مطالب بیشتر

لاغری سریعلاغری سریع 25 روش ساده لاغری، روش های لاغری سریع، سریع لاغر شوید

1394/05/28

۲۵ تکنیک ساده برای لاغری سریع

آکاایران : لاغری موضوعی است که امروزه بسیار صحبت هایی از آن را می شنویم . و در اطرافمان افراد چاقی وجود دارند که بسیار از وزن زیاد خود رنج می برند و به دنبال راه حلی ساده و کاربردی برای خلاص شدن از چاقی هستند . ما هم در این مقاله برآن شدیم که مطالبی را گردآوری کنیم تا شما عزیزان بتوانید با انجام چند روش ساده به لاغری دست پیدا کنید . پس با ما در این مقاله از سایت سلامت آکاایران همراه باشید تا به 25 روش ساده لاغری اشاره کنیم.

لاغری سریع,لاغری سریع شکم,لاغری سریع با ورزش

لاغری سریع,لاغری سریع شکم,لاغری سریع با ورزش,لاغری سریع بدون ورزش,لاغری سریع در یک هفته,لاغری سریع در 3 روز,لاغری سریع با تردمیل,لاغری سریع در یک ماه,لاغری سریع بازوها,لاغری سریع شکم بدون ورزش,روش های لاغری

25 روش لاغری

ایراد بزرگ اغلب رژیم غذائی، سخت بودن آنهاست که غیر عملی شان می کند. با در پیش گرفتن راه های کوچک و عملی، سریعتر و بهتر به هدف نزدیک می شوید.

رژیم غذایی سالم

رژیم غذایی سالم، رژیمی است که به حفظ و بهبود سلامت عمومی بدن کمک می کند. رژیم غذایی سالم مواد مغذی لازم، مایعات کافی، آمینو اسید و اسیدهای چرب لازم، ویتامین ها و مواد معدنی کافی و همچنین کالری لازم را برای بدن فراهم آورد. رژیم غذایی سالم نیازهای اساسی بدن را بدون اینکه شما را دچار اضافه وزن و بیماری کند، برای شما فراهم می کند. همچنین رژیم غذایی سالم به همراه ورزش می تواند خطر ابتلا به بیماریهایی از جمله چاقی، بیماریهای قلبی، دیابت نوع 2، فشارخون بالا و سرطان را در شما کاهش دهد.

رژیم غذایی گیاهی

در این رژیم غذایی کلیه محصولات حیوانی از برنامه غذایی حذف و مواد و منابع گیاهی جایگزین آنها می شوند. سطح کلسترول پایین و فشار خون نرمال،عدم ابتلا به بیماری های قلبی /عروقی،چاقی و دیابت در نتیجه پیروی از دستورهای غذایی گیاهی برنامه ریزی شده می باشد

رژیم لاغری

این روش تغذیه برای سلامتی افراد چاق لازم و حیاتی است ولی می تواند برای افراد معمولی خطرناک باشد. اینکه چه کسی باید رژیم لاغری بگیرد را پزشک یا متخصص تغذیه مشخص می کند.

پس از مرگ چند دختر جوان مانکن بر اثر سوء تغذیه، اعتراض های اجتماعی ، به خصوص از جانب فعالان حوزهٔ زنان، به وضعیت زندگی این افراد و تأثیر نامطلوب آنها بر جامعه شدت گرفته است و کمپین ضدلاغری تشکیل شده است. در برخی از کشورهای اروپایی نیز قوانینی تصویب شده است تا مانکن ها مجبور به داشتن مدرک پزشکی باشند.

به نقل از آکاایران : الان وقت آن رسیده که به خود بیائید و چنان چه تصمیم دارید لاغر شوید، فکری اساسی کنید. به نظر می آید دنبال کردن رژیم غذائی منظم و ورزش های روزانه کار ساده ای نیست و تنها به چند روز اول برنامه رژیم اختصاص دارد. در ضمن شروع یک رژیم غذائی مناسب کار راحتی نیست و پشت کار و انگیزه بسیار می خواهد.

 اما بهترین راه برای شروع این رژیم های سخت چیست؟ مطمئن ترین راه برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب این است که رژیم خود را با تغییرات کوچکی در برنام غذائی تان شروع کنید و یک دفعه سراغ رژیم های سخت و طاقت فرسا نروید. مثلاً می توانید برای شروع به جای استفاده از شیر پرچرب از شیر کم چرب استفاده کنید همین اقدام ساده تحول بزرگی در برنامه غذائی شما به وجود می آورد. تغییرات کوچک بسیاری وجود دارد که منجر به کاهش وزن چشم گیری می شود.

این جا ۲۵ شیوه ساده برای شما گفته شده است: شما می توانید ۵ تا از راحت ترین و مناسب ترین آن ها را برای شروع انتخاب کنید و پس از پایان هفته اول ۵ تای دیگر را به آن اضافه کنید و همین طور پیش بروید. همه رژیم ها در مورد تمام افراد کارساز نیستند! پس این شما هستید که باید ببینید کدام یک از این شیوه ها برای شما مناسب است!

لاغری سریع,لاغری سریع شکم,لاغری سریع با ورزش

روش های لاغری

 
● برنامه رژیم غذائی
1) معمولاً بهترین چیزها در ابعاد و بسته بندی های کوچک عرضه می شوند. این جا به ترفندی ساده اشاره می کنیم: شما می توانید غذاهای پرکالری مانند پنیر و شکلات را به ابعاد کوچک تر تقسیم کنید. مطمئناً هنگام مصرف که به سراغ آنها می روید کمتر می خورید چرا که در این موقع تعداد مطرح است.

2) خوردن سس و خامه را به طور کامل کنار نگذارید. اگر از خوردن انواع سس ها و خامه لذت می برید آن را به طور کامل از برنامه غذائی تان حذف نکنید. تنها به جای استفاده از نوع پرچرب آن ها سراغ محصولات کم چرب بروید.

3) خود را به نوشیدن آب عادت دهید. به جای خوردن تنقلات پرچرب و پرکالری بین وعده های اصلی غذا به سراغ نوشیدن آب بروید. نوشیدن آب نه تنها به سلامتی بدن کمک می کند بلکه برای لاغری دور کمر نیز مؤثر است. پس نوشیدن آب را فراموش نکنید.

4) از خوردن سوپ های پرچرب خودداری کنید. پس از آماده شدن سوپ آن را در یخچال بگذاردی تا خنک شود در این حالت چربی موجود روی سوپ جمع می شود و شما می توانید چربی آن را با قاشق گرفته و کنار بگذارید.

5) مراقب خوردنتان در رستوران ها باشید! در رستوران هائی که می دانید غذاهای آن پرحجم است بهتر است به گارسن بگوئید قبل از آوردن غذای شما، نیمی از آن را در ظرف یک بار مصرف بگذارد تا آن را برای وعده دیگری مصرف کنید. در این صورت شما می توانید حجم غذای مصرفی تان را کنترل کنید.

 

 

لاغری سریع,لاغری سریع شکم,لاغری سریع با ورزش

روش های لاغری

 
6) به هوس هایتان بهاء دهید! چنان چه هوس خوردن چیزی شیرین می کنید از خوردن آن هراس نداشته باشید بلکه آن را با میل و رغبت بخورید. البته بهتر است سراغ خوردنی های سالم تر مثلاً میوه بروید.

7) رژیم سبزیجات و میوه را کم کم شروع کنید! اگر قبلاً سبزیجات و میوه در برنامه غذائی تان چندان جائی نداشته پس بهتر است مصرف آن را در مقادیر کم آغاز کنید.آنها را جایگزین غذاهای پرچرب کنید.

8) حواستان به خوردن غذاهای پرچرب باشد! به دنبال راه ساده ای برای تشخیص دادن غذاهای پرچرب هستید؟ پس قبل از مصرف خوردنی ها به میزان کالری و فیبر موجود در آن توجه کنید.

9) هنگام خوردن مشغول انجام کارهای دیگر نشوید و تمام حواستان را معطوف خوردن کنید! چنان چه هنگام غذا خوردن مشغول خواندن کتاب یا نگاه کردن به تلویزیون شوید متوجه میزان غذائی که خوردید نمی شوید. در ضمن لذت کافی از غذا خوردن نمی برید. از این به بعد هر وقت می خواهید غذا بخورید صرفاً غذا بخورید و انجام کار دیگری را با آن همراه نکنید. غذایتان را آرام و با نهایت لذت بخورید. لقمه های خود را کامل بجوید. در صورتی که غذایتان را با آرامش بیشتری بخورید تا ناخودآگاه حجم غذایتان کاهش می یابد.

10) خوردنی و غذاهای جدید را امتحان کنید! تنوع خوردنی ها و غذاهایتان را بیشتر کنید. شاید این تنوع تأثیر به سزائی در رژیم غذائی تان بگذارد.

11) در هر وعده غذائی سعی کنید اندکی از غذایتان را در ظرف بگذارید. ببینید هنوز تمایلی به خوردن آن دارید یا نه!
12) مطمئن شوید حجم غذایتان چقدر است. از میزان کالری و فیبر موجود در غذاهائی که مصرف می کنید مطمئن شوید. در این صورت می توانید هنگام زیاده روی کردن در خوردن به خود هشدار دهید!

13) جایگزین سالم تری برای غذاها پیدا کنید. برای مثال به جای استفاده از شیر پرچرب، از شیر کم چرب استفاده کنید و به جای خوردن نان های معمولی از نان سبوس دار استفاده کنید.

14) سعی کنید به جای خوردن غذاهای بیرون خودتان غذایتان را آماده کرده و سرکار ببرید. آماده کردن غذا می تواند به شما کمک کند تا به حجم غذایتان نیز واقف شوید، علاوه بر آن مسلماً خوردن غذای خانگی سالم تر از غذاهای پرچرب بیرون است.

15) از خوردن دسر هراس نداشته باشید. لزوماً برای دنبال کردن رژیم غذائی نباید بسیاری از مواد غذائی و خوردنی ها را از برنامه غذائی حدف کنید بلکه بهتر است به میزان درست و به اندازه کافی از هر ماده غذائی مصرف کنید.
16) آن چه را که نیاز دارید بخواهید. به اطرافیانتان گوشزد کنید که شما تحت رژیم غذائی هستید، پس شما را وادار به خوردن نکنند. سعی کنید آنچه را که فکر می کنید در لاغری شما مؤثر است مصرف کنید.

 

 

لاغری سریع,لاغری سریع شکم,لاغری سریع با ورزش

روش های ساده لاغری


● برنامه های تناسب اندام
17)تکنیک های نرمش و استفاده از تریدمیل را تغییر دهید. هنگامی که روی تردمیل راه می روید، دسته های آن را با فشار نگه ندارید. آن ها را تنها برای حفظ تعادل نگه دارید و به آنها تکیه نکنید.

18) برنامه ورزشی تان را با برنامه ورزشی اعضاء خانواده هماهنگ کنید. شما ورزش کردن را به منظور کاهش وزن تان انجام می دهید در حالی که فرزندانتان این کار را برای تفریح و حفظ سلامتی شان انجام می دهند.

19) پیاده روی تان را بیشتر کنید. چنان چه پیاده روی روزانه تان امری عادی شده است، بهتر است میزان پیاده روی و سرعت آن را تغییر دهید.

20) تا حد امکان استفاده از ماشین را کنار بگذارید و سعی کنید بیشتر پیاده کارهایتان را انجام دهید. در صورت نیاز اگر از ماشین استفاده می کنید تا جائی که ممکن است آن را دورتر از مقصدتان پارک کنید و پیاده به مقصد بروید.

21) ۱۰۰ قدم بیشتر راه بروید. حتی اگر اندکی برنامه نرمش روزانه تان را افزایش دهید به کاهش وزن تان کمک بسیار می کند. مثلاً امروز به جای استفاده از آسانسور و پله برقی از پله ها استفاده کنید.

22) کمتر از دیگران کمک بگیرید. برای نظافت منزل شخصاً اقدام کنید و ماشین تان را خودتان بشوئید. برای خرید به سوپر محل زنگ نزنید و خودتان پای پیاده به خرید بروید.

● برنامه زندگی
23) بعد از هر وعده غذائی حتماً مسواک بزنید چرا که این عمل چراغ هشداری است برای شما که خوردن تان را متوق کنید.
24) کمدتان را زود به زود مرتب کنید و از شر لباس هائی که به شما نمی آید خلاص شوید. بهتر است لباس های سایز بزرگ تان را هم کنار بگذارید. لباس هائی را که سایز کوچک تری دارند جلوی دید بگذارید تا انگیزه بیشتری برای لاغری پیدا کنید.
25) کاهش وزن تان را یادداشت کنید. ممکن است این کار در عمل سخت به نظر برسد. اما هر بار که متوجه می شوید چقدر لاغر شده اید انگیزه تان برای ادمه برنامه رژیم و کاهش وزن بیشتر می شود.

 

 


مقالات مخصوص چاق ها - مجله زندگی ایده آلنظرات
نظر جدید

نام

ایمیل

نظر


کد امنیتیمونا
|
1394/12/16
2-
3+
من قدم صدو شصت و هشت سانت است و وزنم شصت کیلو ولی به خاطر ورزش شدید ستون فقراتم اسیب جدی دیده و نمیتونم ورزش کنم برای لاغر شدن از قرص لاغری بسیار خوبی استفاده کردم و بسیار هم راضی هستم ولی در کنار این دوست دارم بدونم ایا ورزش سبکی بدون اینکه به کمرم فشار بیاورد هم هست؟
پاسخ ها
knowledge
|
1394/12/13
2-
10+
سلام امروز میخوام برنامە رو بنویسم با اجازە مدیر سایت تا همه ازش استفادە کنن...
نکته:در این برنامه از خوردن قند و شکرو نمک خودداری کنید تا بتونید زودتر به اندام دلخواهتان برسید...
صبحانه=سه روز از هفته رو، هر روز از اون سه روزو یک عدد تخم مرغ آبپز+یک عدد گوجه+نصف نان لواش یا بجای نان لواش متونید از سنگک استفادە کنید که خیلی خوبترە در ضمن اگه از سنگک استفادە کردید سه کف دست سنگک بخورید بیشتر از این نباید بخورید...و اگه چای سبز داشتید حتما میل کنید...
اون چهار روز باقی مونده از هفته رو هم هر روز از اون چهار روزو یک قوطی کبریت پنیر بیشتر از این نخورید+یک عدد گوجه+نصف لواش یا سه کف دست خودتون سنگک...
نکته=تخم مرغ ابپز و پنیرو پشت سرهم نخورید یعنی چی؟ یعنی شنبه پنیرو بخورید و یکشنبه تخم مرغو بخورید

میان وعده= ساعت دە تا یازدە ظهر هم یک لیوان شیر کم چرب+یک عدد خرما+دولیوان اب...

ناهار=اگه برنج داشتید نباید از نان یا سنگک استفادە شود و اگر غذای لقمه ای داشتید نصف نصف نان لواش و یا سه کف دست خودتون سنگک استفادە کنید...
ناهار برنج داشتید 9 قاشق برنج بکشید+یک لیوان دوغ یا یک استکان ماست کم چرب یا یک بشقاب سالاد... در بین حرفام گفتم یا پس هرسه رو نگفتم فقط یکیشونو که دوس داشتید...
مرغ داشتید به همراه برنج فقط یک تکه کوچیک مرغ بهمراه همان اندازە برنج که اشارە کردم چقدر باشه... در بین غذاتون هم اب میل کنید

نکته=اگاهانه غذا بخورید یعنی چی؟ یعنی تند تند غذا نخورید ارام بخورید و زیادم لقمتونو بجوید این کار باعث میشه زودتر سیر بشید... امتحان کنید به حرفام میرسید...
بعد از ناهارم چای سبز اگه بود میل کنید اگر نبود همون چای معمولی رو میل کنید البته بدون قند و چایتونم کم رنگ باشه
من اصلا چای خوردن زیادو توصیه نمیکنم فقط یک عدد چای کافیه بعد از غذا بدون قند
نکته=من زیاد تکرار میکنم قند و شکر و نمک نخورید چون واقعا بجز ضرر هیچ فایدە ای ندارن

میان وعدە= ساعت سه تا چهارم دو عدد میوە+ دولیوان اب...
اگه گرسنتون شد ساعت شش عصر یک کف دست سنگک+یک قاشق پنیر+یک گوجه بخورید..

