با رژیم گیاهخواری، لاغر بمانید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با رژیم گیاهخواری، لاغر بمانید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته تغذیه سالم، زندگی سالم از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

با رژیم گیاهخواری، لاغر بمانید
,چه قسمت های از میوه ها را نخوریم ؟,چه چیزهایی بخوریم تا راحت بخوابیم ؟,پنج خوراکی برای مطمئن برای روده
آکاایران: با رژیم گیاهخواری، لاغر بمانید

آکاایران: ایسکانیوز ـ گیاه خواری و رعایت این رژیم، شاید راه موثری برای افرادی باشد که قصد دارند سریع به وزن مورد علاقه خود دست یابند.
به گزارش سرویس علمی پژوهشی ایسکانیوز، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، پزشکان بهترین روش برای لاغر شدن را رعایت رژیم گیاهخواری می دانند.
متخصصان علوم تغذیه نیز بر این عقیده اند که گیاهان به دلیل داشتن املاح فراوان، فیبر و ویتامین های مورد نیاز بدن، می توانند عاملی برای لاغری باشند. علاوه بر این، افرادی که از چاقی یا اضافه وزن رنج می برند، با رعایت رژیم گیاهخواری، می توانند هر هفته، یک پوند از وزن خود بکاهند.
زیرا گیاهان چربی های اضافی بدن را می سوزانند و وزن بدن را به حالت متعادل نزدیک می کنند. گیاهان پرفیبر مانند انواع میوه ها، سبزیجات و کلیه غلات که سرشار از پروتیین بوده و می تواند جایگزین مناسبی برای گوشت سفید و قرمز باشد. از این روست که رژیم گیاه خواری برای کلیه افراد توصیه می شود. زیرا رژیم غنی از ویتامین ها و سالمی است.

 

منبع :
با رژیم گیاهخواری، لاغر بمانید گردآوری توسط بخش تغذیه سالم زندگی سالم سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات