چاقی شکم

آکاایران: شیرینی و چاقی شکم

آکاایران: شیرینی و چاقی شکم – دوستان جدا نشدنی

شیرینی و چاقی شکم – دوستان جدا نشدنی کودکان عاشق شیرینی اند. این علاقه باعث می شود که

شیرینی و چاقی شکم – دوستان جدا نشدنی

لاغری و کاهش وزن, وبلاگ آیا مصرف شیرینی برای کودکان ضرر دارد؟, تغذیه،لاغری،شکم،بدنسازی،پرورش اندام،صاف،بدن, شکم, کودکان بسیار لاغر, کودکان لاغر هم میتوانند شیرینی بخورند؟ اصغر مرادی

شیرینی و چاقی شکم – دوستان جدا نشدنی

کودکان عاشق شیرینی اند. این علاقه باعث می شود که پیش از غذا شیرینی بخورند. مصرف شیرینی قبل از غذا، موجب سیری کاذب می شود.
سیری کاذب به نوبه خود باعث می شود که به قدر کافی غذا نخورند و در نتیجه مواد غذایی مورد نیاز را دریافت نکنند. در این حالت، دیدن سبزیجات و غذاهای مغذی دیگر، برای آنها اشتها آور نیست و لذا از غذا خوردن رویگردان می شوند. در نتیجه، بعد از مدت کوتاهی، دوباره گرسنه می شوند و به همان نوع غذایی که دفعه قبل خورده بودند، روی می آوردند.

چاقی شکم

برای کودکان اگر از همان ابتدا روش درستی بنا نشود، مواد مغذی نظیر سبزیجات، شیر و غیره به بدن شان نمی رسد و فقط موادی را که خودشان انتخاب می کنند مصرف خواهند کرد.
به گزارش آکاایران: این برای سلامت شان مضر است. اغلب کودکانی که در مصرف شیرینی زیاده روی می کنند، به ندرت با اشتها غذا می خورند، مگر آن که غذا بسیار شیرین باشد. بعضی از کودکان خوراکی های طبیعی مانند میوه ها را دوست دارند، اما به شرطی که در سالاد، بستنی و دسرهای شیرین استفاده شده باشند.
عده ای معتقدند که کودکان بسیار لاغر هم همان قدر به شیرینی ها علاقه مندند. لازم به ذکر است که این کودکان نسبت به سن شان بیش از اندازه فعالند و کالری اضافی در بدن آنها تبدیل به انرژی می شود. اما زیاده روی در مصرف این خوراکی ها، ذخیره غذایی آنها را کاهش می دهد و اگر چه چاق نمی شوند، اما مستعد بسیاری کمبودهای غذایی می شوند. آنها در کودکی دچار مشکلات دندان، بیماریهای روده و معده و سوء هاضمه و نارسایی در جذب و ترکیب مواد مصرفی می شوند. در نتیجه تا سن بلوغ لاغر می مانند . اما با ورود به سنین جوانی، ناگهان در اطراف شکم و کمر گوشت اضافه می آورند. اضافه وزن آنها، با بالا رفتن سن افزوده می شود.

بادی فول

.

منبع : bodyfull.ir

گردآوری توسط بخش مقالات مخصوص چاق ها سایت آکاایران
تبلیغات