آکاایران راز لاغر کردن ران و باسن

اگر به دنبال تناسب اندام هستید و می خواهید اندامی خوش فرم و زیبا داشته باشید با این مطلب همراه ما باشید. از قسمت های حساس بدن و مورد توجه خانمها برای لاغری، باسن و رانها هستند؛ گاهی خانمها برای خوش فرم کردن باسن و ران ها به اقدامات مختلف و بعضا پر هزینه دست می زنند. اما ما می خواهیم در این مطلب به روش بسیار آسان و ساده و کم هزینه به شما آموزش دهیه تا چگونه ران ها و باسن خود را لاغر کنید و به این ترتیب دیگر نیازی به گرفتن رژیم های سخت و طاقت فرسا هم ندارید. امیدواریم این مطلب برای شما مفید باشد.

آکاایران: راز لاغر کردن ران و باسن

در این مطلب ما حرکات ورزشی خاصی را برای تناسب اندام شما در نظر گرفته ایم.

تمرینات ورزشی برای لاغر کردن ران و باسن :

به گزارش آکاایران اگر به دنبال لاغر کردن ران و باسن هستید و یا در مجموع می خواهید پایین تنه خود را لاغرتر کنید، پاهای باریک و باسنی سفت به دست آورید.این تمرینات به شما کمک می کند تا در کنار تمرینات هوازی چربی های باسن و ران را بسوزانید و پایین تنه ای خوش ترکیب و سفت داشته باشید.

نکته مهم برای تناسب اندام پایین تنه :

این تمرینات را یک یا دوبار در هفته انجام دهید.حرکات را به آرامی انجام دهید و هر حرکت را ۵ مرتبه تکرار کنید ( ۱۰ ثانیه در هر تکرار ) برای گرفتن نیجه بهتر و سریع تر می توانید دور مچ پا و یا ران را از وزنه های مخصوص استفاده کنید.مچ بندی را برای خود درست کنید و به اندازه ۱ کیلو در آن خاک بریزد . این سنگینی رسیدن به نتیجه را سرعت می بخشد.

پورتال رنگی _ راز لاغر کردن ران و باسن
منبع: آسمونی

منبع :

گردآوری توسط بخش تغذیه سالم زندگی سالم سایت آکاایران
تبلیغات