تمرینات لاغر کردن ران و باسن+ تصاویر - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تمرینات لاغر کردن ران و باسن+ تصاویر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ورزش و سلامت از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تمرینات لاغر کردن ران و باسن+ تصاویر
,لاغر کردن ران و باسن, لاغر کردن, ران و باسن,ورزش و سلامت

این تمرینات را یک یا دوبار در هفته انجام دهید.حرکات را به آرامی انجام دهید.
 اگر به دنبال لاغر کردن ران و باسن هستید و یا در مجموع  می خواهید پایین تنه خود را لاغرتر کنید، پاهای باریک و باسنی سفت به دست آورید.این تمرینات به شما کمک می کند تا در کنار تمرینات هوازی چربی های باسن و ران را بسوزانید و پایین تنه ای خوش ترکیب و سفت داشته باشید.

این تمرینات را یک یا دوبار در هفته انجام دهید.حرکات را به آرامی انجام دهید و هر حرکت را ۵ مرتبه تکرار کنید ( ۱۰ ثانیه در هر تکرار  )

 برای گرفتن نیجه بهتر و سریع تر می توانید دور مچ پا و یا ران را از وزنه های مخصوص استفاده کنید.
مچ بندی را برای خود درست کنید و به اندازه ۱ کیلو در آن خاک بریزد . این سنگینی رسیدن به نتیجه را سرعت می بخشد.

حرکت اول: بالا بردن پا به سمت بالا

,لاغر کردن ران و باسن, لاغر کردن, ران و باسن,ورزش و سلامت


به پهلو دراز بکشید همانند تصویر دست چپ را زیر سر بگذارید و دست راست را روی زمین و در مقابل قفسه سینه قرار دهید.پاهای خود را صاف قرار دهید و بدون آنکه قسمت های دیگر از بدن شما حرکت کند پای راست را به آرامی بالا ببرید کمی مکث کنید و پا را به حالت اول برگردانید.

حرکت دوم:تاشو

,لاغر کردن ران و باسن, لاغر کردن, ران و باسن,ورزش و سلامت


همانند تصویربه پهلوی چپ دراز بکشید، پاشنه ی پای راست را بر روی پاشنه پای چپ بگذارید زانوها را با زاویه ۴۵ درجه از هم باز و به سمت بالا بکشید. پس از مقداری مکث به حالت شروع برگردید.

حرکت سوم:بالا بردن ران و باسن

,لاغر کردن ران و باسن, لاغر کردن, ران و باسن,ورزش و سلامت


طاق باز روی زمین دراز بکشید. زانوها را خم و کف پا را روی زمین قرار دهید. دست ها را کاملا" از هم باز کنید. باسن و کمر را بالا بکشید. توجه داشته باشید که کف پا از زمین جدا نشود. سپس به آرامی به حالت اول برگردید.
 
حرکت چهارم:کراس بدن

,لاغر کردن ران و باسن, لاغر کردن, ران و باسن,ورزش و سلامت


همانند تصویر در حالت شنا سوئدی قرار بگیرید، پا را مستقیم با زمین نگه دارید و بدن  از سر تا پاشنه کاملا" صاف و در یک خط باشد.عضلات شکم را سفت کنید و به آرامی زانوی راست را به سمت شانه چپ جمع کنید و بعد به حالت شروع برگردید.این حرکت را برای پای دیگر نیز انجام دهید.


منبع : seemorgh.com

تمرینات لاغر کردن ران و باسن+ تصاویر گردآوری توسط بخش ورزش و سلامت سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات