خواص برگ گردو و فواید دارویی و درمانی آن

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خواص برگ گردو و فواید دارویی و درمانی آن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: گردو یکی از مغز های بسیار مقوی و پرخاصیت در عین حال که هزینه کمتری در تولید و برداشت این محصول نسبت به سایر میوه های خشک می باشد, تمام اجزای این درخت اعم از میوه خشک, برگ درخت, پوست سبز میوه, چوب درخت و … مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله خواص برگ گردو را مورد بررسی قرار می دهیم.

به گزارش آکاایران: به احتمال زیاد باغ دارانی که به منظور بهره برداری های صنعتی مختلف, گردو را در سطح وسیع کشت می کنند برای درآمد و سود بیشتر از تمام خواص و فواید درخت گردو با خبر هستند و تمام قسمت های درخت را به استفاده می رسانند. علاوه بر اینها عطاران و پزشکان طب سنتی نیز با اطلاع در مورد فایده و خاصیت سایر اجزا درخت گردو از جمله خواص برگ گردو از آن در درمان بسیاری از بیماری ها بهره می جویند. برای آشنایی بیشتر در این مورد, شما را به مطالعه ادامه این مقاله دعوت می کنیم.

خواص برگ گردو و فواید بی نظیر آن:

برگ درخت گردو به جز برای افرادی که به آن حساسیت دارند, عوارض جانبی دیگری ندارد. در ضمن خوب است بدانید علت اینکه دست سیاه می شود در برخورد با پوست و برگ تازه درخت گردو وجود ژوگلون است.

.

منبع : arga.ir

خواص برگ گردو و فواید دارویی و درمانی آن گردآوری توسط بخش خواص سبزیجات-خواص میوه ها سبزیجات و سلامت سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات