صورت لاغر

آکاایران: صورت لاغر و خوش فرم بدون رژیم سخت!

آکاایران: احتمالا شما هم جزء آن دست خانمهایی هستید که علاقه زیادی به لاغر و کشیده بودن صورت خود دارند و از چاقی و پف صورت می ترسند. اگر دوست دارید صورت خوش فرمی داشته باشید و در عین حال اهل رژیم های لاغری نیستید حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

به گزارش آکاایران: مطالعات اخیر دانشمندان نشان می‌دهد که مصرف برخی از مواد غذایی می‌تواند صورت را خوش فرم کند و چربی‌های اضافی در برخی از نواحی صورت را از بین برد. تکنیک‌های بسیاری وجود دارند که کمک می کنند چهره شما خوش‌فرم و جذاب نشان داده‌ شود.  بررسی‌ها نشان‌ می‌دهند دانشمندان با انجام آزمایشات و تقسیم گروه مجزا که یکی از آن‌ها طی‌ 3 هفته، 2 وعده بیشتر از حد متعادل میوه‌های فصل مصرف می‌کردند دریافتند آن دسته از افراد که مصرف مواد نشاسته‌ای را به حداقل رساندند، و حجم دریافتی میوه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ترش و سبزی‌جات مانند ریواس و ساقه کرفس را بیشتر مصرف کردند چربی‌های ناحیه صورت آن‌ها با روند بیشتر آب شد و از بین رفت. 

نتایج مطالعات نشان می دهند که مصرف سبزی‌جات و میوه هایی مانند خیار،کیوی و ماساژ آن‌ها بر روی صورت برای افرادی که از چاقی صورت خود بیزارند باعث خوش فرمی صورت و از بین رفتی چربی‌‌های زیر پوست در صورت می‌شود.

تهیه و گردآوری : گروه سلامت پرداد /

.

منبع :

گردآوری توسط بخش تغذیه سالم زندگی سالم سایت آکاایران
تبلیغات