برای پوست , درمان دیابت با عسل و دارچین , چای دارچین و عسل برای لاغری , ترکیب زنجبیل و دارچین و عسل , عسل و دارچین برای جوش صورت , ماسک عسل و دارچین برای جوش , چای دارچین با پودر دارچین , خوردن دم کرده دارچین وعسل , خوردن عسل زنجبیل و ابلیمو , میزان ترکیب عسل با دارچین , شربت عسل دارویی معجزه گر , مخلوط زنجبیل عسل وزعفران , فوايد شربت عسل و آبليمو , خوردن عسل چی فایده دارد , خواص دارچین و عسل مخلوط , خواص معجزه اسای دارچین , خواص شیر عسل برای زنان , دارچین برای سرماخوردگی , خواص آب جوش برای مثانه , مصرف دارچین قبل پریود , خواص دارچین برای پوست , خواص ماسک زنجبیل وعسل , فواید عسل بر فشار خون , حل كردن عسل در آب جوش , خواص دارچین و زنجبیل , خوردن عسل با چای داغ , روش صحیح مصرف دارچین , عسل ها با طمع دارچین , خوردن عسل و درد معده , خواص عسل برای صبحانه , خوردن عسل در صبحانه , خوردن دارچین با عسل , خواص چای به دارچین , خاصیت عسل و دارچین , خاصیت دارچین و عسل , خواص دارچین با عسل , عکس لیمو آبجوش عسل , ازدیاد مصرف دارچین , عسل باعث جوش میشود , دارچین عسل ضد سودا , عسل دارچین زنجبیل , طریقه مصرف دارچین , عسل و دارچین معده , شربت عسل و دارچین , خواص دارچین و عسل , رابطه خمیر و عسل , خاصیت درمانی عسل , خواصد عسل زنجبیل , خواص دارچین وعسل , عسل های دارچینی , آب عسل و دارچین , خواص ارده و عسل , خواص شیر دارچین , فواید خوردن عسل , خواص دارچین عسل , 1قاشق عسل ناشتا , دارچين و عسل , عسل دارچینی , دارچین وعسل , دارچین عسل , عسل دارچین , مزایای عسل , فلفل و عسل , چایی عسل

گردآوری توسط بخش تغذیه سالم زندگی سالم سایت آکاایران
کاهش وزن

رابطه ی دارچین و کاهش وزن

رابطه ی دارچین و کاهش وزن رابطه ی دارچین و کاهش وزن تغذیه البته برای کاهش وزن نمی توانید فقط روی مصرف دارچین
چربی سوز

دارچین چربی سوز است؟

دارچین چربی سوز است؟ دارچین چربی سوز است؟ تغذیه در اثر لاغر شدن، سلول های چربی تعدادشان کم نمی شود، بلکه اند
چربی سوز

رژیم دارچین برای چربی سوزی

رژیم دارچین برای چربی سوزی رژیم دارچین برای چربی سوزی تغذیه دارچین بی رحم ترین چربی سوز دنیا شناخته میشود, ش
دارچین

چرا حلیم را با دارچین می خورند؟

حلیم غذای قدیمی و سنتی ایرانی که همه بخوبی آن را می شناسند و بسیار پر طرفدار می باشد. یکی از بهترین چاشنی ها و مصلح ها برای غذایی مانند حلیم که در گروه غذاهای سنگین قرار می گیرد
رفع خستگی

رفع خستگی با دمنوش دارچین و سیب ترش

رفع خستگی با دمنوش دارچین و سیب ترش   رفع خستگی با دمنوش دارچین و سیب ترش    دمنوش سیب و دارچین به خاطر رایحه ی دلنشینی که دارد بسیار آرامش بخش و برای رفع خستگ
رژیم 5 روزه دارچین

با رژیم 5 روزه دارچین چربی ها را نابود کنید!

رژیم 5 روزه دارچیندارچین یکی از پرکاربرد ترین ادویه های موجود است که در غذاهای گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. دارچین ادویه محبوب سرآشپزهاست که علاوه بر خوش طعم کردن غذا ها،
تبلیغات