loading...
آکاایران: حکم لواط چیست؟ | لواط یکی از بزرگترین گناهان است که در صورت اثبات، برای آن سنگین ترین مجازات ها در نظر گرفته شده است. حکم لواط برای فاعل این گناه کبیره، می تواند کشتن، سنگباران کردن، پرتاب از بلندى یا سوزاندن باشد. در پرونده آزار دانش آموزان مدرسه ای در غرب تهران، در صورتی که عمل لواط اثبات شود، حکم متهم اعدام خواهد بود...
 حکم لواط چیست؟ | احتمال اعدام متهم آزار دانش آموزان از طریق سنگسار یا آتش زدن!

احتمال اعدام متهم آزار دانش آموزان از طریق سنگسار یا آتش زدن! حوادث

آکاایران: حکم لواط چیست؟ | احتمال اعدام متهم آزار دانش آموزان از طریق سنگسار یا آتش زدن!

حکم لواط، اعدام است


قاضی اصغر عبداللهی رئیس شعبه چهارم دادگاه کیفری که مسئولیت رسیدگی به پرونده های اطفال و نوجوانان را دراین دادگاه برعهده دارد در گفت و گو با خبرنگار «ایران» گفت: براساس ماده 232 و234 قانون مجازات اسلامی که در سال 1392تصویب شده است موضوع آزار جنسی لواط با اشد مجازات یعنی اعدام همراه خواهد بود. در این پرونده اگر موضوع آزارو اذیت جنسی محرز شود فاعل یعنی عامل این جرم به اعدام محکوم خواهد شد. چنانکه درسال 1373 معلم یک مدرسه در شمال تهران که باعث آزارواذیت جنسی دانش آموزان شده بود پس از محاکمه در دادگاه کیفری به اعدام محکوم شد. وی با اظهار اینکه وقوع چنین پرونده هایی انگشت شمار است، گفت: اما وقوع حتی یک پرونده هم با توجه به شرایط عرفی جامعه ما بسیار نگران کننده است. رئیس شعبه چهارم دادگاه کیفری همچنین از افزایش پرونده های آزار جنسی به کودکان اظهار نگرانی کرد وگفت پیشگیری از این مسأله بسیار مهم است والزاماً دستگاه قضایی نمی تواند جلوی وقوع این پرونده ها را بگیرد بلکه نهادهای آموزشی باید بیشتر به آن توجه کنند.
به گزارش آکاایران: قاضی ملکی مستشار شعبه دوازدهم دادگاه کیفری هم به افزایش پرونده های تعرض جنسی به کودکان اشاره کرد و گفت: پسربچه ها بیشتر گرفتار این ماجرای سیاه وتلخ می شوند.
چون از چند جهت بیشتر در دسترس هستند و رفت و آمد پسرها از سوی والدین نسبت به دخترها کمتر محدودیت دارد. قاضی ملکی درادامه به پرونده تعرض دو شیطان صفت در جنوب تهران به چند پسر بچه در تعمیرگاه موتورسیکلت اشاره کرد و گفت در این پرونده تعدادی از پسر بچه های هفت تا هشت سال در معرض تعرض جنسی قرار گرفتند.

مجازات سنگین لواط


قاضی کیخا رئیس شعبه هفتم دادگاه کیفری نیز درباره مجازات تعرض به پسرها گفت: کیفر و مجازات هیچ یک از گناهان کبیره به پاى مجازات و کیفر این عمل شنیع نمى رسد، تا آنجا که در اسلام در هیچ مورد سوزاندن در آتش تجویز نشده، ولى در این مورد تجویز شده است.
حاکم اسلام اختیار دارد شخص لواط کننده را به یکى از طرق زیر مجازات کند: کشتن، سنگباران کردن، پرتاب از بلندى به طورى که استخوان هاى او در هم بشکند، یا سوزاندن، در مورد طرف مقابل نیز اگر عاقل و بالغ و مختار باشد حد قتل اجرا مى شود و اگر نابالغ باشد او را تعزیر مى نمایند. راه اثبات لواط مانند راه اثبات زناست.
حد «قواد» (کسى که وسیله ارتباط نامشروع دو نفر به یکدیگر است) نیز ۷۵ تازیانه است و سپس سر او را تراشیده و در شهر مى گردانند و تبعید مى کنند. راه اثبات این عمل شهادت دو نفر عادل یا دو مرتبه اقرار است.
هم چنین حجت الاسلام هادی صادقی معاون فرهنگی  قوه قضائیه نیز ضمن تقبیح این عمل می گوید: درخصوص آزار و اذیت دانش آموزان در یکی از مدرسه های غرب تهران پرونده تشکیل شده و در مرحله دادسراست و روز گذشته دادستان تهران اطلاعیه ای در این خصوص صادر کرد و پرونده در مرحله تحقیقات است.


#تجاوز# ماجرای تجاوز# حکم تجاوز# ناظم متجاوز# حکم ناظم متجاوز# حکم ناظم متجاوز چیست# محاکمه ناظم# محاکمه ناظم متجاوز# مجازات ناظم# حکم تجاوز به پسر# حکم لواط# مجازات لواط# سنگسار# اعدام ناظم# اعدام# اعدام ناظم متجاوز# حائری زاده# آزار دانش آموزان# ناظم مدرسه اعدام می شود# ناظم مدرسه معین# مدرسه معین# دبیرستان معین# سنگسار# حکم لواط چیست# حکم لواط در اسلام# سنگسار ناظم مدرسه# مجازات ناظم مدرسه# سنگسار ناظم متجاوز# مجازات ناظم متجاوز# لواط اعدام# سنگسار چیست#
.

منبع : havades.ir

گردآوری توسط بخش خبرگزاری حوادث سایت آکاایران
loading...
loading...