آکاایران : رابطه جنسی موضوع بسیار مهمی در زندگی زناشویی می باشد و هر دو طرف نیاز مبرمی به این نوع رابطه دارند . و باید گفت که یکی از موارد اصلی ازدواج همین رابطه جنسی بی قید و شرط می باشد . اکثر زوجها از یک موضوع بسیار مهم رنج می برند و آنهم کاهش میل جنسی در طرفین می باشد که دوست دارند این نوع میل بیشتر و بیشتر باشد . به همین منظور در این مقاله از سایت سلامت آکاایران به معقوله افزایش میل جنسی به روش های سنتی می پردازیم و امیدواریم که این مطلب همچون مطالب گذشته برای شما کاربرد مفیدی داشته باشد. 
 

افزایش میل جنسی به روش های سنتی - آکا

افزایش میل جنسی

 
مهارت های زندگی یکی از کارهای مهمی است که هر فردی باید آن را پیش از ازدواج بیاموزد و بدون کسب این مهارت ها داشتن یک زندگی آرام و بدون تنش تقریبا غیرممکن است. بسیاری از زوج های جوان به دلیل نداشتن آگاهی های لازم، بعد از ازدواج دچار مشکلات فراوانی می شوند که یکی از این مشکلات در رابطه با روابط جنسی است.
برخی از زوج های جوان بعد از ازدواج قادر به برقراری رابطه جنسی نیستند که با عنوان «ازدواج های به وصال نرسیده» مشخص می شود. این مشکل که به دلایل جسمی و روانشناختی به وجود می آید، یکی از مواردی است که افراد مبتلا به آن برای درمان و افزایش میل جنسی خود یا همسرشان به طب سنتی مراجعه می کنند. دکتر «فاطمه نجات بخش» متخصص طب سنتی ایرانی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران شما را با این مشکل و راهکارهایی که از نگاه طب سنتی برای برطرف کردن آن وجود دارد، آشنا می کند.
 
برای سلامت جسم
رابطه جنسی بعد از ازدواج علاوه بر ارضای نیاز فردی و بهبود روابط خانوادگی، اجتماعی و بقای نسل، به سلامت جسمانی، طول عمر و کیفیت زندگی کمک می کند. چنانچه رابطه جنسی پس از ازدواج به اندازه کافی وجود نداشته باشد باعث تجمع مواد (رطوبت هایی که به طور طبیعی از بدن زن و مرد خارج می شود) در داخل بدن می شود و یکسری بیماری را به وجود خواهد آورد که می توان به بیماری های سیستم ادراری، گوارشی و سیستم مغز و اعصاب اشاره کرد.
همچنین مشکلاتی چون سیاه رفتن چشم ها، سرگیجه، بیخوابی، بی اشتهایی، سردی بدن و خفقان رحمی از دیگر مشکلاتی است که در اثر نداشتن رابطه جنسی به اندازه، ایجاد می شود. چنانچه همسران در انجام رابطه جنسی افراط کنند نیز مشکلاتی چون سردی و سستی بدن، بیماری های عصبی، ضعف بینایی، مشکلات قلبی و گوارشی، ضعف و خشکی در کل بدن، بیماری های کلیوی و ... به وجود می آید.
 
بی میلی از کجا می آید؟
به نقل از آکاایران : چنانچه ازدواج تحمیلی باشد بی میلی جنسی ناشی از نداشتن علاقه است و برای این موضوع از نگاه طب سنتی کاری نمی توان انجام داد. اگر ازدواج تحمیلی نباشد ممکن است بی میلی جنسی در یکی از طرفین یا در هر دو طرف وجود داشته باشد. گاهی اوقات میل جنسی وجود دارد ولی مقدار آن کم است و یا همسران در فواصل تمایل برای رابطه جنسی، با یکدیگر تفاهم ندارند.
بی میلی جنسی بیشتر در خانم ها دیده می شود و برای درمان آن اول باید یک شرح حال خوب از بیمار گرفت و در صورتی که مسائل روانی وجود نداشته باشد باید مسائل جسمی را بررسی کرد. دلیل بی میلی جنسی از نگاه طب سنتی به طور کلی سوء مزاج در بدن است و مزاج سرد می تواند باعث بی میلی جنسی شود. تجمع اخلاط زائد و سرد در بدن یکی از عوامل اصلی بی میلی جنسی است.
 
خوردنی های مفید
تشخیص علت به وجود آمدن بی میلی جنسی با پزشک طب سنتی است، چنانچه بی میلی ناشی از سردمزاجی باشد، استفاده از غذاهایی که طبع گرم دارند مفید خواهد بود. برای مثال استفاده از مغز فندق، پسته، گردو، بادام، چلغوزه (تخم صنوبر) و میوه هایی مثل موز، آناناس، انگور و انجیر می تواند در رفع بی میلی جنسی مفید باشد. مصرف سبزی هایی چون تره، پیاز و شاهی به این دسته از افراد توصیه می شود. استفاده از گوشت گوسفند، میگو، زنجبیل، مربای شقاقل، شلغم، هویج زرد ایرانی (زردک)، نخود و لوبیا (به ویژه نخود) برای رفع بی میلی ناشی از سردی مزاج توصیه می شود. خوردن تخم مرغ عسلی به صورتی که سفیده آن کاملا پخته و زرده به حالت نیم بند باشد نیز برای این مشکل مفید است.

غذاهای موثر در آمادگی روحی

یکی از مراحل آمادگی روحی برای داشتن یک رابطه جنسی موفق اعتماد به نفس بالا و روحیه بانشاط است که بتواند با استرس و تنش های روزمره مقابله کند. در نتیجه خوردن غذاهایی مانند ماهی، شیر، عسل، گوشت بوقلمون، گردو، موز، تخم مرغ، گوشت گوساله کم چرب و غذاهای تند و پرادویه می تواند با کمک به ترشح مواد شیمیایی خاص و افزایش سروتونین (هورمون شادی بخش) درگیری های ذهنی را کم کرده و با افزایش پمپاژ قلب و خونرسانی به مغز بر قدرت تمرکز و تخیل جنسی بیفزاید.

افزایش دهنده های قوای جنسی

برای مرحله بعد که باید به اندازه کافی خون به سیستم تناسلی برسد و هورمون های جنسی تراوش کند و انرژی فرد تامین شود، باید از این غذاها استفاده کرد؛ غذاهای دریایی که حاوی روی، سلنیوم و ید است، شکلات تلخ که محرک سیستم مغزی است، زنجبیل که باعث افزایش خونرسانی به دستگاه تناسلی مرد و زن می شود. زیتون سبز برای مردان و زیتون سیاه برای زنان و سیب که سبب تحریک و افزایش قوای جنسی می شود.

افزایش میل جنسی به روش های سنتی - آکا

افزایش میل جنسی

مزاج ها و رابطه جنسی
به طور کلی افرادی که مزاج گرم به ویژه مزاج گرم و تر دارند تمایل بیشتری برای انجام رابطه جنسی دارند در حالی که افرادی که مزاج آنها سرد به ویژه سرد و خشک است نیاز کمتری به رابطه جنسی دارند. اگر دو نفر که با یکدیگر ازدواج می کنند از نظر مزاج اختلاف زیادی داشته باشند به مشکل برمی خورند و باید با یکسری تدابیر بین این دو زوج تعادل برقرار کرد. اگر بی میلی جنسی یا کم بودن تمایل برای رابطه جنسی، غیرطبیعی و به دلیل سوء مزاج باشد باید درمان صورت بگیرد.
ورزش
مطالعات نشان می دهد که 30 دقیقه ورزش می تواند سلامت جنسی  را بهبود و  اعتماد به نفس را افزایش دهد. پس همسر خود را تشویق  کنید هر روز نیم ساعت ورزش کند حتی ورزش های ساده مانند دویدن و یوگا برای افزایش میل جنسی  بسیار مفید است انجام این فعالیت ها با هم نیز به شما این امکان را میدهد که با همسر خود بیشتر ارتباط داشته باشید. روش دیگر برای افزایش میل جنسی  انجام ورزش kegel است، که باعث تقویت ماهیچه های لگن  و کمک به پیشگیری از مشکلات پروستات  مردان و بی اختیاری در زنان است.
میانسالان چه کنند؟

انزال زودرس شایع ترین مشکل جنسی مردان به ویژه مردانی است که از مرز 40 سالگی عبور کرده اند و دوره میانسالی را پشت سر می گذارند. این اختلال که در میان بسیاری از مردان جهان دیده می شود، تاثیر عمیقی بر زندگی زناشویی این گروه از مردان دارد به ویژه آن گروه از مردانی که به دلیل مسائل روحی، اجتماعی و عرفی توانایی رویارویی با این اختلال را ندارند و به سختی برای درمان آن اقدام می کنند در حالی که درمان این اختلال می تواند تاثیر زیادی در بهبود کیفیت زندگی زناشویی و گرم تر شدن کانون خانواده داشته باشد.

در بسیاری از متون طب سنتی برای ابتلا به این اختلال 4 عامل ذکر شده است. در این متون اشاره شده که انجام فصد زیر نظر متخصص طب سنتی و مصرف غذای کمتر، گنجاندن آبغوره، آب انار، سکنجبین در ساعات اولیه روز در برنامه غذایی به بهبود این اختلال و درمان آن کمک می کند.
 