شام=برنج هشت قاشق بکشیدو نان یا سنگک اصلا خورده نشود
دولیوان اب هم میل شود
اگر غذای لقمه ای داشتید اون بالا قسمت ناهار نوشتم چیکارکنید...
نکته=نمک اکیدا ممنوع
نکته= به مادر گرامی هم بفرمایید غذا چربی زیادی نداشته باشد
نکته=اگاهانه بخورید...
چای سبز یا یک عدد چای معمولی بدون قند

میان وعدە= دو عدد میوە
اخر شبم یک استکان شیر+یک عدد خرما میل شود

ادمین جان بچاپ توروخدا دوستان منتظرند...
امیدوارم این برنامه بهتون کمک کنه...
سامان
|
1394/12/09
1-
2+
من پسرم داداش اگه میشه راهنماییم کن اگرم نمیشه بگو چون من منتظرم
ممنون
پاسخ ها
knowledge
|
1394/12/13 - 11:13
برنامه رو گذاشتم تا همه ازش استفاده کنن ولی ببینم برنامه رو چاپ میکنن...
Knowledge
|
1394/12/15 - 11:20
سامان میتونم کمکت کنم راحت وزنتو بیاری پایین حداقل ده کیلو دیگه براحتی
knowledge
|
1394/12/03
1-
6+
سلام خب سمانه خانوم برنامه باید توضیح بدم نکته های زیادی داره اینجا نمیشه توضیح داد شماره هم که نمیزارن بذارم
knowledge
|
1394/12/01
1-
5+
سلام دوستان شرمنده دیر جوابتونو دادم اصلا یادم نبود دوباره سر بزنم...
سامان
|
1394/11/30
0-
0+
سلام من 15سال سن دارم 176سانت قد دارم و 82کیلو وزن هیکلم خوبه راضیم من98کیلو وزن داشتم و فقط با ورزش کم کردم ولی میخوام بیشتر وزن کم کنم
چون که واسه ورزشی باید خیلی از اینا بیشتر لاغر کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
سامان
|
1394/11/30
2-
3+
سلام من 15سال سن دارم 176سانت قد دارم و 82کیلو وزن هیکلم خوبه راضیم من98کیلو وزن داشتم و فقط با ورزش کم کردم ولی میخوام بیشتر وزن کم کنم
چون که واسه ورزشی باید خیلی از اینا بیشتر لاغر کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
روشنک
|
1394/11/28
0-
8+
باسلام من 15 سال سن دارم و وزنم هم 93 کیلو است و قدم هم 165 لطفا بگید چیکارکنم واقعا اعتماد ب نفسم اومده پایین خودم میخام لاغر شم اما نمیتونم ک غذا نخورم لطفا بگید بهم
پاسخ ها
mona
|
1394/12/06 - 13:21
سلام.من هم تقریبا مشکل شمارو داشتم اما اگه تا چند ما همه چی بخور اما کم
هر روز هم ورزشهای سنگین انجام بده و پیاده روی هم خیلی تاثیر داره
من خودم با این روش 10 کیلو در 3 ماه کم کردم بدون اینکه رژیم های سختی بگیرم
ستاره
|
1394/11/18
1-
6+
من اضافه وزن انچنانی ندارم قدم 175 و وزنم 60 کیلو است.من میخوام که دیگه چاق نشوم ایا طناب زدن کمک می کند؟
پاسخ ها
حسن
|
1394/12/24 - 12:50
بله دوست عزیز طناب زدن یه ورزش هوازی بسیار خوبه میتونه ماثر باشه میتونی کنار اون پیاده روی و دویدن یا دوچرخه سواری هم انجام بدی یه توسیه دوست خوبم اچه چنان که مایل به حرکات خانگی هم هستی قبل و بعد از حرکات حتما از این سه ورزشی که بالا ذکر کردم برا کرگ کردن بدنت استفاده کن.هم بدنت دوچار گرفتگی نمیشه و هم برا جلوگیری از چاقی مفیده شاد و پیروز باشی دوست عزیز
سوسن
|
1394/11/18
1-
4+
سلام بچه ها من چند سال پیش تو سه ماه 20 کیلو وزن کم کردم 70 بودم شدم 50 کیلو اول سه ماه تعدیلی شروع کردم وقتی رفتم مدرسه دوستام نمیشناختنم واقعا حس خوب بود میخوام تجربمو بهتون بگم من وعده های غذاییمو زیاد کرده بودم ولی کم میخوردم همه چیم میخوردم جوری نبود که گوشت و برنج نخورم نه.. همه چی میخوردم ولی در حد شش قاشق تو پنج وعده در روز و ورزشی که در کنارش میکردم فقط میرفتم تو اتاقم بالشتو برمیداشتم بهش مشت میزدم یعنی ورزش بوکس میکردم باور کنید خیلی عرق میکردم و کالری میسوزوندم یشالله بهتون کمک کرده باشم
knowledge
|
1394/11/17
1-
7+
سلام به همگی... پریسا خانوم شما باید برنامتونو عوض کنید هر برنامه رژیمی تا دوماه کارایی دنره بعدش بدنت بش عادت میکنه و وزنت کم نمیشه... من یه برنامه رژیمی دارم در دوماه 12 کیلو وزنو راحت میاره پایین اگه کسی دوس داشت بگه تا برنامه رو بهش بدم... از پزشک متخصص گرفتم ددم به دوستم کلی وزن کم کرد
پاسخ ها
زهره
|
1394/11/20 - 21:21
سلام میشه برنامتون روبرام بفرستید ممنون میشم
فاطمه
|
1394/11/24 - 01:00
میشه برنامتون بدید
Tamana
|
1394/11/25 - 22:55
سلام. من میخوام.
زهره
|
1394/12/01 - 18:10
سلام اگه ممکنه برای منم بفرستین ممنونم
سارا
|
1394/12/04 - 02:08
منم

منم میخواهم خواهش میکنم بعد عید عروسیم باید کم کنم
پریا
|
1394/12/04 - 14:52
امکانش هست لطف کنید برای من هم بفرستید
knowledge
|
1394/11/17
0-
3+
سلام به همگی... پریسا خانوم شما باید برنامتونو عوض کنید هر برنامه رژیمی تا دوماه کارایی دنره بعدش بدنت بش عادت میکنه و وزنت کم نمیشه... من یه برنامه رژیمی دارم در دوماه 12 کیلو وزنو راحت میاره پایین اگه کسی دوس داشت بگه تا برنامه رو بهش بدم... از پزشک متخصص گرفتم ددم به دوستم کلی وزن کم کرد
پاسخ ها
سمانه
|
1394/11/24 - 18:00
سلام میشه لطفا برنامه اتون رو به من بدین من فقط ۵ کیلو میخوام کم کنم. همیشه وزنم خوب بوده اما از مهر که شروع به خوندن واسه کنکور ارشد کردم نتونستم باشگاه برم واسه همین ۵ کیلو چاق شدم. چون درسام سنگینه میان وعده هام رو زیاد کردم تا خوراکیهای قوی نخور ضعف میکنم و نمیتونم بخونم. خیلی ناراحتم.
هانا
|
1394/11/09
2-
6+
راستش من قدم 170 وزنم 85 همه بهم ميخندن ميگن تپل و بد هيكل هستم. چيكار كنم تو 1 ماه لاغر شم
پاسخ ها
سمانه
|
1394/12/01 - 14:05
کوفت نکن
کوثر
|
1394/10/19
4-
55+
برای من دیگه خیلی خوب بود واقعامی گم من 78 کیلو بودم ولی الان 70 کیلو هستم
ثناء
|
1394/10/19
2-
5+
قرص زنور گياهي است؟ چقدربراي تأثير داره
رضا
|
1394/10/05
2-
3+
برای دریافت تازه ها و مقاله ها ی لاغری زیبایی تناسب اندام با ارسال نام به
مریم
|
1394/10/02
4-
4+
سلام من رزیم گرفتم با ورزش رزمی حدود 20 کیلو در یه ماه کم کردم 68 کیلو بودم
پاسخ ها
sajedeh
|
1394/10/30 - 23:14
سلام مريم جون،ميشه روش رژيمتو بهم بگي،من وزنم 63 وقدم 161ولي از وزنم رازي نيستم،اگه ميشه روش رژيمتو بهم بگو ممنون،
knowledge
|
1394/09/25
1-
5+
با سلام... دوستان یکم سخت گرفتید... من قبلنا وزنم 91 کیلو و قدم 181 هست ... من با ساده ترین روش ها تونستم بیست کیلو در عرض چهارماه کم کردم و الان یکی از زیباترین اندامو دارم من غذا کم میخوردم و بجاش میوه میخوردم و روزی پانزده تا بیست دقیقه ورزش های عادی انجام میدادم مثلا چهار نوع دراز و نشست انجام میدادم هرکدوم روزی بیست حرکت میرفتم و یکم در خوردن هم رعایت کردم .. من چندتا وزنه بدنسازی دارم که خیلی بهم کمک کردن.. به همین اسونی من روزی بیست دقیقه وقتمو میگرفت و در خوردن یکم رعایت میکردم ... سخت نگیرید ... من وقتی به قیافم نگاه میکردم همش حرص میخوردم الان دارم لذت میبرم واقعا ... موفق باشید سخت نگیرید...
پاسخ ها
حنا
|
1394/11/09 - 15:59
افرين چه پشتكاري داري!اي كاش منم مي تونستم
ناهید
|
1394/09/21
6-
4+
واسه لاغری گیاه دارویی عالیه
mrym
|
1394/09/21
1-
0+
????azizm to k vaznet khube bara chi mikhay kam konii
