.
.
.

.

.

فواید (فوائد)آلبالو

1393/02/19

آلبالو ، مسکن تشنگی است و شربت آلبالو بهترین دارو برای افرادی است که عطش فراوان دارند.هسته آلبالو ، ضد اسهال و قابض خوبی است و ضد فشار خون نیز میباشد .آلبالو ، ضد مواد صفراوی ، ضد حالت تهوع و ضد سنگ کلیه است .آلبالو ، اشتها آور بسیار خوبی است .

[categoriy],خواص آلبالو ,خواص دارویی آلبالو ,فواید آلبالو

خواص سبزیجات,خواص آلبالو ,خواص دارویی آلبالو ,فواید آلبالو ,خاصیت آلبالو ,آلبالو در طب سنتی ,فواید درمانی آلبالو ,مضرات آلبالو ,فوائد آلبالو , آلبالو ,طب سنتی ,خواص آلبالو ,خواص آلبالو جات , خواص آلبالو در طب سنتی ,فواید آلبالو در طب سنتی

ضماد و مرهم آلبالو برای باز شدن رنگ رخسار و چهره موثر و مفید است.مصرف آلبالو برای گرم مزاجان و مبتلایان به فشار خون و افرادی که چربی زیادی در شکم دارند سودمند است .مصرف آلبالو برای افرادی که خارش پوستی دارند موثر و مفید است .

آلبالو خواص گیلاس را دارد و مصرف آن ، اعصاب را آرامش میدهد ، ولی در هر حال نباید در مصرف آن زیاده روی کرد.آلبالو برای سوء هاضمه های لجوج بسیار مفید است . آلبالو میوه ای نرم کننده (ملین ) است .
مصرف چند روز متوالی شربت یا مربای آلبالو برای معالجه نارسائی های کبد مفید است .شربت یا مربای آلبالو در معالجه التهاب و ورم معده و روده موثر است.


.
.

نظرات
اح مد
|
1394/08/27
0-
1+
باسلام دستت درد نکند بنده در باغ چندین درخت الو بال دارم واز خواص آن با خبر نبودم خیلی ممنون از اطلاع رسانی خوبتان
نظر جدید

نام

ایمیل

نظر


کد امنیتی

مطالب مرتبط
.
.
.
.
.