کوچک کردن شکم
مـی تـوانید شکم خود را به راحتـی آب کنید : راهـنـمـای ۴ قسمتی ما برای خوردن، آشامیدن، و ورزش کردن شما را در هر زمان آماده پوشیدن لباس دلخواهتان می کند.
 
قطع مصرف هله هوله
دکـتر “لزلی بونسی” از دانشگاه پترزبورگ، بخش پزشکی اظــهار می دارد: “بسیاری از آبنباتها و اسنکها شامل گـلیسـیرین و شــکر بالایی هسـتند. در معده به طور کامل هضم نمی شوند و این امر سبب می شود که شکم شما نفخ کند.”
 
بدوید (در حدود ۲ کیلومتر)
دکتر “دیانا تیلور” از دانشگاه کالیفرنیا، ایالت سنفرانسیسکو، بخش حفظ سلامتی معتقد است که : “ورزش های سنگین، فشار و تنش فراوانی را بر روی بدن شما وارد می آورند و همین امر موجب می شود که عضلات برای مدت زمان طولانی نرم و سست باقی بمانند. اما نرمش ملایم و متعادل ( مثل یوگا و پیاده روی ) به آب شدن چربیها سرعت می دهد و مشکل شما را در مدت زمان کمتری حل می کند.”
 
در مصرف نمک و ادویه زیاده روی نکنید
مصرف بیش از حد ادویه جات و نمکها باعث می شود که شکم شما نفخ کند. یک چهارم فنجان سس کچاپ سه برابر مقدار سدیمی که بدن شما در طول روز نیاز دارد، را فراهم می سازد. یک قاشق سوپخوری سس سویا جایگزین مناسبی برای آن خواهد بود.
 
پتاسیم مصرف کنید
این ماده طبیعی ادرار آور بوده و اثر نفخ آور نمک را از بین می برد. می توانید آنرا در گوجه فرنگی، موز، ماهی قزل آلا، بادام و گیلاس پیدا کنید.
 
H2O بیشتری مصرف کنید
نوشیدن آب به میزان لازم، باعث می شود تا آبی که در بدن شما به دلیل وجود نمک جمع شده به آسانی خارج شود و نفخ شکمتان از بین برود.
 
۴ حرکت شکم که معجزه می کند:
با انجام این ۴ حرکت شکم صاف و جذابی که آرزویش را داشتید پیدا می کنید. ۳ تمرین اول تمام عضلات شکم را به حرکت وا می دارند؛ اثر چهارمی بر روی پهلوها می باشد. هر کدام از این حرکات را به ورزشهای روزانه خود اضافه کنید آنگاه متوجه خواهید شد که پس از چندی باید برای خود لباسی اندازه تر جدیدی خریداری کنید.
 
در حـالی کـه زانــو هایتان خم شده بر روی زمین دراز بکشید. کـف پاهـا صـاف اسـت و بــر روی زمین قرار می گیرد. انگشتان دست را پشت سر بگذارید. آرنجها بـســمت طرفین باشد. در هـمان حال آرنجها را به زانو بزنید و سپس بالای کمر، و شانه هـا را به عقب بیاورید تا به زمین بخورند. در حین انجام حرکـت سـر صـاف اســت و فـاصله چانه از سینه حذف می شود. برای چـند ثانیه در آن حال باقی می مانید و سپس به وضعیت اولیه باز می گردید.
 
توجه: سر خود را با دستانتان نکشید! تصور کنید طنابی به دور کمر شما بسته شده و حرکت را با فشاری که به عضلات شکم و کمر می آورید انجام دهید.
 
2 - دوچرخه
روی زمیـن دراز بـکشـیـد و دسـتهـا را پشـت سـر بـگـذاریــد. زانوهایتان را خم کنید و پاها را از زمین بلند کنید به طوری کـه ماهیچه ساق پا به موازات زمین قرار بگیرد. آرنج یکی از دستهـا را به سمت زانوی مخالف بیاورید. در این حالت پاها باید با هـم زاویـه ۴۵ درجـه بسـازنـد. ایـن حـرکـت را بـرای هر دو طرف انجام دهید.
 
نکته ای برای تازه کارها :
برای شروع می توانید پاهای خود را بر روی زمین نگاه دارید. زمانی که آرنج خود را به سمت پا می آورید زانویتان را بلند کنید تا به هم برسند. سپس دوباره آنرا روی زمین قرار دهید و حرکت را یکمرتبه دیگر تکرار کنید.
 
3 - دراز نشست عمودی
روی زمـیــن دراز بکشید، پاهایتان را به صورت مستقیم به بالا ببـریـد، دسـت هــای خود را نیز به طور عمودی در دو طرف بدن نگه دارید. سعی کنید نوک انگشتان دست را به نوک انگشتان پــا بـرسـانید. در این حرکت باید پاها را تا آنجا که می توانید به بالا بیاورید تا استخوان باسن از روی زمین بلند شود.
 
نکته ای برای تازه کارها :
بجای اینکه بطور همزمان دستـهـا و پـاهـای خـود را بـلـنـد کنید، می توانید ابتدا نیم تنه بالایی و سپس قسمت پایین بدن را بلند کنید.
 
4 - پهلو ها
بـه سمت یکی از پهلوها دراز بکشید، زانوهای خو را خم کنید و بـازویتـان را بـه طور کامل بر روی زمین قرار دهید در حالی که آرنـج با شـانه در یک راستا باشد. تمام وزن خود را بر روی بازو وارد آورید و نیم تنه بالای بدن و باسن را به آرامی از روی زمین بلند کنید،بطوریکه یک خط مستقیم از زانو تا سر حاصل شود. هـر چقدر می توانید در این حالت بمانید. برای شروع ۱۰ تا ۲۰ ثـانـیـه کـافی اســت. مدت زمان این حرکت را باید تا یک دقیقه افـزایــش دهیـد. حرکت را برای طرف مقابل نیز انجام دهید. هر چه قوی تر می شوید، سعی کنید به بازوها و سپس پاها نیز کشش بدهید و بعد هر دو را با هم بکشید.
 
نتیجه بیشتر در زمان کمتر
“لیو جردن”، مربی تناسب اندام در مجموعه ورزشی اکینوکس در شهر نیویورک رازها را برای ما فاش می کند:
• حرکات را کمی آرام تر انجام دهید : با چهار شماره بالا بیایید و با ۴ شماره به حالت اول باز گردید.
• ۵ تا ۱۰ ثانیه در دشوارترین حالت دراز نشست باقی بمانید.
• حرکات خود را کم کم انجام دهید : این کار باعث می شود تا عضلات شکم از سایر ماهیچه ها جدا شده و تاثیر تمرینات مستقیما بر روی شکم وارد شود.
 
شکم خود را صاف کنید
 
انجام این حرکت به شما کمک می کند تا شکمتان را لاغرتر کنید. در حالی که صورتتان در مقابل زمین قرار دارد، بر روی شکم دراز بکشید. وزنتان را بر روی کمر و شکم بدهید و سعی کنید دست ها و پاها را از روی زمین بلند کنید. برای چند ثانیه در این وضعیت باقی بمانید. سپس به موقعیت اولیه باز گردید و یک مرتبه دیگر این حرکت را تکرار کنید.

منبع : jamnews.ir
 
گردآوری سلامت اکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

روش های آسان و راحت برای کوچک کردن شکم , راه فوق موثردركوچك شدن شكم ونداشتن نفخ , بهترین راه حل برای لاغر کردن پهلوها , برای کوچک نمایی شکم چه کار کنیم , چندراه حل برای صاف شدن لباس ها , نرمش‌های ساده برای آب‌کردن شکم , برای کوچکنمایی شکم چه کار کنیم , راههاي لاغري شكم و پهلوباورزش , روشی برای زود اب شدن چربی شکم , ۳۶ راه حل ساده برای لاغر شدن , 5 تمرین برای لاغر کردن صورت , چند راه برای کوچک شدن شکم , ۵ دلیل برای لاغر کردن شکم , راه حلی برای کوچک شدن شکم , سریعترین راه آب کردن شکم , سريعترين روش اب كردن شكم , آب کردن شکم در ماه رمضان , بهترین راه برای لاغر شدن , چاق کردن یک قسمت از بدن , كوچك كردن شكم بدون ورزش , اب کردن شکم در سریعترین , كوچك كردن شكم در يك ماه , بهترين راه آب كردن شكم , بهترین راه آب کردن شکم , روش های کوچک نمودن شکم , روش های کوچیک کردن شکم , استاندارد کار کردن شکم , روش سریع لاغر کردن شکم , دعایی برای اب شدن شکم , لاغر کردن شکم در خانه , آب كردن شكم در يك ماه , راه سریع کوچک شدن شکم , روشهای کوچک نمودن شکم , لاغري سريع شكم و پهلو , لاغری شکم و پهلو سریع , چگونگی کوچک کردن شکم , راه های کوچک شدن شکم , راه های صاف کردن شکم , بهترین راه لاغری شکم , راه حل لاغر شدن سریع , لاغر شدن و باردارشدن , کوچک کردن شکم آقایان , راههای لاغر شدن شکم , آب کردن شکم در خانه , روش های آب کردن شکم , تخت کردن شکم با عکس , آب کردن شکم در منزل , بهترین روش لاغر شدن , راه های اب کردن شکم , کوچک کردن سریع شکم , روش های اب شدن شکم , راهای کوچک شدن شکم , شکم تخت در یک هفته , راههاي آب كردن شكم , لاغر شدن بدون دارو , برای کوچک شدن شکم , لاغر شدن سریع شکم , نحوه کوچک شدن شکم , لاغر شدن شکم سریع , کوچک کردن شکم مرد , روش لاغر کردن شکم , راه کوچک شدن شکم , راه ﺳﺎده ﻓﺮوش 3 , روش آب کردن شکم , روشهای لاغر شدن , كوچيك کردن خود , کوچیک کردن شکم , لاغر کردن بدن , كوچك كردن شكم , لاغر كردن شكم , لاغر نشدن شکم , صاف کردن شکم , لاغرکردن شکم , کوجک شدن شکم , کوچک کردنشکم , تخت کردن شکم , کوچک شدن شکم , لاغر شدن شکم , آب كردن شكم

گردآوری توسط بخش مقالات مخصوص چاق ها سایت آکاایران
تبلیغات