حاشیه ها را در نظر بگیرید
افرادی که به تنگی نفس، تپش قلب و لرزش بدن دچار هستند نباید تا زمان برطرف کردن مشکل شان اقدام به برقراری رابطه جنسی کنند. افرادی که دوران نقاهت را می گذرانند یا به تازگی بهبود پیدا کرده اند نیز نباید رابطه جنسی داشته باشند.
 

افزایش میل جنسی به روش های سنتی - آکا

افزایش میل جنسی

 
 گردآوری سلامت اکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

میوه های افزایش دهنده هورمون جنسی تستوسترون , راههاي زياد شدن ميل جنسي با داروهاي خانگي , خوارکی هایی که باعث بالا رفتن شهوت میشوند , غذاهایی که سلامت مردان را افزایش می‌دهند , تمام خوردنی های افزایش دهنده میل جنسی , داروی گیاهی برای کاهش شهوت جنسی مردان , عطاری گیاهان دارویی افزایش قوای جنسی , گیاهان دارویی افزایش میل جنسی مردان , افزایش قدرت حافظه روابط جنسی خود را , نام چند داروی افزایش دهنده میل جنسی , بهترین گیاه داروی برای تحریک تخمدان , مواد غذایی کاهنده ی بسیار قوی شهوت , افزایش دهنده قوی میل جنسی در زنان , عرقی برای افزایش میل جنسی در زنان , داروی گیاهی برای افزایش تستوسترون , بهترین دارو گیاهی برای روابط جنسی , ادویه جات گرم برای تحریک میل جنسی , راهکار هایی برای افزایش قوای جنسی , تقویت قوای جنسی مردان در طب سنتی ,  گیاهان افزایش دهنده ی میل جنسی , روشهای بالابردن میل جنسی درزنان , دارو افزایش قوای جنسی مرد گیاهی , راه های افزایش قوای جنسی اقایان , افزایش میل زنان با داروی گیاهی , گیاه درمانی برای افزایش فعالیت , افزایش میل جنسی با مواد طبیعی , غذاهای افزایش دهنده قوای جنسی , تقویت قوای جنسی خانم ها گیاهی , راه هاي افزايش ميل جنسي زنان , گیاهان افزایش دهنده تستسترون , داروی گیاهی تحریک کننده زنان , بهترین دارو برای تقویت جنسی , داروی تقویت قوای جسمی مردان , دارویی برای تقویت قوای جنسی , داروی گیاهی افزایش میل جنسی , داروی گیاهی افزایش میل زنان , بهترین قرص تقویت قوای جنسی , روش طبیعی تقویت نیروی جنسی , روشهای تقویت میل جنسی زنان , دارو برای غریزه جنسی گیاهی , داروي طبيعي محرك جنسي زنان , بهترین قرص افزایش میل جنسی , مکمل های افزایش قدرت جنسی , دارو افزایش قوای جنسی مرد , قرص تقویت قوای جسمی مردان , بهترین درمان گیاهی تقویتی , افزایش قدرت جنسی طب سنتی , مریم گلی افزایش میل جنسی , محرک های طبیعی قوای جنسی , قرص افزایش قوی جنسی زنان , افزایش اشتها رابطه جنسی , افزایش شهوت زن توسط مرد , گیاه دارویی افزایش شهوت , کاهنده ی بسیار قوی شهوت , تقویت قوای جنسی خانم ها , داروی افزایش میل غذایی , راههای تقویت قوای جنسی , نعنا و تقویت قوای جنسی , راههای افزایش میل زنان , داروهای گیاهی محرک مغز , افزایش قوای جنسی زنان , تقویت میل و قوای جنسی , داروی تقویت قوای جنسی , افزایش میل جنسی طبیعی , تقویت قوای جسمی مردان , افزايش ميل جنسي مردان , غذاهای جهت اضافه شهوت , کرفس برای افزایش جنسی , دمنوش افزایش میل جنسی , پارامتر های توان جنسی , تقویت قوه باه در زنان , داروی افزایش میل زنان , راه افزایش قوای جنسی , تقویت قوای جنسی سنتی , تقویت قوای جنسی زنان , شربت افزایش میل زنان , بالا بردن قریزه جنسی , آفرودید نام که بود , روشهای ازدیاد شهوت , بالا بردن میل جنسی , درمان بي ميل مردان , زن سنتی رابطه جنسی , تقويت جنسي درزنان , تقویت نیروی جنسی , امپول تقویت جنسی , گیاهان شهوت زا , زیاد کردن شهوت , قوای جسمی زنان , تقویت زناشویی , دارو ضد شهوت , گیاهان جنسی

تبلیغات