پاسخ ها
maryam
|
1394/12/19 - 14:51
من مشکل باسن دارم دوس دارم سریع لاغر بشم قبل از عید
نازی
|
1394/12/19 - 14:59
سلام خوبی من 24 ساله. مشکل چاقی دارم اونم مخصوصا قسمت باسن
قدم ۱۶۰ وزنم 78هست
مهناز
|
1394/09/18
4-
1+
دوستان عزیزم من برای لاغری خودم از قرص زنور استفاده میکنم قرص خوبی است چون من لاغر شدم سی درصد از چربی را نمیذارد جذب بدن بشه
پاسخ ها
مریم
|
1394/12/19 - 14:46
سلام عزیزم میشه در مورد قرص بیشتر توضیح بدی
فرشته از مشهد
|
1394/09/02
3-
1+
من بچه سه ماه دارم شیر خودمه می خوره .چه روشی رو برای لاغری انتخاب کنن ومرسی
سارا
|
1394/08/30
6-
2+
به نظر من بستگی به هیکلتون داره...به بعضی ها لاغری میاد و به بعضی ها متوسط بودن مثلا من خودم قدم 165 هست و الان 50 کیلو هستم و لاغر اما بهترین هیکل رو وقتی دارم که وزنم بین 40 تا 43 کیلو باشه و لاغری زیاد بهم میاد و میخوام وزنمو برسونم به 41 کیلو اما اگه جز افرادی هستین که لاغری بهتون نمیاد همون وزن ایده آل خودتون باشین بهتره مثلا اگه قدتون 170 هست 70 باشین خوبه ولی اگه مثل من لاغری بهتون میاد هرچه لاغرتر باشین بهتره...
سارا
|
1394/08/30
6-
3+
بستگی به شکل بدنتون داره و اینکه هیکلتون چطوری هست. من قدم 165 و وزنم50 کیلو هست ولی دوست دارم بین 40 تا 45 کیلو باشم و خیلی لاغر باشم...قبلا42 کیلو بودم میخوام به اون وزنم برسم چون هیکلم جوری هست که هرچه لاغرتر باشم زیباتر میشه ولی به بعضی ها اصلا لاغری نمیاد و باید متوسط یا توپر باشن...من خودم با اینکه الان لاغرم ولی هرچه لاغرتر باشم هیکلم بهتر میشه و جا داره اما اگه لاغری بهتون نمیاد به وزن متوسط خودتون برسین کافی هست مثلا اگه 170 باشین به 70 برسین خوبه
محمد
|
1394/08/10
4-
7+
دوست عزیز این چیزی که عرض کردید یه شیوه روتین و عادیه یعنی کاهش وزن تا یکجا راحت هست اما از اون نقطه به بعد سخته و نیاز به شوک و سخت شدن رژم میشه پیشنهاد من اینه به دکتر تغدیه مراجع کنید و در کلاس های ورزش های هوازی مثل شنا ایروبیک بدسازی یا استفاده از تردمیل پیاده روی طناب به خصوص طناب حلقه استفاده کنید ارادت مند شما مربی بدنسازی.
شهناز
|
1394/06/29
7-
11+
وای پریسا جون هیکلت عالیه که
پریسا
|
1394/06/28
4-
31+
سلام من یه مشکل دارم و اینه که یه مدتی رژیم لاغری گرفتم و تونستم 7 کیلو وزن کم کنم اما بعد از اون دیگه رژیمم کار نکرد و تاثیری نداشت وزنم ثابت موند و شاید در حد 1 کیلو یا 2 کیلو هم بالا رفت...75 کیلو بودم با قد 170و بعد از رژیم 67/700شدم
پاسخ ها
nima
|
1394/06/28 - 09:26
راست می گی؟
زهرا
|
1394/09/06 - 15:11
عزیزم چه جوری رژیم گرفتی؟؟!!


مطالب مرتبط