دو گیاه مفید برای درمان زخم معده

زخم معده
برای درمان زخم معده و التهاب معده گیاهان دارویی مانند ...

مصرف شیرین بیان و بابونه شیرازی برای درمان زخم معده مفید است

فراز مجاب  اظهار داشت: داروها و فرآورده‌های گیاهی زیادی برای درمان بیماری های گوارشی ساخته شده است و اکثر این فرآورده‌ها از گیاهان اسانس‌دار تهیه شده است.

وی گفت: نفخ بیماری گوارشی است که بسیاری از مردم به آن مبتلا هستند. مصرف اسانس نعناع در درمان آن موثر است که از نعناع قطره، قرص و عرق ساخته شده است.

استاد داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اضافه کرد: برای درمان زخم و التهاب معده، گیاهان دارویی مانند بابونه شیرازی و شیرین بیان مفید است که التهاب و اسپاسم‌های گوارشی را کاهش می‌دهد.

مجاب افزود: باید دانست که مصرف بیش از حد گیاه دارویی شیرین بیان برای بیمارای قلبی ـ عروقی و افرادی که به فشارخون بالا مبتلا هستند، پرهیز کنند.

وی بیان داشت: داروهای گیاهی در درمان دردهای مزمن موثرتر از دردهای حاد است و باید درمان بیماری زخم معده مفید است .
منبع : Salamatnews.com
 

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بهترین داروهای گیاهی برای درد معده , داروهای گیاهی مناسب برای زخم معده , درمان زخم معده از دیدگاه طب سنتی , درمان زخم معده با داروهای گیاهی , درمان زخم معده با دارو محلی , بهترین داروی درمان زخم معده , داروی گیاهی واسه زخم معده , درمان زخم معده با طب سنتي , داروی گیاهی برای زخم معده , دارو گیاهی برای زخم معده , درمان درد زخم معده گیاهی , درمان گیاهی خونریزی معده , درمان گیاهی زخم رمعده , درمان گیاهی زخم معده , درمان خانگی زخم معده

تبلیغات