عاقبت وحشتناک برای یک زن به دلیل صبحانه نخوردن! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عاقبت وحشتناک برای یک زن به دلیل صبحانه نخوردن! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیماری و بهداشت از سایت سلامت آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: جراحان از بدن یک زن در چین ۲۰۰ سنگ صفرا خارج کردند.

پزشکان از بدن یک زن در گوانگژو چین ۲۰۰ سنگ خارج کردند و دلیل این اتفاق را نخوردن صبحانه به طور مدام از سوی این زن اعلام کرده اند.

به گزارش آکاایران: یکی از پزشکان حاضر در این عمل جراحی گفته است که وقتی شما به طور منظم و پی درپی خوردن صبحانه را فراموش می کنید این اتفاق برای شما هم ممکن است رخ دهد
به گفته این جراح متخصص بیمارستان «گوانگژی»(Guangji) بعضی از سنگ های خارج شده طی این عمل جراحی به بزرگی تخم مرغ بوده اند.

این عمل جراحی بر روی خانم چن، ۴۵ ساله ۶ ساعت و نیم به طول انجامید.

عاقبت وحشتناک برای یک زن به دلیل صبحانه نخوردن!
,بهترین زمان خوردن صبحانه,جراحی سنگ کیسه صفرا,دفع سنگ صفرا,[categoriy]

آکاایران: عاقبت وحشتناک برای یک زن به دلیل صبحانه نخوردن!

طبق این گزارش، خانم چن قبل از عمل به مدت ۱۰ سال از درد در ناحیه شکم رنج می برد ولی به دلیل اینکه از عمل جراحی می ترسید از اینکه شکم خود را به تیغ جراحی بسپارد خودداری می کرد اما در نهایت هفته گذشته شدن درد به حدی زیاد شد که وی مجبور شد به توصیه پزشکان عمل کرده و این سنگ های صفرا را از بدنش خارج کند.

بالا بودن کلسترول و سطح کلسیم منجر به تولید سنگ های صفرا در بدن افراد می شود.
زنان بالای ۴۰ سال بیشتر مستعد تولید سنگ های صفراوی هستند؛ اما آنها می توانند با کاستن از وزن خود و رعایت رژیم غذایی خوب از بروز مشکلات اینچنینی جلوگیری کنند.

.

منبع :

عاقبت وحشتناک برای یک زن به دلیل صبحانه نخوردن! گردآوری توسط بخش مقالات پزشکی و بهداشتی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات