نوشیدنی های لاغر کننده شکم

در این مقاله، چندنوشیدنی های لاغر کننده شکم

 

آب طعم دار
همانطور که بارها تاکید کردیم، هیدراته نگه داشتن بدن در طی روز اهمیت بسیار زیادی در سلامت و زیبایی بدن خواهد داشت و زمانیکه سعی دارید تا حد امکان سموم را از بدن دور سازید، بهتر است توجه خاصی به این موضوع داشته باشید.

 

نوشیدن آب کافی، به حفظ تعادل مایعات در بدن کمک زیادی کرده و مانع از کم آبی و همچنین احتباس آب در بدن خواهد شد.
در ضمن، نوشیدن آب به میزان کافی در طول روز، باعث احساس سیری بیشتر و جلوگیری از پرخوری و ریزه خواری ها می شود.

 

اما اگر نوشیدن آب ساده، شما را خسته می کند، می توانید با سبزی های تازه، مرکبات، تکه های خیار و سایر طعم دهنده های طبیعی، آن را طعم دار و دلپذیر تر سازید.

 

نوشیدنی های لاغر کننده شکم

 

آب هندوانه
مادامیکه شربت ها، به طور طبیعی و بدون افزودن شکر تهیه و مصرف شوند، بدون هیچ گونه نگرانی از افزایش وزن، می توان از نوشیدن آنها لذت برده و بدن را همواره هیدراته نگه داشت و آب هندوانه، یکی از برترین گزینه هاست!

 

هندوانه، این میوه خوش طعم و کم کالری، نه تنها به دلیل محتوای آب فراوان، فوق العاده مفید و باارزش بوده و بدن را کاملا هیدراته نگه می دارد، بلکه سرشار از مواد مغذی مثل لیکوپن برای مبارزه با سرطان و اسید آمینه ای عالی مثل آرژنین می باشد.

 

در یک مطالعه جدید، پژوهشگران به این نتیجه رسیدند که آرژنین قادر است چربی بدن را کاهش داده و موجب افزایش توده عضلانی بدن شود.

 

نوشیدنی های لاغر کننده شکم

 

چای نعناعی سرد
ایننوشیدنی های لاغر کننده شکم

 

نوشیدنی آناناس
با تهیهنوشیدنی های لاغر کننده شکم

 

نوشیدنی شکلات تلخ
جالب است بدانید ایننوشیدنی های لاغر کننده شکم

 

چای سبز
مطالعات نشان می دهند که چای سبز، علاوه بر کاهش خطر ابتلا به سرطان و بیماری های قلبی، حاوی ترکیبات و انتی اکسیدان هایی است که می تواند با از بین بردن چربی های شکم، آنرا زیبا وخوش فرم سازد.

مصرف این نوشیدنی قبل از تمرینات ورزشی،موجب چربی سوزی بیشتر طی تمرینات هوازی خواهد شد.


منبع:aftabir.com

گردآوری سلامت اکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

هفت نوع از بهترین نوشیدنی های چربی سوز , چند نوشیدنی لاغر کننده برای کاهش وزن , ملين کننده فوق العاده سريع و قوي , دمنوش هایی برای چربی سوزی طبیعی , درمان چاقی شکم با گیاهان دارویی , داروی گیاهی برای لاغری سریع شکم , چربی سوزی با نوشیدنی های طبیعی , بهترین عرقیات گیاهی برای لاغری , درمان خانگی و گیاهی چاقی شکم , بهترین جوشانده ها برای لاغری , داروهای گیاهی برای لاغر شدن , کوچک شدن شکم با داروی گیاهی , گیاهان لاغرکننده و چربی سوز , لاغری شکم با داروهای گیاهی , داروهای گیاهی لاغر کننده , میوه های لاغر کننده شکم , قویترین گیاه لاغر کننده , گیاهان لاغر کننده سریع , قویترین لاغر کننده ها , مواد لاغر کننده گیاهی , گیاهان لاغر کننده قوی , دمنوش های لاغر کننده , لاغر شدن درمان گیاهی , درمان گیاهی لاغر شدن , لاغر کننده های سریع , بهترین دمنوش لاغری , نوشیدنی های گیاهی , گیاهان لاغر کننده , نوشیدنی لاغرکننده , لاغر کننده قوی , عرق لاغری شکم

گردآوری توسط بخش طب سنتی و گیاهان دارویی- داروی گیاهی سایت آکاایران
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات