آیا برای وزن کم کردن تلاش می کنید؟ غذاهای چربی سوز به رژیم غذایی خود اضافه کنید شاید این کار را کمی برای شما آسان تر کند.
 

 

غذای چربی سوز
 

 

 

 

آیا برای وزن کم کردن تلاش می کنید؟ غذاهای چربی سوز به رژیم غذایی خود اضافه کنید شاید این کار را کمی برای شما آسان تر کند.

گریپ فروت


غذای چربی سوز
یکی از غذا هایی که کمک به سوزاندن چربی های شما می کند گرپفروت است. گرپفروت نه تنها یکی از منابع غنی ویتامین C  است بلکه به جبران 15 گرم از پکتین می کند. پکتین یکی از موادی است که به پایین آوردن سطح کلسترول شما کمک می کند. گرپفروت 74 کالری دارد و خالی از نمک و چربی است.
 

فلفل های تند چیلی

غذای چربی سوز
فلفل های چیلی تند می تواند به چاشنی ها در زندگی شما اضافه شود. فلفل های پر از ویتامین A و C اند. فلفل ها همچنین دارای بسته های فیبر، کلسیم و فسفر هستند. علاوه بر این فلفل های چیی حاوی ذراتی هستند که برای سوخت و ساز بدن بسیار مناسب است.
 
غذای چربی سوز
معمولا مردم یا بروکلی را دوست دارند ی از آن متنفر اند. اگر شما از آن دسته ای هستید که بروکلی را دوست دارید، شما از یک غذایی لذت می برید که دارای کالری پایین است و دارای ویتامین C فیبر و کلسیم است.
 

آرد جو

غذای چربی سوز
آرد جو یک گزینه ی مناسب برای صبحانه است. آرد جو یکی از حلال های کلسترول در گردش خون است. اگر چه باید مراقب بود اگر شما آرد جو را با شکر و کره مخلوط کنید، وزن شما را افزایش می دهد و بهجای ایجاد مزایا برای شما ضرر خواهد داشت.
 

بوقلمون

غذای چربی سوز
این درست نیست که فقط در روز شکرگذاری باید از بوقلمون لذت برد. بوقلمون هم چربی های شما را کاهش می دهد و هم باعث کاهش کالری می شود. فقط هنگام خرید آن چند چیز را در نظر داشته باشید. اول: اگر شما قصد خرید بوقلمون زمینی را دارید تا جایی که امکان دارد از انواع لاغر آن خریداری کنید. اگر شما مرتبا بوقلمون می خورید هرگز پوست آن را نخورید چون محتوی مقدار زیادی چربی است. و نهایتا در کل هر پرنده ای را که می خرید آن را با قرار دادن در سس آن را نرم کنید.
 

ماهی قزل آلا

غذای چربی سوز

ماهی قزل آلا نه تنها حاوی مقدار زیادی پروتئین است، بلکه مقدار زیادی امگا 3 دارد که این ماده برای بدن بسیار مهم است.
 

لبنیات

غذای چربی سوز

قرار دادن محصولات لبنی یک در لیست رژیم غذایی گزینه ی مناسبی نیست، اگر چه لبنیات حاوی کلسیم بسیار غنی است و همچنین باعث شکستن چربی ها در بدن می شود. اما ممکن است سطح چربی های بدن را پایین نیاورد.
 

حبوبات

غذای چربی سوز

حبوبات بهترین منبع پروتئین در سبزیجات هستند. در حقیقت حبوبات بهترین نوع پروتئین را که در انواع غذا پیدا می شوند را دارا می باشد.
 

سبزی ها


غذای چربی سوز

کاهو یکی از بهترین انواع سبزی ها است که معمولا در سالاد استفاده می شود. کاهو به طور طبیعی حاوی مقادیر زیادی ویتامین A و K، پتاسیم، آهن و کلسیم است و نسبت آن در کاهو بیشتر از دیگر سبزی ها است.
 


گوجه فرنگی های خام را به سالاد خود اضافه کنید. گوجه فرنگی حاوی ویتامین A، B6، C و K است، کالری پایین دارد و ارزش غذایی زیادی دارد.
 

غذای چربی سوز

منبع :
www.seemorgh.com/lifestyle


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بهترین رژیم غذایی برای کاهش وزن 10 کیلوگرم , ده غذایی که به لاغری شما کم می کنند , غذاهای رژیمی برای کاهش وزن طب سنتی , رژیم غذایی کم کالری برای کاهش وزن , چربی سوزی عالی با این مواد غذایی , برنامه رژیم غذایی برای کاهش وزن , بهترین رژیم غذایی برای کاهش وزن , برنامه غذايي براي كم كردن وزن , خوراکی های چربی سوز طب سنتی , رژیم غذایی برای کم کردن وزن , مواد غذایی چربی سوز کدامند؟ , کاهش وزن با غذا های ایرانی , برنامه غذایی برای کاهش وزن , غذاهای رژیمی برای کاهش وزن , غذاهای مناسب برای کاهش وزن , لاغر شدن از روش کالری سوز , رژیم غذایی برای کاهش وزن , چه موادی چربی سوز هستند , میوه های کم کننده چربی , رژیم لاغری چربی سوز , تغذیه در کنترل وزن , انرژی ده گرم چربی , غذا های چربی سوز , خوردنی کاهش چربی , کاهو چربی سوزه , تغذیه کاهش وزن , سوز دیسن وریم , ماده چربی

تبلیغات