ورزش همچنان بی رقیب-برای لاغر شدن چقدر ورزش کنیم؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ورزش همچنان بی رقیب ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته چاق ها بخوانند از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ورزش همچنان بی رقیب
آکاایران: ورزش همچنان بی رقیب

آکاایران: ورزش همچنان بی رقیب-برای لاغر شدن چقدر ورزش کنیم؟

ورزش همچنان بی رقیب تلاشهای محققان برای یافتن جایگزین های مناسب ورزش و تغذیه سالم به منظور سلامت

ورزش همچنان بی رقیب-برای لاغر شدن چقدر ورزش کنیم؟

لاغری و کاهش وزن, وبلاگ به افراد چاق چه توصیه ای میشود؟, تمرینات ورزشی, دوچرخه های ثابت, ورزش،لاغری،بدنسازی،پرورش اندام،تغذیه،آبی،وزن،زمان،طولانی،کاهش،چاق, ورزشهای آبی بهتر است یا خشکی؟ اصغر مرادی

ورزش همچنان بی رقیب

تلاشهای محققان برای یافتن جایگزین های مناسب ورزش و تغذیه سالم به منظور سلامت و طول عمر انسان ها هنوز به نتایج قابل توجهی نرسیده است .
به افراد چاق توصیه می شود اگر دوست دارند بیشتر عمر کنند و سالم تر بمانند می بایست حداقل ۱۰ کیلوگرم از وزن خود بکاهند و سعی کنند حداقل ۴-۵ سال این وزن ثابت بماند.

برای لاغر شدن چقدر ورزش کنیم؟

مطابق تحقیقی که در دانشگاه تگزاس انجام شده است برای اینکه بتوانید با ورزش کردن از وزن خود بکاهید باید تمرینات ورزشی را بطور منظم و پیگیر و بسیار زیاد انجام بدهید.
در این تحقیق گروهی از مردان و زنان ۱۶ تا ۶۵ ساله سه بار در هفته و به مدت ۲۰ هفته و بطور متوسط هر بار ۵۰ دقیقه بر روی دوچرخه های ثابت رکاب زدند.
آنها مقداری از وزن خود را از دست دادند که البته این مقدار به قدری نبود که به آنها کمک کند تا از یک فرد چاق به فردی لاغر تبدیل شوند. این امر شاید کمی گیج کننده باشد اما شما بهتر است بدانید که ورزش فقط در صورتی می تواند از وزن شما بکاهد که در مدت زمانی طولانی و بسیار جدی و سخت و به کرات – مثلا ۵ بار در هفته – انجام پذیرد.
همچنین ورزشهای آبی کمک زیادی برای لاغر شدن به شما نمی کند و این امر بدان علت است که آب باعث کاهش درجه حرارت بدن و از بین بردن حرارت تولید شده در هنگام ورزش می شود در حالیکه اگر ورزش در خشکی صورت بپذیرد حداقل ۱۸ ساعت طول می کشد که درجه حرارت بدن به حالت عادی برگردد و چون در این حالت بدن انرژی بیشتری را می سوزاند لذا شخص موفق می گردد که به میزان بیشتری از وزن خود بکاهد.
.
منبع : bodyfull.ir
ورزش همچنان بی رقیب گردآوری توسط بخش مقالات مخصوص چاق ها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات