جوشانده مفید برای رفع زکام و سرماخوردگی، جوشانده، جوشونده، جوشانده گیاهی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جوشانده مفید برای رفع زکام و سرماخوردگی، جوشانده، جوشونده، جوشانده گیاهی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک جوشانده را کلیک نمایید و یا در دسته طب سنتی و گیاهان دارویی از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

سلامت - پزشکی - جوشانده های مفید برای رفع زکام

اکالیپتوس برطرف کننده‌ی زکام
اکالیپتوس درختی از تیره موردیها که اصلش از استرالیا است و در آن سرزمین تشکیل جنگل‌های انبوهی می‌دهد و ارتفاع آن به ۱۴۵ متر و محیط تنه آن به ۲۵ متر می‌رسد.
جوشانده مفید برای رفع زکام و سرماخوردگی، جوشانده، جوشونده، جوشانده گیاهی
خواص اکالیپتوس ,خواص دارویی اکالیپتوس ,فواید اکالیپتوس
اکالیپتوس، زکام ویروسی و نه آلرژیک را تسکین می‌دهد. به خاطر این که در یکی از ترکیبات این گیاه ماده‌ای به نام اوکالیپتول وجود دارد که دارای خواص ضدالتهابی و ضدعفونی کنندگی می‌باشد. همچنین اکالیپتوس باعث روان شدن ترشحات می‌شود.

طریقه‌ی مصرف: 50 گرم گیاه اکالیپتوس را داخل یک لیتر آب جوش ریخته و به مدت 10 دقیقه دم کنید. روزانه 2 مرتبه از این جوشانده میل کنید. همچنین می‌توانید با این محلول بخور دهید.

اگر زکام بیش از 2 هفته به طول بینجامد و یا همراه با تب باشد باید به پزشک مراجعه شود. توجه داشته باشید که اکالیپتوس برای کودکان زیر 6 ماه و زنان باردار یا شیرده توصیه نمی‌شود.
اکالیپتوس دارای فواید و اثرات دیگری نیز هست که از آن جمله از بین رفتن قارچهای پوست سر می باشد.
منبع : Salamatnews.com
 
 
 

جوشانده مفید برای رفع زکام و سرماخوردگی، جوشانده، جوشونده، جوشانده گیاهی گردآوری توسط بخش طب سنتی و گیاهان دارویی-داروی گیاهی سایت آکاایران

جوشانده

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات