فقط با روزی 6 ساعت سرپا ماندن لاغر شوید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فقط با روزی 6 ساعت سرپا ماندن لاغر شوید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته رژیم غذایی از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

فقط با روزی 6 ساعت سرپا ماندن لاغر شوید
آکاایران: فقط با روزی 6 ساعت سرپا ماندن لاغر شوید

آکاایران: فقط با روزی 6 ساعت سرپا ماندن لاغر شوید

 
خیلی از ما قصد لاغر شدن داریم ولی نمی توانیم از برنامه غذایی به  خوبی اطاعت کنیم. به گزارش پارس ناز  بهتر نیست عوض گرفتن رژیم های طاقت فرسا با اتخاذ شیوه های سالم وزن ایده آل داشته باشیم؟
به گزارش آکاایران: برای لاغر شدن متد ها و روش های بسیار زیادی وجود دارد اما یکی از روش های جدید که محققان آمریکایی در بررسی های اخیر خود متوجه آن شد اند ۶ ساعت ایستادن در طول روز است.
 
بر اساس مطالعات اخیر پژوهشگران دانشگاه تگزاس در صورتی که ۶ ساعت در روز سر پا بایستید یک سوم چربی های بدن آب می شود که این موضوع از هر رژیمی برای سلامت بهتر است. برای اثبات این قضیه محققان ۷ هزار داوطلب را زیر نظر گرفتند.
 
نتایج نشان داد داوطلبانی که حداقل ۶ ساعت در طول روز ایستاده بودند توانستند در طول تحقیق ۳۵ درصد چربیهای خود را آب کنند. احتمال چاق شدن نیز در این افراد حدود ۵۹ درصد پایین تر بود. بر اساس تحقیقی که مشروح آن در مجله Mayo Clinic Proceedings. منتشر شده است
 
این کار برابر با داشتن فعالیت فیزیکی با شدت متوسط مثل انجام پیاده روی یا یوگاست. پیش از این تحقیقات دیگری به اثبات رسانده بود که نشستن های طولانی می تواند عامل بروز چاقی و مشکلات دیگری از جمله دیابت سرطان و افسردگی باشد.
 
 
مطالب مرتبط:
 
رژیمی که رابعه اسکویی را 20 کیلو لاغر کرد چه بود + عکس
 
گاهی چاقی تقصیر شما نیست
 
زیاد بخورید و لاغر شوید
 
چطور یک ماهه لاغر شوید
 
 
 
.
منبع :gahar.ir
فقط با روزی 6 ساعت سرپا ماندن لاغر شوید گردآوری توسط بخش رژیم های لاغری ، رژیم های چاقی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات