» افرادی که می خواهند لاغر شوند با آب دشمن تناسب اندام را شکست دهند - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد » افرادی که می خواهند لاغر شوند با آب دشمن تناسب اندام را شکست دهند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته رژیم غذایی از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: افرادی که می خواهند لاغر شوند با آب دشمن تناسب اندام را شکست دهندReviewed by Iranvij-1 on Aug 18Rating:

تحقیقات بسیاری نشان می دهد کاهش مصرف نوشیدنی های پرکالری حتی به میزان جزئی و جایگزین کردن آن با آب می تواند نقش بسزایی در سلامتی افراد داشته باشد.

» افرادی که می خواهند لاغر شوند با آب دشمن تناسب اندام را شکست دهند
,[categoriy]

آکاایران: » افرادی که می خواهند لاغر شوند با آب دشمن تناسب اندام را شکست دهند

به گزارش آکاایران:  مصرف نوشیدنی های پرشکر در آمریکا به معضلی بزرگ تبدیل شده است به طوری که نصف جمعیت این کشور روزانه مقدار فراوانی نوشیدنی های پرکالری مثل نوشابه، قهوه های پرشکر و نوشیدنی های انرژی زا مصرف می کنند.

دانشمندان در تحقیقی تاثیر جایگزین کردن نوشابه با آب را مورد بررسی قرار دادند. نتایج این مطالعه نشان داد افرادی که تنها یک بار در روز نوشیدنی پرکالری و دارای شکر مصرف می کنند، در صورت جایگزین کردن آن با آب می توانند از نارسایی های قلبی عروقی، دیابت و اضافه وزن جلوگیری کنند.

سازمان بهداشت جهانی در گزارشی اعلام کرد: مصرف روزانه قند نباید از ۱۰ درصد کل کالری بدن فراتر رود. این در حالی است که مردم آمریکا با مصرف روزی یک یا دو قوطی نوشابه حجم فراوانی از قند وارد بدنشان می کنند.

محققان دانشگاه هاروارد طی مطالعه ای دریافتند از هر ۴ شهروند آمریکایی یک نفر روزانه بیش از ۲۰۰ کالری صرفاً با مصرف نوشیدنی های پرشکر مثل نوشابه، قهوه و نوشیدنی های انرژی زا کسب می کند.

لازم به ذکر است هر ۵۶۷ گرم نوشابه حاوی ۱۵ تا ۱۸ قاشق چایخوری شکر و ۲۴۰ واحد کالری است که برای بر هم زدن یک رژیم غذایی سالم کافی است.

.

منبع :

» افرادی که می خواهند لاغر شوند با آب دشمن تناسب اندام را شکست دهند گردآوری توسط بخش رژیم های لاغری ، رژیم های چاقی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات