.

ایتنا

در بخش ایتنا سایت آکاایران تعداد 94مقاله در مورد ایتنا وجود دارد امیدواریم مقالات آکاایران برای شما مفید واقع شود

ایتنا

ایتنا

اينترنت، فراتر از يك محصول علمی و يا يك دستاورد تكنولوژی، اكنون به قدری عموميت يافته كه به تدريج به ابزار اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی بدل می‌شود، به يك «رسانه». در جامعه جوان و پويای ما كه گام‌های نخستين را درآشنايی با اين فناوری طی می‌كند، وجه رسانه‌ای آن بيش از پيش خودنمايی می كند.
ايتـنا، به اطلاع‌رسانی جامع و حرفه‌ای در زمينه تكنولوژی ارتباطات و اطلاعات، می پردازد و با نگاهی دقيق‌تر و همه‌جانبه، و با كمك كارشناسان و متخصصين،  به پركردن خلاء موجود در اين حيطه بپردازد.

 خطر انحصار دیجی کالا در بازار

خطر انحصار دیجی کالا در بازار

ایتنا - دیجی کالا با انحصار 91 درصدی بازار اینترنتی کشور، به راحتی می تواند احتکار نموده و بازار را دچار چالش کند. خرده بازارها را تحت تأثیر و سلطه خود قرار داده و انواع روش ها
 تکنولوژی NFC چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

تکنولوژی NFC چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

ایتنا - NFC فناوری است که برای تسهیل ارتباط دستگاه ها و انجام راحت تر کارهای روزانه به بازار عرضه شده است. این فناوری شباهت زیادی به بلوتوث و وای فای دارد، امّا تفاوت هایی نیز با
 داغ کردن مک بوک دردسرساز شد

داغ کردن مک بوک دردسرساز شد

ایتنا - مک بوک پرو ۱۵ اینچی به خوبی کار نمی کند و یا برای پردازنده قدرتمند به کار برده شده در این محصول کافی نیست و نمی تواند دستگاه را به خوبی خنک کند.
 گوگل از شما تقلید می کند!

گوگل از شما تقلید می کند!

ایتنا - در این قابلیت نوین حرکتی که کاربر انجام می دهد، با صدها تصویر دیگری که مانند حرکت کاربر بوده است، تطابق داده می شود.
تبلیغات