روشهایی برای لاغر نشان دادن اندام

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روشهایی برای لاغر نشان دادن اندام ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته رژیم غذایی از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :روشهایی برای لاغر نشان دادن اندام


با وجود گرفتن رژیم های سخت اگر هنوز هم از اندام خود راضی نیستید می توانید با ترفندهای خاصی در نحوه پوشش و لاغرتر و یا چاق تر نشان دادن ،از استایل خود لذت ببرید.


اگر می خواهید خوش اندام به نظر برسید و قرار ملاقات مهمی دارید و فرصت گرفتن رژیم هم ندارید به شما روش هایی ساده برای لاغر نشان دادنتان یاد می دهیم تا همه نگاه ها را میخکوب خود کنید.چاق یا لاغر بودن تان در گرو انتخاب هایی است که برای پوشش تان دارید. اگر لباس هایی که انتخاب می کنید فارغ از طرح و گاهی رنگ شان متناسب اندام تان باشند شما می توانید لاغر یا حتی چاق تر به نظر بیایید.
بنا به گزارش آکاایران : همیشه لازم نیست فقط و فقط با باشگاه رفتن و تبعیت از هزار و یک رژیم غذایی، ظاهری متناسب داشته باشید. لباس پوشیدن و نحوه ی خودآرایی نیز تأثیر قابل توجهی در چاق و لاغر جلوه دادن شما دارد. به این نکات توجه کنید تا بتوانید ظاهری مناسب برای خود دست و پا کنید.
 
کفش پاشنه بلند بپوشید
 
پوشیدن هرروزه ی کفش پاشنه بلند برای سلامتی شما مفید نیست. اما اگر یک شب به میهمانی دعوت شدید و قصد داشتید از هر طریقی که شده لاغرتر جلوه کنید، حتماً کفش پاشنه بلند به پا کنید. این کفش ها شما را قدبلندتر و پاهایتان را لاغرتر نشان خواهد داد، اما در مقابل از پوشیدن کفش هایی که بر روی قسمت قوزک پا بند دارد بپرهیزید، چون این کفش ها پا را چاق نشان می دهد.
 
,لاغر,چاق, لباسهایی که لاغرتر نشان میدهند ,رژیم لاغری-رژیم غذایی رژیم لاغری سریع رژیم چاق شدن
 
لباس در سایز مناسب بدنتان  انتخاب کنید
 
این تصور اشتباه برای بسیاری از افراد جا افتاده که اگر لباس تنگ بپوشند، کوچک تر می شوند یا لباس گشاد باعث می شود چربی هایشان به چشم نیاید. این در حالی است که لباس بسیار تنگ به شکل بدی تجمع چربی را بیرون می اندازد و پیراهن بسیار گشاد هم سایز شما را به مراتب درشت تر از آن چه هستید، نمایان می سازد. لباستان را در مناسب ترین سایز برای بدنتان انتخاب کنید تا متناسب تر به نظر بیایید.
 
قسمت های بزرگ بدنتان را بپوشانید
 
دقت کنید و ببینید کدام قسمت های بدنتان چاق ترند. سعی کنید لباس های مناسب انتخاب کنید که این بخش ها را بهتر می پوشاند. مثلاً اگر شکم نسبتاً بزرگی دارید، پوشیدن یک تونیک که کمر و شکمتان را می پوشاند تا حد قابل توجهی شما را لاغرتر نشان خواهد داد. اگر ساق پاهایتان گوشتالو است، با پوشیدن بوت در همان اندازه، آن ها را بیرون نیندازید و در عوض شلوار دمپاگشاد به پا کنید که درشتی ساق پاهایتان را محو می کند. برای پوشاندن بازوهای بزرگ، لباس هایی با آستین گشاد به تن کنید. لباس های مختلف را پرو کنید تا متوجه شوید کدام یک برای خوش اندام نشان دادن شما مناسب است.
 
به سراغ رنگ های تیره بروید
 
 
,لاغر,چاق, لباسهایی که لاغرتر نشان میدهند ,رژیم لاغری-رژیم غذایی رژیم لاغری سریع رژیم چاق شدن
 
گن بپوشید
 
,لاغر,چاق, لباسهایی که لاغرتر نشان میدهند ,رژیم لاغری-رژیم غذایی رژیم لاغری سریع رژیم چاق شدن
 
 لباس مشکی بپوشید
 
مشکی رنگ لاغری است ، پس اگر دوست دارید که لاغرتر به نظر برسید لباس مشکی یا حداقل لباس تیره بپوشید . اگر هم میخواهید قسمتی از بدن مثلا پایین تنه کوچک اما بالاتنه متوسط داشته باشید ، شلوار مشکی با تاپ سفید بپوشید تا جذابیت بیشتری داشته باشید .
 
گردن آویز از نوع بلندش!
 
وقتی قرار است با انتخاب سبک لباس پوشیدن تان وزن کم کنید باید حتی در انتخاب اکسسوری ها از زیورآلات گرفته تا شال و روسری هم برنامه ریزی شده عمل کنید. در انتخاب گردنبند باید سراغ مدل های بلند و البته بسیار ظریف بروید. این ترفند در مورد انتخاب گوشواره هم صدق می کند. بهتر است از دستمال گردن های بلند و ظریف استفاده کنید و آن را درست مثل یک شال گردن بدون اینکه (دور گردن بپیچانید) از 2 طرف رها کنید. در این شرایط پوشیدن شال به نفع شماست. دسته های بلند شال به دلیل خطای دیدی که ایجاد می کنند بالاتنه شما را بلندتر و در نتیجه ظریف تر به تصویر می کشند.
روشهایی برای لاغر نشان دادن اندام 5/5 12
منبع : زیبایی سالم-/ف
منبع :

روشهایی برای لاغر نشان دادن اندام گردآوری توسط بخش رژیم های لاغری ، رژیم های چاقی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات