راه کار لاغری با کم کردن اشتها با رژیم لقمه ای | لاغری سریع با رژیم لقمه ای برای کاهش وزن

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد راه کار لاغری با کم کردن اشتها با رژیم لقمه ای | لاغری سریع با رژیم لقمه ای برای کاهش وزن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته رژیم غذایی از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: راه های لاغری سریع بسیار هستند که گاهاً خیلی از اونها خطرناک هستند ، رژیم های سخت غذایی خوردن چیزهای عجیب غریب حتی من یه موردی رو دیدم که می گفتند که بعد از خوردن غذا باید دست تو گلو بندازید تا هرچی خوردید از معده شما خارج بشه ( واقعا احمقانه به نظر میرسه ) ، عمل های خطرناک اما چیزی که امروز می خوام بهتون بگم یه تجربه شخصی از کاهش وزن هستش که خودم توانستم با این روش حجم معده رو کاهش بدم در نتیجه باعث شد کمتر غذا بخورم و طی مدت یک ماه ۵ کیلو وزن کم کنم .
راه کار لاغری با کم کردن اشتها با رژیم لقمه ای | لاغری سریع با رژیم لقمه ای برای کاهش وزن
آکاایران: راه کار لاغری با کم کردن اشتها با رژیم لقمه ای | لاغری سریع با رژیم لقمه ای برای کاهش وزن
به گزارش آکاایران: توجه کنید این یک تجربه شخصی است و این مطلب فقط قصد اشتراک گذاری تجربه شخصی خودم با شما کاربران عزیز می باشد پس شاید هیچ استدلال علمی نتونم براش بیارم اما هرسوالی داشته باشید خوشحال میشم که جواب پرسش های شما رو بدم .

مشکل اشتها کاذب و ریزه خواری

من همیشه حرص خوردن داشتم ، همیشه دوست داشتم ریزه خوری کنم ، تغریبا هرچیزی رو که میدیدم حوص میکردم که بخورم همین مسئله باعث شده بود که تو طول روز خیلی غذا بخورم ، نه می تونستم تحمل رژیم رو داشته باشم نه می تونستم از خوردن دست بکشم دنبال یه راهکار حسابی می گشتم . پیش خودم فکر کردم گفتم که آدم چه وقتی احساس خوردن میکنه ، وقتی که گرسنشه .
نشستم تحقیق کردم اولین مشکل از بین بردن ریزه خواری بودش که تونستم با نعنا فلفلی این مشکل رو برطرف کنم ، اما بازم مشکل این رو داشتم که هرچی می خوردم سیر نمیشدم ، بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که دانه های مثل بادام ، گردو فوق العاده می تونند تو سیر شدن معده کمک کنه خیلی حجم معده رو پرمیکنند .
.
منبع : bijame.com
راه کار لاغری با کم کردن اشتها با رژیم لقمه ای | لاغری سریع با رژیم لقمه ای برای کاهش وزن گردآوری توسط بخش رژیم های لاغری ، رژیم های چاقی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات