عاقبت بی توجهی دختر تایلندی به درد دندانش

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عاقبت بی توجهی دختر تایلندی به درد دندانش ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیماری و بهداشت از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: خانم تایلندی که مدت ها به دندان درد عجیبی مبتلا شده بود و عامل ورم دهانش را عفونت می دانست با مراجعه به پزشک متوجه شد دچار سرطان فک است و زمان بسیاری برای زندگی کردن ندارد.
به گزارش آکاایران: “جنی یو”  که از درد شدید دندان و آبسه رنج می برد، با مراجعه به پزشک و عکس برداری متوجه تومور بزرگی شد که در فکّش قرار داشت.
این خانم تایلندی که فکر می کرد ورم شدید دهانش تنها به علت عفونت دندان هایش است، با مراجعه به پزشک متوجه شد سرطان فکّ پیشرفته ای دارد که اقدام دیر او فرصت را برای ادامه زندگی وی کوتاه کرده است.
“جنی یو” که ۲۸ ساله است و در بانکوک زندگی می کند، دندان هایش را در اثر رشد بیش از حد تومور از دست داده و اکنون توانایی صحبت کردن و یا بلع غذا را ندارد.
این خانم تایلندی می گوید، اولین نشانه ها از اوایل سال ۲۰۱۵ بروز کردند و از همان اول وی فکر می کرده یک عفونت ساده است و با مصرف قرص سعی بر مهار آن می کرده است.
عاقبت بی توجهی دختر تایلندی به درد دندانش
,آبسه دندان چیست,آیا سرطان دهان کشنده است,بهداشت دهان و دندان
آکاایران: عاقبت بی توجهی دختر تایلندی به درد دندانش
با کمک های مالی که به این خانم جوان شد، گسترش سرطان در اوایل سال جاری متوقف شد و تقریبا بیماری “جنی یو” در حال بهبود بود که ناگهان ماه پیش دوباره عود کرد و حتی تهاجمی تر شد.
منبع: فارس
.
منبع :
عاقبت بی توجهی دختر تایلندی به درد دندانش گردآوری توسط بخش مقالات پزشکی و بهداشتی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات