اگر این روزها احساس می‌کنید شوهرتان مثل همیشه سرحال نیست و آنطور که باید و شاید از کلمات محبت‌آمیز در صحبت‌های روزمره‌اش استفاده نمی‌کند دست به کار شوید و برایش معجون گیاهی محبت تهیه کنید.

می‌خواهید محبت شوهر

دوست‌ دارید شوهرتان رمانتیک‌تر باشد
رایحه‌درمانی را دست‌کم نگیرید: در میان شیوه‌های طبیعی درمان روشی وجود دارد که از آن با عنوان رایحه‌درمانی یاد می‌شود. درمانگران این شیوه درمانی برای افزایش گرم‌مزاجی مردان از اسانس یا عصاره گل سرخ استفاده می‌کنند. آنها بر این باورند که بوییدن عصاره گل سرخ و حمام کردن با آبی که عصاره یا اسانس گل سرخ در آن وجود دارد موجب افزایش حس دوست‌داشتن، محبت و گرم‌مزاجی مردان و زنان می‌شود.

بنابراین اگر مدتی است احساس می‌کنید که همسرتان دست از رمانتیک‌ بازی‌های سال‌های اول ازدواج برداشته، می‌توانید این نسخه را امتحان کنید. کافی است 3 تا 4 قطره از عصاره گل سرخ را روی یک دستمال نخی و تمیز بچکانید و آن را درون بوفه یا یک ظرف دکوری در هال قرار دهید. به این ترتیب همسرتان با استشمام بوی گل سرخ احساس بهتری خواهد کرد. علاوه بر این می‌توانید 10 تا 15 قطره از روغن گل سرخ را درون وانی که آب نیم‌ولرم در آن وجود دارد بریزید و از همسرتان بخواهید به مدت 20 تا 30 دقیقه در آن دراز بکشد.

می‌خواهید شوهرتان در مهمانی تنها به شما فکر کند
این عصاره را به یقه پیراهنش بمالید:اگر  تصمیم دارید برای آخر هفته به مهمانی خانوادگی بروید و در این مهمانی قرار است اعضای خانواده شوهر، خاله‌ها، عمه‌ها و دوستان او را ملاقات کنید و نگران این موضوع هستید که این ملاقات‌ها حواس او را به کل از شما دور کند، می‌توانید از نسخه درمانگران عطردرمانی در هندوستان استفاده کنید. آنها در میان شیوه‌ها و تدابیر زندگی سالم روش‌هایی دارند که از آن برای تمرکز حواس زوجین به هم استفاده می‌کنند.

برای این منظور کافی است یک تا 2 قطره از اسانس نارنج یا لیمو یا دارچین را به یقه لباس او بمالید. به گفته درمانگران عطردرمانی در هندوستان این شیوه کمک می‌کند تا وی در طول مدت مهمانی با استشمام رایحه خوش این عصاره‌های گیاهی تمرکز بیشتری بر شما داشته باشد. نکته اساسی این است که برای اثرپذیری بیشتر این ترکیب‌های گیاهی کافی است در طول هفته نیز از رایحه این عصاره‌های گیاهی در فضای منزل استفاده کنید.

فکر می‌کنید همسرتان کمتر هیجان‌زده می‌شود
این نسخه را تجربه کنید:خستگی ناشی از کار و تنش‌های روزانه یکی از مهم‌ترین عواملی است که موجب کاهش توان و انرژی مردان می‌شود به طوری که نمی‌توانند بعد از یک روز گرم کاری آنطور که باید و شاید برای اهل منزل وقت بگذارند و با هیجان و پرانرژی ساعت‌هایی را کنار همسر خود بگذرانند. برای پیشگیری از این وضعیت و افزایش هیجان همسرتان می‌توانید از این نسخه طلایی استفاده کنید.

تنها کافی است قطره رازیانه، قطره صندل سفید و قطره گشنیز را با هم ترکیب کنید و 5 تا 10 قطره آن را درون تشت آب نیمه‌ولرم متمایل به سرد بریزید و از همسرتان بخواهید  که پس از بازگشت از سر کار پاهایش را درون این آب پاشویه کند و آنها را ماساژ دهد. این کار به او کمک می‌کند تا  انرژی و هیجان از دست رفته‌اش را احیا کند.

منبع: مجله شادکامی

گردآوری سلامت اکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تبلیغات