با مصرف این دمنوش ها دور استامینوفن را خط بکشید!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با مصرف این دمنوش ها دور استامینوفن را خط بکشید! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته طب سنتی و گیاهان دارویی از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

با مصرف این دمنوش ها دور استامینوفن را خط بکشید!
آکاایران: با مصرف این دمنوش ها دور استامینوفن را خط بکشید!
آکاایران: استامینوفن به این دلیل که بدون نسخه به فروش میرسد تبدیل به یکی از داروهایی شده که بسیاری از افراد برای استفاده از آن هیچ ترسی به دل راه نمیدهند و با کوچکترین احساس دردی مثل نقل و نبات این قرص را استفاده میکنند. سرماخوردگی، بیماری به ظاهر ساده ای که می تواند شما را چند روز از کار و زندگی بیندازد و اگر بدن ضعیفی داشته باشید، بارها در طول فصول سرد سال کلافه تان کند.
به گزارش آکاایران:
اگر همان ابتدای سرماخوردگی چند راه ساده خانگی را امتحان کنید و البته حواستان به رعایت چند نکته هم باشد، می توانید از شدیدتر شدن سرماخوردگی جلوگیری کنید و سریع تر به روال عادی زندگی برگردید.
سرماخوردگی شایع ترین بیماری پاییز و زمستان است، هرچند که بعضی پزشکان معتقدند آب و هوای سرد باعث سرماخوردگی نمی شود و در واقع عـلت شیـوع ایـن بـیـمـاری در فصول ســـرد سال،مجاورت افراد در کنار هم و محیطهای بسته است که باعث می شود ویروس راحت تر منتقل شود.
راهکارهای مناسب برای درمان سرماخوردگی
گفتنی است؛ امروزه داروها به شکلهای مختلفی به فروش میرسند و استامینوفن نیز از این امر مستثنا نیست. استامینوفن در اشکال مختلف مانند قرص، شیاف، شربت و قطره به فروش میرسد اما با مصرف دم کرده های ذکر شده می توانید دور استامینوفن را خط قرمز بکشید.
 
چطور سرماخوردگی پاییزی را درمان کنیم؟
خطرناک ترین نوع سرماخوردگی
در صورت ابتلا به سرماخوردگی دکتر برویم یا نه؟
روشهای پیشگیری از سرماخوردگی
نوشیدنی هایی که سرماخوردگی شما را بدتر می کند
 
 
.
منبع :
با مصرف این دمنوش ها دور استامینوفن را خط بکشید! گردآوری توسط بخش طب سنتی و گیاهان دارویی-داروی گیاهی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات