آکاایران: کفش در سلامتی افراد تاثیر بسیار زیادی دارد. برخی بیماری ها مانند انواع کمردردها و زانو دردها و بسیاری بیماری های مزمن از این دست، ناشی از پوشیدن کفش نامناسب می باشد. چه این پاشنه ها خیلی بلند باشند، چه بلندی آن ها متوسط باشد، در پشت پاشنه گره هایی ایجاد می کنند. فشار به پشت پاشنه گاهی موجب تغییر شکل این قسمت پا در برخی موارد می شود.

پوشیدن کفش پاشنه بلند

آکاایران: نکاتی برای پوشیدن کفش پاشنه بلند | سلامت

به گزارش آکاایران: با اینکه کفش های فاقد پاشنه خیلی مد است و به خاطر راحتی طرفداران زیادی دارد ولی کفش های پاشنه بلند همیشه مد هستند و خانم ها با پوشیدن آنها بسیار جذاب و زنانه و خوش قد و قامت می شوند ولی در مقابل این جذابیت باید درد و رنج زیادی را تحمل بکنند. در این مقاله به ۵ نکته کلیدی در مورد کفش پاشنه بلند می پردازند.

قبل از اشاره به ۵ نکته کلیدی در مورد کفش پاشنه بلند باید به این نکته توجه داشته باشید که کفش های پاشنه بلند را تنها می توان در یک بازه زمانی کوتاه پوشید و نمی توانید آن را در تمام طول روز بپوشید چرا که باعث آسیب رساندن به کمر و زانوهای تان خواهد شد. همچنین این مساله را در نظر داشته باشید که حتما نباید پاشنه کفش خیلی بلند باشد تا شما را زیباتر و جذاب تر نشان دهد.

با رعایت نکات زیر می توان خیلی راحت تر از کفش پاشنه بلند استفاده کرد:

۱- اگر کفش پاشنه بلند می خرید حتمأ نصف سایز بزرگتر بخرید تا پاهایتان در کفش راحت باشد و هیچ فشاری به آنها نیاید .
۲- وقتی پاشنه بلند می پوشید بیشتر وزن بدن روی کف پا می آید نه پاشنه پا به همین خاطر در موقع راه رفتن طوری راه بروید که پاشنه و کف پا هم زمان با زمین برخورد کنند.

.

منبع : bijame.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

سوپرگا پاشنه

گردآوری توسط بخش مقالات پزشکی و بهداشتی سایت آکاایران
تبلیغات