در ادامه ی مطلب قبلی، در اینجا سایر سنگ هایی را که برای کودکان اثرات مفید و درمانی دارند، بیان می کنیم.

سنگ های شفابخش

سنگ های شفابخش

سنگ های شفابخش

سنگ لاجورد:

سنگ لاجورد یا «سنگ موازنه روحی» یک متعادل کننده باور نکردنی برای کودکانی است که قابلیت های روانی فوق العاده ای را از همان دوران اولیه زندگی خود نشان می دهند. رنگ آبی تیره این سنگ باعث تحریک هوشیاری و خود آگاهی و پالایش بصیرت معنوی در کودک می شود. سنگ لاجورد زمینه را برای قبول خود و پذیرش نعمت هایی که به او ارزانی شده است آماده می کند و به کودک کمک می کند که به آگاهی معنوی برسد. این سنگ دارای قدرت های محافظ است و همه حس های روحی - روانی را تحریک می کند و از همین رو بسیار ارزشمند است.

سنگ های شفابخش

یشم سبز:

یشم سبز یا «سنگ تسکین دهنده احساسات» را به راحتی می توان برای بچه ها تهیه کرد و مثل جواهر آلات معمولی مورد استفاده قرار داد. بچه های حساس و هیجانی اغلب به یک وسیله محافظت کننده احتیاج دارند که همراهشان باشد و از این طریق مطمئن شوند که احساساتشان بر آنها غلبه نمی کند و آنها را تحت تاثیر قرار نمی دهد. این سنگ اعتماد به نفس و اتکا به خویشتن را به بچه تقویت می کند. یشم سبز به فرد ایمان می بخشد تا در زندگی به تک تک آرزوهای خود برسد.

سنگ های شفابخش

چشم ببر:

سنگ چشم ببر با لایه های نازک قرمز رنگی که در آن وجود دارد هنگامی که به سمت جلو و عقب تکان داده می شود، نور را در مسیر معینی منعکس می کند و به نظر می رسد چشم یک ببر به شما خیره شده است! اجازه دهید کودکتان نیروی این سنگ را کشف کند. این سنگ برای بچه هایی که از نظر روحی سرکوب شده اند بسیار خوب است و قوای روحی - روانی آنها را تقویت می کند.

سنگ های شفابخش

سولفید آهن:

سولفید آهن یا «سنگ محافظ و نگهبان» به شکل های مختلف وجود دارد، صفحات دایره شکل تا مکعب های مختلف سطح براق و برنجی این سنگ، بچه ها را به طرف خود جلب می کند. این سنگ شبیه آینه ای کوچک است که انرژی های منفی را از بچه دور می کند و کودک حس می کند که از نظر جسمانی در وضعیت کاملی قرار دارد و سرشار از عشق است.

منبع تبیان


گردآوری سلامت اکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

سنگ کوارتز زرد , سنگ های درمانی , سنگ هلی تروپ

گردآوری توسط بخش طب سنتی و گیاهان دارویی- داروی گیاهی سایت آکاایران
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات