سه تمرینه ورزشی برای لاغر شدن

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سه تمرینه ورزشی برای لاغر شدن ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته چاق ها بخوانند از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,[categoriy]

آکاایران: سه تمرینه ورزشی برای لاغر شدن


آکاایران: حین انجام این حرکات، مراقب باشید که پشت تان صاف بماند و شانه های تان رها باشند؛ کار کردن نیم تنۀ پایین به معنای رها و سست کردن بالا تنه نیست!
3 تمرین برای دست یابی به ران هایی رویایی
به گزارش آکاایران: ران ها، بخش هایی از بدن هستند که به طور ویژه ای از خود سرسختی نشان می دهند… علاوه بر تغذیه ای متعادل، این تمرین های لاغری نیز می توانند به شما در زیباتر کردن این ابزارهای جلب توجه کمک کنند!
برای به دست آوردن نتیجه ای ثابت و همیشگی، این حرکات را تا جایی که می توانید انجام دهید: حداقل 3 بار در هفته، خصوصاً در اول کار.
نکته
تمرین شماره 1–ران های تان را صاف کنید
به پهلو دراز بکشید، پاهای تان را دراز کنید. به آهستگی، تا جایی که می توانید پای تان را بالا بیاورید و به مدت 5 ثانیه این حالت را حفظ کنید، سپس رها کنید.
بعد از انجام یک سری کامل، روی پهلوی دیگر همین حرکت را تکرار کنید.
یک سری یعنی، 10 بار بالا آوردن هر پا.

تمرین شماره 2 -ران های تان را صاف کنید
همچنان روی زمین درازکش بمانید، سرتان را روی کتف تان قرار دهید و پاهای تان را با زاویۀ قائمه جمع کنید. به آهستگی در حالی که پای تان را بالا می آورید و به یک سمت خم می کنید، نفس بگیرید سپس نفس تان را بیرون بدهید: در این حالت باید احساس کنید که ماهیچه های ران تان به کار افتاده اند.
3 سری 12 تایی از این حرکت را برای هر پا متناسب با ریتم خودتان انجام دهید.

تمرین شماره 3- ران های تان را صاف کنید
حالا بایستید، شانه های تان را رها کنید و دست های تان را به پشت یک مبل تکیه دهید. پاهای تان باید کاملاً کشیده باشند، کف پای تان را خم کنید، سپس پای تان را به سمت پهلوی تان بالا بیاورید.
اگر این حرکت برای تان خیلی سخت است، می توانید پای فعال تان را کمی خم کنید.
2 سری، هر سری شامل 12 بار بالا آوردن هر پا، برای این حرکت توصیه می شود.
نکته
حین انجام این حرکات، مراقب باشید که پشت تان صاف بماند و شانه های تان رها باشند؛ کار کردن نیم تنۀ پایین به معنای رها و سست کردن بالا تنه نیست!
.

منبع :

سه تمرینه ورزشی برای لاغر شدن گردآوری توسط بخش مقالات مخصوص چاق ها سایت آکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات