زیبا شدن اندام و آب شدن چربی ها با مصرف این دمنوش
 - آکا

آکاایران: زیبا شدن اندام و آب شدن چربی ها با مصرف این دمنوش

آکاایران:  یک متخصص تغذیه گفت: نوشیدن گل سرخ سوری سبب سوختن چربی بدن در اطراف کمر و ران شده و اشتها را از بین خواهد برد. حسین بسکی متخصص تغذیه با اشاره به خواص گل محمدی اظهار کرد: فلانوئیدها و ترپن‌های موجود در گلبرگ‌های این گل خوشبو برای درمان افسردگی مفید بوده و به عملکرد قلبی و عروقی و باز شدن رگه های شریانی کمک بزرگی می کند و در این زمینه موثر است.

به گزارش آکاایران: وی در این خصوص ادامه داده است: دمنوش این گیاه و حتی نوشیدنی گل محمدی آرام بخش و خواب آور بوده و افرادی که دچار دیابت هستند با نوشیدن آن می توانند قند خود را به حالت نرمال نگه دارند.

این متخصص در خصوص خواص دیگر گل محمدی گفته است: این گیاه سبب تقویت سیستم ایمنی بدن شده و ضد بیماری ایدز می باشد و به خاطر اسیدهای چرب اشباع نشده موجود در ریشه این گیاه معطر به رشد دندریت هایسلول های عصبی کمک می‌کند.

بسکی یاد آور شده است: گلاب این گل برای ایجاد تعادل هورمونی بسیار موثر است ناراحتی‌های گوش، و دمنوش این گیاه معطر سبب تقویت دستگاه گوارشی شده و عوارض پوستی مانند چین و چروک و جوش را از بین می برد.

وی تاکید کرده است: این گیاه برای استحکام استخوان ها سودمند بوده و از پوکی استخوان و آسیب دیدگی آن جلو گیری می کند و با خوردن این گیاه سرخ سوری اشتها را کاهش داده و چربی اطراف ران و کمر را می سوزاند.

این متخصص عنوان کرده است: از این گیاه در قدیم برای کاهش تب و التیام زخم ها استفاده می کردند و به نوعی ضد عفونی کننده طبیعی محسوب می شود.

تهیه و گردآوری: گروه گیاهان دارویی آکا ایران

منبع :

تبلیغات