این چای خوشمزه را بخورید و لاغر شوید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد این چای خوشمزه را بخورید و لاغر شوید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته رژیم غذایی از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: این چای خوشمزه می تواند بدن شما را سم زدایی کرده و به کاهش وزن شما کمک کند …
این چای خوشمزه را بخورید و لاغر شوید
آکاایران: این چای خوشمزه را بخورید و لاغر شوید
چای زنجبیل و لیمو
به گزارش آکاایران: زنجبیل، یک ادویه ی محبوب است که بومی جنوب چین می باشد. در نهایت، زنجبیل به آسیا و سپس آفریقا و کارائیب گسترش یافت. ریشه ی زنجیبل، نه تنها برای عطر و طعم متمایز اش ارزشمند است بلکه یک سم زدا و عامل کاهش وزن موثر نیز می باشد.
تست های بالینی نشان می دهد که زنجبیل می تواند به تنظیم سطح گلوکز در خون کمک کند و شما اگر می خواهید وزن کم کنید، باید به سطح قند خون نرمال دست یابید، در غیر اینصورت هوس مصرف غذاهای شیرین، ناسالم و نشاسته ای می کنید.
افراد رژیم گیرنده، برای به حداکثر رساندن فواید کاهش وزن زنجبیل و همچنین دلپذیر کردن طعم آن، از ریشه ی زنجبیل به صورت چای زنجبیل لیمو استفاده می کنند. خواص کاهش وزن ترکیب شده از زنجبیل لیمو، باعث می شود که چای زنجبیل لیمو به یک نوشیدنی مهم در میان افرادی که تمایل به کاهش وزن دارند، تبدیل شود.
اما چای زنجبیل لیمو، چگونه به شما کمک می کند که به اندامی باریک و خوش ترکیب تر دست یابید؟ به حقایق زیر نگاهی بیندازید:

به مهار جذب چربی کمک می کند

زنجبیل لیمو برای جلوگیری از تجمع چربی، به خصوص در اطراف ناحیه ی شکم، مفید است و همچنین مانع جذب چربی توسط بدن می شود. چای زنجبیل لیمو، به شیوه ای مشابه اکثر چربی سوزها عمل می کند. این چای به بدن کمک می کند تا چربی اضافه را بسوزاند، متابولیسم را افزایش می دهد و هضم را بهبود می بخشد.

از التهاب مانع می شود

ایندومتاسین موجود در زنجبیل به کاهش التهاب و پاکسازی سیستم بدن کمک می کند. التهاب، نشانه ای از تجمع سموم مضر در بدن است. هنگامیکه سموم بیش از حد در بدن وجود داشته باشد، کبد سخت تر کار می کند تا آنها را از بدن بیرون کند. زنجبیل و لیمو، هر دو دارای ترکیبات ضدالتهابی قدرتمند هستند و در کنار یکدیگر، سدی محکم در برابر تمام انواع عفونت های باکتریایی و ویروسی می سازند. چای زنجبیل لیمو با کشتن ویروس ها و باکتری ها به پاکسازی سیستم و جلوگیری از التهاب کمک می کند. علاوه بر این، توانایی چای زنجبیل لیمو برای تقویت گوارش و به حداقل رساندن جذب چربی نیز به کاهش عفونت در اندام ها کمک می کند.

از افزایش وزن مانع می شود

چای زنجبیل لیمو، نه فقط در کمک به از دست دادن وزن اضافه مؤثر است بلکه می تواند به شما کمک کند که وزن فعلی تان را حفظ کنید. مواد بیو اکتیو خاص موجود در لیمو به جلوگیری از افزایش وزن کمک می کنند. یک مطالعه ثابت کرد که توانایی لیمو برای افزایش بتااکسیداسیون پراکسی زومال در بدن، به موش های آزمایشگاهی کمک کرد تا وزن فعلی شان را حفظ کنند و در عین حال مانع تجمع چربی شد.
علاوه بر این، عطر خالص لیمو نیز برای کاهش وزن مفید است. عطر لیمو، سیستم عصبی پاراسمپاتیک را فعال کرده، سرعت سوخت و ساز را افزایش می دهد و عملکرد ارگان ها را بهبود می بخشد و همزمان با تمام این ها، استرس را کاهش داده و هوس ها را فرو می نشاند.
شما درحالت ایده آل باید چای زنجبیل لیمو را در صبح بنوشید. برای بهره مندی از مواد مغذی سودمند زنجبیل لیمو، همیشه از مواد تازه استفاده کنید.
شما می توانید قسمت کوچکی از ریشه ی زنجبیل را با یک قاشق، پوست بکنید و آن را ریز کنید. ۲ قاشق غذاخوری آب لیموی تازه به این مخلوط اضافه کنید و به عنوان پایه ی این نوشیدنی، کمی چای سبز معمولی اضافه کنید. استفاده از چای سبز، محتوای آنتی اکسیدانی زنجبیل را افزایش می دهد.
چای زنجبیل لیمو، فقط مختص افراد رژیمی نیست. شما می توانید آن را در طول تابستان های گرم، به عنوان یک نوشیدنی نشاط بخش سرو کنید. می توانید خلاقیت به خرج دهید و آب سایر میوه ها را به این مخلوط اضافه کنید. هر زمانی که احساس گرسنگی کردید، برای جلوگیری از هوس های غذایی و کنترل وزن تان، چای زنجبیل لیمو بنوشید.

خواص و مضرات زنجبیل را اینجا بخوانید

 

خواص و مضرات لیمو ترش را اینجا بخوانید

گردآوری و تنظیم: گروه ۷ گنج

www.7ganj.ir

.
منبع : 7ganj.org
این چای خوشمزه را بخورید و لاغر شوید گردآوری توسط بخش رژیم های لاغری ، رژیم های چاقی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات