حفظ تناسب اندام با ورزش گلف و باغبانی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حفظ تناسب اندام با ورزش گلف و باغبانی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته چاق ها بخوانند از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مجموعه: زیبایی اندام

حفظ تناسب اندام با ورزش گلف و باغبانی
,ورزش و تناسب اندام, تناسب اندام, بهترین ورزش برای تناسب اندام
آکاایران: حفظ تناسب اندام با ورزش گلف و باغبانی
باغبانی و گلف می توانند روش های مناسبی برای کالری سوزی و حفظ تناسب اندام باشند
 
به گزارش آکاایران: فعالیت های سرگرم کننده نظیر باغبانی و گلف می توانند روش های مناسبی برای کالری سوزی و حفظ تناسب اندام باشند.
 
به گفته محققان یک ساعت باغبانی پرتحرک موجب سوزاندن بیش از ۳۰۰ کالری و در نتیجه باعث کاهش وزن اضافی بدن می شود. از آنجاکه باغبانی یک فعالیت جسمی است، میزان فعالیت بدن را افزایش داده و از انواع دردها نیز جلوگیری می کند.
 
باغبانی علاوه بر کمک به سلامت قلب، به تحرک دست ها، شانه ها، قفسه سینه و کمر هم کمک می کند.
 
کندن زمین و کاشت گیاه ماهیچه ها و ران ها را هدف قرار می دهد. کاشت گیاه یا سبزیجات در باغ، شما را بیشتر خارج از خانه نگه داشته تا به محصولات خود رسیدگی نمایید. و البته، شما قادر به خوردن محصولی خواهید بود که خود کاشته اید.
 
همچنین با انجام باغبانی، سبزیجات و میوه های تازه و باکیفیت بالا مصرف می کنید. باغبانی موجب درست کردن غذاهای مختلف با انواع میوه ها و سبزیجاتی می شود که خود کاشته اید.
 
ورزش گلف نیز می تواند برای سلامت استخوان ها و عضلات مفید باشد. البته با استفاده از حرکات کششی و تکنیک های درست می توان از میزان آسیب دیدگی در این ورزش جلوگیری کرد و از فواید آن بهره مند شد.
 
در این ورزش به دلیل پیاده روی زیاد بدن فعالیت بالایی داشته و در نتیجه کالری سوزی زیادی اتفاق می افتد.
  
 
.
منبع : beytoote.com
حفظ تناسب اندام با ورزش گلف و باغبانی گردآوری توسط بخش مقالات مخصوص چاق ها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات