درمان بواسیر با داروهای گیاهی - آکا
loading...

درمان بواسیر با داروهای گیاهی

  بواسیر(هموروئید)، بیماری دردناکی است که باعث التهاب و بزرگ شدن رگ های اطراف مقعد می شود. درمان های طبیعی برای بواسیر وجود دارد.
هاماملیس: به گزارش «هلث نیوز» از برگ ها، پوست درخت و ساقه های این گیاه برای تهیه دارو استفاده می شود. آب تقطیر شده این گیاه برای درمان بواسیر مفید است. برای استفاده،پنبه را به آب این گیاه آغشته کنید و به قسمت موثر بمالید.
سرکه سیب: این سرکه علاوه بر خاصیت انقباض، خاصیت ضد باکتریایی نیز دارد و استفاده از آن، به طور موقت درد و خارش مربوط به بواسیر را رفع می کند. روزی ۲ یا ۳ بار با پنبه آغشته به سرکه قسمت موثر را مرطوب کنید.
ژل آلوئه ورا: این گیاه ژل طبیعی است و استفاده از آن به تسکین درد کمک می کند.
شاه بلوط هندی: این میوه به طور موثر گردش خون بدن را بهبود می بخشد و ورم را کاهش می دهد. بواسیر نوعی واریس در قسمت مقعد به حساب می آید و با مصرف خوراکی این میوه، ورم کاهش پیدا می کند و علایم آن نیز کاهش می یابد.
سرگوم: این بوته همیشه سبز است که التهاب را درمان می کند. این گیاه علاوه بر کاهش ورم، دیواره رگ ها را تقویت می کند و در نتیجه درد را تسکین می دهد.
عصاره دانه انگور: عصاره دانه انگور برای بهبود بخشیدن به گردش خون و درمان واریس موثر است. تمامی قسمت های انگور به ویژه عصاره دانه انگور برای درمان بواسیر مفید است.

منبع:aftabir.com
شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

درمان بواسیر با استفاده از گیاهان دارویی , درمان قطعی بواسیر با داروهای گیاهی , درمان بواسیر خونی با گیاهان دارویی , درمان هموروئید با داروهای گیاهی , درمان خارش مقعدی با داروی گیاهی , درمان بواسیر با گیاهان دارویی , داروی گیاهی درمان بواسیر , درمان بواسیر با طب سنتی , درمان بواسیر با دارو , چه گیاهی برای وباسیل , درمان گیاهی هموروئید , درمان دارویی بواسیر , درمان خانکی بواسیر , درمان گیاهی بواسیر , درمان خانگی بواسیر , مکمل گیاهی تراسک , بواسير درمان , داروی بواسیر , بواسیر گیاهی

تبلیغات