آکاایران: ۳۰ روز پشت سر هم آب بنوشید تا شاهد معجزه آن باشید!

اگر فردی به مدت ۳۰ روز به میزان ۸ تا ۱۰ لیوان آب به مصرف برسانید این اتفاق های خوب در بدنش رخ می دهد.

فواید نوشیدن آب برای بدن

به گزارش آکاایران: فواید نوشیدن آب برای بدن- دانشمندان دریافته اند که اگر فردی به مدت ۳۰ روز به میزان ۸ تا ۱۰ لیوان آب به مصرف برسانید این اتفاق های خوب در بدنش رخ می دهد.آب نوعی از درمان به حساب می آید که حیات سلول ها، مولکول ها، بافت ها و اندام های بدن نیز به وجود آب در بدن نیازمند هستند و به عبارتی این نوشیدنی سلامت و فعالیت های بدن را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

خوردن آب و فایده های شگفت انگیزی که شما را شگفت زده خواخد کرد -آکا

آکاایران: خوردن آب و فایده های شگفت انگیزی که شما را شگفت زده خواخد کرد

افزایش خلاقیت ذهنی با مصرف آب

زمانی که فردی به مدت ۳۰ روز به طور مداوم و پی در پی روزی ۸ تا ۱۰ لیوان آب بنوشد عملکرد شناختی مغز تا ۳۰ درصد افزایش پیدا می کند، زیرا مغز یکی از اندام هایی به حساب می آید برای کارایی بهتر نیازمند اکسیژن بیشتری است که آب اصلی ترین منبع برای تامین اکسیژن مغز شناخته می شود.

پوستی سالم داشته باشید

مصرف آب در طول روز باعث می شود که روند پیری پوست را کاهش دهد، زیرا با مرطوب نگه داشتن پوست بدن باعث نرمی، لطافت، درخشانی و از بین بردن چروک پوست می شود.

حتما بخوانید :  موفقیت در کاهش وزن ، قبل از شروع کاهش وزن این رازها را حتما بدانید
تقویت ایمنی بدن

یک ضرب المثل اسلواکی می گوید:«آب خالص اولین و اصلی ترین دارو در جهان است». آب به عنوان کاتالیزور برای تجدید عملکرد بدن عمل می کند، همچنین مصرف مقادیر کافی آب عملکرد کبد و کلیه را بهبود می بخشد و باعث خنثی کردن سطوح pH، تقویت ایمنی بدن در برابر سنگ کلیه و مدیریت درد (درد های بدن و سردرد) نیز می شود.

استخوان های شما تقویت می شوند

آب به بازسازی غضروف کمک می کند و باعث کاهش آسیب های مفصلی ناشی از فشار می شود.

چربی سوزی کنید

هنگامی که ۳۰ روز پشت سرم هم به میزان ۸ تا ۱۰ لیوان آب می خورید، بدن شما سم های مضر و ضایعات را از اندام های حیاتی خود حذف می کند و این باعث می شود که بدن شما پاک شود و به چربی شکم کمک کند. متابولیسم افزایش پیدا می کند مصرف میزان تعیین شده ای از آب در طول روز باعث می شود که سوخت و ساز بدن را تا ۲۴ درصد افزایش دهد.

.

منبع : shahrematlab.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

فایده کاتالیزورها

گردآوری توسط بخش تغذیه سالم زندگی سالم سایت آکاایران
تبلیغات